Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Księgową bym jej nie nazwał...to jak obraza...raczej dyrektor finansowy Skoro wie jak wyprowadzić taką gotówkę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No tak, pieniądze oddała ale odsetki od tej kwoty to już nie i w ten sposób jest "do przodu". Wyrok w zawiasach przeminie (rok szybko zleci) i odseteczki legalnie będzie mogłą zagospodarować.
0
Luzik. Prezes Plichta z AMBER GOLD ma już 7 prawomocnych wyroków w zawieszeniu i jeszcze prawie nikomu nic nie oddał, he he.
0
To tak duzo?TUSEK ILE MILIONUW ZAJEBAŁ ZE SKARBU PANŚTWA ?jego gnoja posadzić
0
Plichta po Lubelsku Jakie miasto taki ... przekręt.... ale: JA DZIŚ JUŻ WIEM JEDNO. Złodzieje mogą liczyć na zawiasy. Idźmy i okradajmy wszystkich, jako i nas okradano !
0
Skazać łachu..ę na pracę w kamieniołomach. Odechciałoby się łatwych pieniędzy.
0
lepper w 4rp tworzył rząd odnowy moralnej
0
a gdzie nadzór- co robia urzędasy - nic nie robia- biora niezła kasę za BYCIE urzędnikiem
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: