Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SZOK ! Ludzie stali jak wryci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiej skody nie mogli zatrzymać przez 25 km? tragedia. widać że robił ich jak chciał. omal ludzi nie pozabijał na chodniku. ta drogówka to łajzy najgorsze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja wpuściła do miasta bombę .aż dziw że nikt nie zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwierzył, że swoją służbową Fabią ucieknie policji? Pewnie uwierzył też, że można zlikwidować składki zdrowotne, a sytuacja w służbie zdrowia ulegnie radykalnej poprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś poprawi błędy w tym tekście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie akcja policji była znakomita, a wy tylko potraficie narzekać. Jeszcze nie widziałem tu żadnego pozytywnego komentarza. Owszem, nie mogli przez 25 km złapać Fabii, ale chyba lepiej blokować go w mieście niż na trasie szybkiego ruchu, aby stworzyć niebezpieczeństwo kolizji z innymi autami, które jada 100 km/h. Po zatrzymaniu natychmiast wybiegli i wybili szybę. Zastanawia mnie tylko dlaczego kierowca Skody nie chciał dalej uciekać? Zamknął drzwi i stał w miejscu. Przecież mógł spokojnie stamtąd jeszcze odjechać. Może faktycznie był po jakichś prochach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co to nagranie ma świadczyć o sukcesie policji?! To jest dowód na to że gówno potrafią ! Jak można dopuścić do tego żeby taki szaleniec w ogóle wjechał do miasta ? Pozwalając na taki rajd po chodnikach policjanci także powinni ponieść konsekwencje, że do tego dopuścili, że powstało jeszcze większe zagrożenie dla osób postronnych co dokładnie widać na filmie. To nagranie to dowód na brak umiejętności i wyobraźni tych policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego policja nie strzelała w koła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No teraz to już każdy łepek wie, że może się pościgać z psami jak chce, gdzie chce i czym chce, buhahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poliglofob: A czy ktoś wreszcie poprawi te cholerne błędy w tym podłym tekście bo niepoprawna forma czasownika osobowego w stronie biernej "zwykłbym" zaczyna mnie doprowadzać do szewskiej pasji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popełnili jeden błąd nie strzelając w szybę , tak powinni eliminować debili zza kierownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze orły mogą co najwyżej pijanych rowerzystów po odpustach ścigać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Takiej skody nie mogli zatrzymać..." Jeździłem "taką" skodą, też służbową. Te auta nie są wcale takie powolne. Większość wyprzedzi kilka aut i już jest kozakiem na drodze.. Jak widzę większość "łajz" którzy ścigają się ze mną na prostej bo mają większy silnik okazuje się że mają małe jajka bo tracą je na najbliższym zakręcie i nie wytrzymują tępa. Większość przedstawicieli handlowych ma dużo większe doświadczenie (nie ujmując nikomu, nawet tym policjantom) w prowadzeniu auta i szybkiej jeździe jak większość z Was!! Doświadczenie zdobywa się przejeżdżając kilometry a nie posiadając x lat prawo jazdy. Oczywiście przedstawiciel to pirat itd...ten koleś tak się zachował ale jak rolował policje przez tyle km tzn ze umiejętności ma!! Możecie pisać co chcecie o Waszych wspaniałych autach ale jak się trafi na KIEROWCĘ to choć by siedział w pierdzikółku to i tak będzie jechał lepiej od niejednego z Was. Jak koleś jechał 100 - 160 to co mogli mu zrobić?!?!, staranować? zepchnąć? po drodze ruch jest znikomy ale zawsze jakiś jest...mogli go zatrzymać co najwyżej w Niemcach na tym "S" lub dalej w samej miejscowości, jeżeli nie zatrzymali to widać nie mogli. Policja też ma swoje ograniczenia i przepisy to nie USA i nie mogą uszkadzać radiowozów jak chcą. Gość był pod presją i czekali na jego błąd, powtórzę że pomimo tej presji dał radę i miał większe jaja jak niejeden z Was. Zgodzę się ze stwierdzeniem "policja wpuściła do miasta bombę" teraz komendant jak trener powinien wezwać ich na dywanik i zapytać czemu tak zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurde, 25 kilometrów się ścigali??? Jakby wyskoczył im na S-kę to chyba by go nigdy nie złapali... po 2-3 sytuacjach którymi stworzył zagrożenie na drodze powinni wyjąć pukawki i strzelać do auta, może by go przestraszyli, ale jak był na prochach to i granaty by nie pomogły... Zresztą sami tymi pukawkami mogliby stwarzać zagrożenie przy ich doświadczeniu z korzystania z broni, hi, hi, hi. A kolczatki to chyba wszystkie sprzedali na złom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich komentujących. No cóż Ja jestem najlepśejszym kierowcom. A wy wszyscy nie dorastaci Mi do Moich Wielkich jaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie to ja jestem najlepszym kierowcą ty i reszta nie dorastacie do moich jaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale komentarze... na poziomie... a tego debila na przymusowe roboty do konca zycia! Skur... jeb....chu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie był pościg tylko eskorta. Cud że nie zabił przechodnia. Co na to lubelski generał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie kochana policja ma czapeczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy ktos z was wie, ze teraz policjanci beda musieli zaplacic z wlasnej kieszeni za uszkodzenia w samochodach sluzbowych, a za uzycie broni pewnie wylecieli by z pracy - ot zycie codzienne i chore procedury - a nieswiadomi jedynie blotem potrafia rzucac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...