Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wsioczki ruszyły na przedświąteczne zakupy, ale nie wiedzo jak jeździć, gdy skrzyżowań więcej niż 1  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
prędkość zabija
0
wsioczki ruszyły na przedświąteczne zakupy, ale nie wiedzo jak jeździć, gdy skrzyżowań więcej niż 1
Ty wsioczku, jak zwykle wiesz najlepiej.
0
prędkość zabija
na parkingu pełnym aut ? to trzeba mieć talent, ja rozumiem że dwóch się stuknęło.... ale 7 ? :o   może fotoradar trzeba postawić ? :D
0
chciałbym poznać tych mistrzów
0
idąc po parkingu pod leclerciem przechodząc przez drogę patrzyłem czy nic nie nadjeżdża, nagle seicento skręcając w lewo z pełnym gazem na pół sprzęgle prawie mnie rozjeżdża mimo że uskoczyłem przejeżdża prawie po palcach.... a za kierownicą dziadek wiek 80+. Kątem oka zobaczyłem tylko w rogu szyby naklejkę inwalidzką. Jednak jestem za tym by robić badania co 15 lat bo nie wiem czy kobieta z wózkiem zdążyła by uskoczyć
0
następnym razem na spacer wybierz się pod tesco...
idąc po parkingu pod leclerciem przechodząc przez drogę patrzyłem czy nic nie nadjeżdża, nagle seicento skręcając w lewo z pełnym gazem na pół sprzęgle prawie mnie rozjeżdża mimo że uskoczyłem przejeżdża prawie po palcach.... a za kierownicą dziadek wiek 80+. Kątem oka zobaczyłem tylko w rogu szyby naklejkę inwalidzką. Jednak jestem za tym by robić badania co 15 lat bo nie wiem czy kobieta z wózkiem zdążyła by uskoczyć

0
Ciekawe czy nie przez te samochody zaparkowane na krańcach parkingu, które są wyłączone z ruchu, żeby widoczność była większa. Co ludzie mają w głowach, że tak stają?  
0
Żądamy: świateł, fotoradaru i częstszych kontroli Straży Miejscowej !!!
0
Masz rację, ale sprawca kolizji nie ustąpił pierwszeństwa, wjechał z dość wysoką prędkością nie zatrzymując się przed skrzyżowaniem Ciekawe czy nie przez te samochody zaparkowane na krańcach parkingu, które są wyłączone z ruchu, żeby widoczność była większa. Co ludzie mają w głowach, że tak stają?[/quote]
0
To drugie auto było moje :( w kolizji wcale nie uczestniczylo 7 aut, tylko 5, a moje jest do kasacji :/
0
To drugie auto było moje :( w kolizji wcale nie uczestniczylo 7 aut, tylko 5, a moje jest do kasacji :/
Ale kolizja siedmiu aut ładniej wygląda w tytule...
0
Witam, chętnie pomogę Panu w kwestii uzyskania odszkodowania za poniesione straty. Proszę o kontakt: tel 697-333-420. Pozdrawiam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: