Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO JEST wielki skandal. Mam prawomocny wyrok eksmisyjny przeciwko najemcom, co nie płaca czynszu i Sąd nawet klauzuli wykonalności nie może nadać a najemcy śmieją się z wyroku! To nie jest państwo prawa lecz bezprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w zasadzie dlaczego miasto ma budowac mieszkania dla ludzi,którzy maja w gleboim powazaniu cale spoleczentwo, nie placa podatkow, nie pracuja i to nie jest prawda,ze taki jest ich los,gdyby byli zaradni zycioo i chcieli pracowac to by i prace mieli. Sa przypadki gdzie ludziom jest ciezko, sa rozne losy zyciowe, ok takim ludziom trzeba pomagac, ale dlaczego decydentom i degeneratom dawac mieszkania jak i tak tego nie uszanuja!to jest jedna wielka Kpina!Tak samo jak prawa wlasciciela mieszkania ktory je komus wynajmuje, tak naprawde wlasciciel nie ma zadnych praw mimo ze wydal setki tysiecy na mieszkaie to wiecej praw ma najemnca ktory ma gow du*** i nie placi mu czynszu SKANDAL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykłe ... się nie da !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ulicy Chłodnej 6 / boczna Kunickiego / jest kilka pustych mieszkań, stojących od lat jako pustostan ! Dać im pędzel, klucze ... farby niech sami kupią i przynajmniej degradacja lokali nie będzie dalej postępowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z tego wybrnąć? mam pewien pomysł, chociaż nie wierzę żeby urzędnicy byli zainteresowani, ale podzielę się z czytelnikami: przede wszystkim miasto powinno sprzedawać wszystkie kamienice w centrum i śródmieściu miasta, następnie za uzyskane w ten sposób środki kupować, budować, lub zlecać budowę najtańszych możliwych i o najniższym standardzie nieruchomości na obrzeżach miasta w jakimś jednym miejscu (wiadomo jacy lokatorzy przeważają w takich lokalach i lepiej nie mieć takiego sąsiedztwa), w ten sposób załatwili byśmy problem patologii w centrum i śródmieściu (w tym starego miasta) bo każdy prywatny kto kupi nieruchomości od razu zrobi porządek z takim lokatorem, miasto nabrało by odpowiedniego wyglądu (jak ktoś kupi to i wyremontuje), było by oczywiście też bezpieczniej, a miasto tanim kosztem (sprzedało by to co i tak nie przynosi dochodu a tylko trzeba jeszcze często dokładać do tego) zapewniło by dach nad głową dla swoich najemców do czego oczywiście jest zobligowane. Jedyny mankament moim zdaniem to czas, ale im szybciej się władze wezmą do roboty tym szybciej problem zniknie, samo to się nie zrobi, zresztą można to było zrobić kilka lat temu i teraz nie było by dyskusji - akademickiej zresztą bo nie wierzę żeby nagle urzędnicy się przebudzili i wzięli do roboty w sprawie która wymaga nieszablonowego myślenia, pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Jak z tego wybrnąć? mam pewien pomysł, chociaż nie wierzę żeby urzędnicy byli zainteresowani, ale podzielę się z czytelnikami: przede wszystkim miasto powinno sprzedawać wszystkie kamienice w centrum i śródmieściu miasta, następnie za uzyskane w ten sposób środki kupować, budować, lub zlecać budowę najtańszych możliwych i o najniższym standardzie nieruchomości