Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Strefa parkowania nie całkiem gotowa. Gdzie nie trzeba płacić za postój?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lipca 2016 r. o 13:00 Powrót do artykułu
Parkowanie na chodnikach powinno byc calkowicie nielegalne. Te linie nic daja bo kierowcy wjezdzaja za gleboko na chodniki. Pomoglby takie lezace ograniczniki ale te kosztuja. Ten bajzel z parkowaniem w polsce jest koszmarny. Co z tego zr w strefie beda wyznaczone miejsca jak samochody stoja w miejscach niewyznaczonych. Stoja i niszcza chodniki, blokuja ruch pieszy itp. Czas przywyknac ze w centrum miast nie bedzie miejsca dla kazdego samochodu i czas sie przesiasc do autobusu. Innej drogi nie i nie bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co że nie ma linii? Jak pchają się barany do oznakowanej płatnej strefy to niech płacą. A jak się nie podoba to do mpk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz widze zamojska i kontrola biletów ciekawe kto 1 w pape dostanie. jak kto chce kisic sie w smrodzi empk jego wybor ja wole swoj samochod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę płacić niż jeździć syfiastym mpk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po komenrażach widać że opłaty są nadal za niskie żeby skłonić barany do przesiadki na mpk. Zrobią 100 złoty za godzine, to wam rury zmiękno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze mówisz. Jak na Manhatanie 30$ za godzinę i plebs meździ grzecznie metrem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta i autobusy niczym PKS raz na dzień w dni powszednie... nie kursuje w... żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mpk to jest głównie dla meneli i lumpów co nawet biletów nie kasujo. Jak kto uczciwie pracuje to i na auto go stać. Ja bym wogóle mpk zlikwidował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukajmy "muchomora"!!!!!! Do biedronki przyszedł żuk, W okieneczko puk-puk-puk. Panieneczka widzi żuka: "Czego pan tu u mnie szuka?" Skoczył żuk jak polny konik, Z galanterią zdjął melonik I powiada: "Wstań, biedronko, Wyjdź, biedronko, przyjdź na słonko. Wezmę ciebie aż na łączkę I poproszę o twą rączkę" Oburzyła się biedronka: "Niech pan tutaj się nie błąka, Niech pan zmiata i nie lata, I zostawi lepiej mnie, Bo ja jestem piegowata, A pan - nie!" Powiedziała, co wiedziała, I czym prędzej odleciała, Poleciała, a wieczorem Ślub już brała - z muchomorem, Bo od środka aż po brzegi Miał wspaniałe, wielkie piegi. Stąd nauka Jest dla żuka: Żuk na żonę żuka szuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nie ma takiego zagęszczenia w centrum jak Nowy Jork. Lublin jest małym miastem. Wydaje mi się, że można wyjść naprzeciw mieszkańcom (którzy konsekwentnie preferują transport indywidualny, a nie zbiorowy) i dodać w centrum kilka parkingów, tak aby zmieścili sie wszyscy - naprawdę da się (jest gdzie)i znieść te chore opłaty za parkowanie (to jest podatek samochodowy służacy utrzymaniu kasy miasta, a nie żadne narzędzie polityki transportowej..). W USA miasta wielkości Lublina bardzo często nie mają chodników - bo wszędzie jeździ się samochodem - da się. Jeżeli nasi mieszkańcy wolą samochód niż autobus - to zróbmy nasze miasto tak, żeby dało się samochodem... Czemu wyzywacie i psioczycie na ludzi, którzy jadą do centrum samochodem? Oni jadą do pracy, pewnie po drodze dzieci do szkół rozwożą... Naprawdę, łatwiej im samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Transport indywidualny  ma się do transportu publicznego tak, jak ubikacja indywidualna do ubikacji publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaret po nazwą zarządzanie miastem cd.... to już przestaje być fajne...kompromitacja na całego!nie umieć dopilnować, aby były wymalowane linie i prawidłowo zostały wyznaczone miejsca do parkowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Kontrolerzy parkingowi na nowym obszarze strefy oraz na ulicach, na których nie ma wymalowanego oznakowania zostali ukierunkowani na pomaganie kierowcom i instruowanie ich, a nie na karanie – mówi Karol Kieliszek z Urzędu Miasta." O ŁASKAWCO! Prawo nie pozwala wam brać kasy, więc łaskawie kontrolerzy instruują i pomagają, a nie nakładają kary? KABARET! A jak niby oni pomagają i instruują? Jest miejsce do parkowania bez wymalowanych linii - parkuję za darmo a kontroler może mnie pocałować w trąbkę ze swoimi instrukcjami i pomocą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie durnie debile i kretyni pracują w Ratuszu obok Zuka aby nie ustalic wczesniej harmonogramu malowania tych glupich linii do parkowania to sie poprostu nie mieści w glowie jakim trzeba byc tępakiem aby spieprzyć tak prostą sprawe rece opadaja i brakuje slów jaka mialbym satysfakcje gdyby to byli moi podwladni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY WY UWAŻACIE, ŻE WASZE KOMENTARZE KOGOKOLWIEK OBCHODZĄ, ZA KILKA DNI SPRZEDAJNY SMAGA NAPISZE LAURKĘ PREZYDENTOWI, JAKI TO ŻUK MĄDRY, ŻE POWIĘKSZYŁ STREFĘ PŁATNEGO PARKOWANIA, OKRADAJĄC JEDNOCZEŚNIE LUDZI TAM MIESZKAJĄCYCH, ZAŚ KIELISZEK BĘDZIE MIAŁ OKAZJĘ DO NAPEŁNIENIA SIĘ KOLEJNĄ SETĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Kieliszek wyjawi kto za to odpowiadał? Może sławetny ZDiM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje z PO znowu pokazali klasę, nawet ludzi którymi rządzą nie potrafią okraść zgodnie z prawem. Żuku postaw sobie parkomat koło swojego domu w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz więcej na Pana nie zagłosuje i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - wieeelka metropolia ... a zamknijcie całe centrum dla samochodów, tylko kto tam będzie jeździł do sklepów itp. Niedługo sklepy na tym obszarze "płatnej strefy" będą likwidować lub przenosić w inne części miasta, ale ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...