Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ogólnie bursa jest bardzo tolerancyjna homoseksualiści nie są dyskryminowani mogę spokojnie chodzić bez strachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bursie nie czuje sie bezpiecznie. Dlatego spie odwrocony twarza i dupą do sciany. Ponadto zdarza sie ze wychowawcy znęcaja sie nademna i karza klęczec w kącie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bursa ogólnie spoko pozwalają mi przychodzić i jesc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny często nas napastuja a my tego nie chcemy nie podoba nam sie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio znecali się psychicznie nad chłopakiem wmawiali mu ze jest pijany tylko dlatego że spiźnił się do bursy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak w ogóle to ten Mateusz K zjada mi mój obiad, i pomimo skarg, wychowawca stwierdził, ze jedna dieta dla niego to za mało i dostał pozwolenia na zjadanie mojego obiadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tej bursy wywodza sie same patosy i zyciowe przegrywy. Dzis mam z jednym Matim soloweczke po lekcjach. Ale wezme ze soba Tomasza K jebniemy typa na pyrke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć. Jestem gała i często stoi mi pała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Z Ciebie Damianie Ł jest tam brechta. Nazywają Cie repeciarz bo przychodzisz i wyjadasz tam resztki. Hahahahaha nawet nie wiesz jaki wszyscy mają polew z Ciebie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bursie jest super możemy sobie smigac galy nawzajem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sobie sam muszę smigac to jak to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie widziałem żeby ktoś w bursie kogoś uderzył, a gwałty są na pożytku dziennym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorka gówno Internet gówno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mysle ze to bursiane kurwa spoleczenstwo jest niedojebane. I jesli tyle dla nich znaczy moje poswiecenie to ich powinno sie jebac tak jak ich obecnie nie jebie Lis po nocach. Mnie stac ja juz mam bilet i jutro wypierdlam na słowiczą. A wy polaczki-bursiaczki siedzcie tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam często są przez to zajęte kabiny slychac dochodzące z nich jeki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałem kiedyś w bursie teraz mieszka mój brat stukam go w domu Ale nie zycze sobie by był stukany w niesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałem kiedyś w bursie po pół roku musiałem się wynieść mieszkałem z kolesiem który się nie myl i co noc mnie stukal to było straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Bursa to porządna placówka zawsze gdy jestem pijany i głodny mogę tam pójść i zjeść pozywny obiad po czym go zwrócić pozdrawiam Adam S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slyszalem otym Eryku, to straszna historia. Ale zakonczyla sie szczesliwie bo Eryk wyniosl sie z bursy i ja razem z jego wspołlokatorem moglem bez przeszkod posowac sie po nocach i za dnia. Pamietam raz nawet robilismy to na stołówce gdzie razem przygotowalismy jogurt i ubilismy masło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propo tej klatki dla świń dla Mateusza K to się coś znajdzie tylko nie wiem czy sam Mateusz się tam zmieści bo nabrał masy ostatnio i w 1 na buhcie by już nie poszedł pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...