na obrzeżach miasta w jakimś jednym miejscu (wiadomo jacy lokatorzy przeważają w takich lokalach i lepiej nie mieć takiego sąsiedztwa), w ten sposób załatwili byśmy problem patologii w centrum i śródmieściu (w tym starego miasta) bo każdy prywatny kto kupi nieruchomości od razu zrobi porządek z takim lokatorem, miasto nabrało by odpowiedniego wyglądu (jak ktoś kupi to i wyremontuje), było by oczywiście też bezpieczniej, a miasto tanim kosztem (sprzedało by to co i tak nie przynosi dochodu a tylko trzeba jeszcze często dokładać do tego) zapewniło by dach nad głową dla swoich najemców do czego oczywiście jest zobligowane. Jedyny mankament moim zdaniem to czas, ale im szybciej się władze wezmą do roboty tym szybciej problem zniknie, samo to się nie zrobi, zresztą można to było zrobić kilka lat temu i teraz nie było by dyskusji - akademickiej zresztą bo nie wierzę żeby nagle urzędnicy się przebudzili i wzięli do roboty w sprawie która wymaga nieszablonowego myślenia, pozdrawiam wszystkich
Zgadza się, Kamienice oddać w bogate ręce (przykład - Palikot), wyremontują, utrzymają, starówka odżyje (jak to ma miejsce na zachodzie) w scislym centrum mieszka "elita" "bogatsi" , reprezentacyjne alejki, zadbane kamienice, bogaci lokatorzy, firmy, galerie, sklepy, a nie jak u nas patologia i kryminał. Sprzedać (chętnych pewnie nie ma lub jest mało) i wyprowadzic patoli na grygową. Zróbmy tam Lubelską 13 dzielnicę. Dopóki nie zrozumieją że ich los leży w ich rękach to bedzie jak jest. A tak na grygowej spaliła sie wersalka, to odrazu sie mieszkancy wzieli za sprzatanie klatki, remont i dbają o "swoje" . Trudno że powstanie getto. Lepiej tam jak w centrum. Mi nikt mieszkania nie da za darmo, a przeciez nie jestem patolem i bym je opłacił. Czemu ja nie mogę na to liczyć ? bo jestem zbyt bogatnym biednym ? bo mi sie chce coś robić wiec musze juz całkowicie za swoje kupić ? KONIEC PREMIOWANIA OBIBOKÓW I PATOLI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy, ze ktoś tylko czeka, aby dostać wszystko za darmo? Ludzie uczciwi ciężko pracują za marne grosze i stać ich na niewiele więcej niż ci, którzy tylko wyciągają ręce jak po coś, co im się niby należy. Doprawdy, nie należy im się nic. Kiedyś tego nie rozumiałam, cieszyłam się względnym zdrowiem i młodością. Tolerowałam wszechobecne renty, jakie brały osoby nie bardziej chore, a z czasem zdrowsze ode mnie. W końcu coś się we mnie zbuntowało. Nie mam zamiaru dalej utrzymywać nierobów i lekkoduchów (rozumiem, że w jakiś sposób i ja biorę udział w ich utrzymaniu). Teraz jeszcze dostaną za darmo mieszkania będą one znacznie lepsze od tego, w którym mieszkam; na które mi , osobie przecież wykształconej,ledwie starczyło dzięki ciężkiej, a byle jak opłacanej pracy.Tylko na takie, w którym oni by nie chcieli mieszkać. Bo u nas w kraju nie płaci się ludziom za pracę. U nas trzeba od razu odliczyć kasę dla marginesu społecznego, wyżywić ich i dać dach nad głową.Komuna poprzewracała ludziom w głowach.Coś tu chyba jest nie w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasobniejszym najemcom ma proponować, by odłożyli nieco pieniędzy i przenieśli się do TBS.
Jak mają się przenieść do TBS skoro za tymi mieszkaniami stoi się u nas tydzień czasu na mrozie: TBS Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Jak z tego wybrnąć? mam pewien pomysł, chociaż nie wierzę żeby urzędnicy byli zainteresowani, ale podzielę się z czytelnikami: przede wszystkim miasto powinno sprzedawać wszystkie kamienice w centrum i śródmieściu miasta, następnie za uzyskane w ten sposób środki kupować, budować, lub zlecać budowę najtańszych możliwych i o najniższym standardzie nieruchomości na obrzeżach miasta w jakimś jednym miejscu (wiadomo jacy lokatorzy przeważają w takich lokalach i lepiej nie mieć takiego sąsiedztwa), w ten sposób załatwili byśmy problem patologii w centrum i śródmieściu (w tym starego miasta) bo każdy prywatny kto kupi nieruchomości od razu zrobi porządek z takim lokatorem, miasto nabrało by odpowiedniego wyglądu (jak ktoś kupi to i wyremontuje), było by oczywiście też bezpieczniej, a miasto tanim kosztem (sprzedało by to co i tak nie przynosi dochodu a tylko trzeba jeszcze często dokładać do tego) zapewniło by dach nad głową dla swoich najemców do czego oczywiście jest zobligowane. Jedyny mankament moim zdaniem to czas, ale im szybciej się władze wezmą do roboty tym szybciej problem zniknie, samo to się nie zrobi, zresztą można to było zrobić kilka lat temu i teraz nie było by dyskusji - akademickiej zresztą bo nie wierzę żeby nagle urzędnicy się przebudzili i wzięli do roboty w sprawie która wymaga nieszablonowego myślenia, pozdrawiam wszystkich
Pomysł teoretycznie kapitalny tylko życie przynosi zawsze niespodzianki. Będąc ponad rok w Marsylii stwierdziłem, że centrum miasta gdzie znajduje się rynek i piękne galerie handlowe, sklepy firmowe, jubilerzy zamieszkuje ludnośc arabska i afrykanerzy. Boczne uliczki zamienione w targ i lokale hadlowe , gastronomiczne o niskich cenach. W dzień często tam byłem ale w nocy nigdy. Rdzenni Francuzi pytani dlaczego opuścili centrum odpowiedzieli mi, że na zakupy to przyjada raz dwa razy na tydzień na godzinę a chcą mieszkać w spokoju i bezpiecznie dlatego przeprowadzili się na obrzeża miasta. Ostatnio widziałem w TV belgijskiej informację filmową z Brukseli. Mają podobny problem. Ludność rdzenna przenosi się do innych dzielnic a centrum zajmują przybysze. Przeważnie ludność arabska. Nam to chyba na razie nie grozi ze względu na głód mieszkaniowy i niskie dochody ludności uniemożliwiające zmianę terytorialną zamieszkania. A sytuacja z lokalami komunalnymi jest dziwna. Mieszkanie 2 pokojowe 50 mkw. w kamienicy prywatnej kosztuje od 500 do 600 euro. Mieszkanie w pięknym ( na zewnątrz ) bloku komunalnym o większym metrażu ca 65 m kw. kosztuje 325 euro. Ale ludzie wolą mieszkać w kamienicach prywatnych niż gminnych. Nie będę pisał dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nowe bloki z mieszkaniami komunalnymi, są dość szybko dewastowane. Przykład Świdnik ul. Jaworowa. Większość osób jak dostanie coś za darmo, bez wysiłku i lat pracy, to nie szanuje tego. Zresztą i tak miasto musi utrzymywać te lokale, a opieka społeczna dać na jedzenie, ubranie i dzieci, często liczne. My pracujemy, płacimy podatki, żeby oni mieli na kablówkę i żytniówkę. http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż, szkoda mi tych ludzi ale często sami są sobie winni. A moze warto pomyśleć o młodych małżeństwach których najczęściej nie stać na mieszkanie za 250.000 zł. Ja też chcę mieszkanie za 2800/m. Może mi ktoś pomoże!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież PIS wybudował ich 3mln za swoich rządów, więc co, jeszcze za mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzeba mieszkań?-rozwiązanie jest banalnie PROSTE!-wywalić na bruk tych wszystkich "siniaków",którzy piją płyny hamulcowe,denaturat,itp.i nie płacą za mieszkania a wprost je demolują(np.przy wybitej szybie w oknie przeżył całą zimę!)-wywalić ich na zbity pysk do podmiejskich baraków-a wpuścić ludzi normalnych i wypłacalnych. Nasze polskie prawo jest za bardzo litościwe dla ludzi,którzy nie szanują siebie i współlokatorów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tak jest nie tylko w Lublinie, w innych miejscowościach to samo się dzieje, ale nowina,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tak miasto zabrałby się za cwaniaczków, którzy sprzedali swoje mieszkania i na"krzywy ryj" wprowadzili się do rodziców, dziadków w komunalnych mieszkaniach licząc na to,że już im nikt tego nie zabierze. A kasę prze tupali bo im się pracować nie chciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to wszystkich tych, którzy nie płacą powinno się "prześwietlić" pod względem i finansowym i czy to nie patologia, alkoholicy itp. Państwo powinno pomóc tym, którzy nie płacą bo zarabiają tyle, że nie stać ich na całkowite pokrycie czynszu, a pogonić tych którzy nie płacą bo wolą wszystko przepić. Osobiście znam rodzinę, której nie stać na całościową wpłatę czynszu. Płacą ile mogą, raz mniej raz więcej, ale płacą. mimo to zaległości rosną bo nie wpłacają całej kwoty. Mieszkanie jest zadbane, nie zdewastowane a oni nie piją. I czy takich ludzi mamy traktować tak samo jak siniaków i degeneratów co każdą złotówkę puszczają na przelew? Takich to na bruk. I znajdą sie mieszkania dla biednych ale UCZCIWYCH ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadness napisał:
Moim zdaniem to wszystkich tych, którzy nie płacą powinno się "prześwietlić" pod względem i finansowym i czy to nie patologia, alkoholicy itp. Państwo powinno pomóc tym, którzy nie płacą bo zarabiają tyle, że nie stać ich na całkowite pokrycie czynszu, a pogonić tych którzy nie płacą bo wolą wszystko przepić. Osobiście znam rodzinę, której nie stać na całościową wpłatę czynszu. Płacą ile mogą, raz mniej raz więcej, ale płacą. mimo to zaległości rosną bo nie wpłacają całej kwoty. Mieszkanie jest zadbane, nie zdewastowane a oni nie piją. I czy takich ludzi mamy traktować tak samo jak siniaków i degeneratów co każdą złotówkę puszczają na przelew? Takich to na bruk. I znajdą sie mieszkania dla biednych ale UCZCIWYCH ludzi.
Dokładnie to samo miałem na myśli pisząc mój tekst.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadness napisał:
Moim zdaniem to wszystkich tych, którzy nie płacą powinno się "prześwietlić" pod względem i finansowym i czy to nie patologia, alkoholicy itp. Państwo powinno pomóc tym, którzy nie płacą bo zarabiają tyle, że nie stać ich na całkowite pokrycie czynszu, a pogonić tych którzy nie płacą bo wolą wszystko przepić. Osobiście znam rodzinę, której nie stać na całościową wpłatę czynszu. Płacą ile mogą, raz mniej raz więcej, ale płacą. mimo to zaległości rosną bo nie wpłacają całej kwoty. Mieszkanie jest zadbane, nie zdewastowane a oni nie piją. I czy takich ludzi mamy traktować tak samo jak siniaków i degeneratów co każdą złotówkę puszczają na przelew? Takich to na bruk. I znajdą sie mieszkania dla biednych ale UCZCIWYCH ludzi.
Tak jak pisałem już wiele razy na tym i zamojskim forum-to tak naprawdę w Polsce mały jest procent prawdziwych biedaków-jakieś 10-15 %,a reszta to próżniaki i nieroby/siniaki,a miasta mają problem z takimi-bo wyrzucić na bruk nie wolno,bo wszak to CZŁOWIEK-dla mnie siniak to nie bardzo człowiek-to COŚ gorszego od świni!-bo czy ktoś widział pijaną świnię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...