Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Tak się kończy chwila nieuwagi. Moment zderzenia nagrał monitoring

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2017 r. o 09:36 Powrót do artykułu
do garów a nie za kierownicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktos pod uwage wzial,ze Audii koloru asfaltu w zimie,jechalo bez wlaczonych swiatel mijania i tym samym bylo prawie niewidoczne,co nie zwalnia z obowiazku zachowania szczegolnej ostroznosci blondynke z Peugeota? Brak swiatel w takiej sytuacji moze przuczynic sie do braku widocznosci audi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyczny, klasyczny błąd babsztyla albo dziodka w copce. Wczoraj jechałem bohaterów monte cassino i baba spod leklerka w lewo skręcała i tak samo, jechała do końca, zero reakcji. Jakby nie to że się spieszyłem do lekarza to bym wydzwonił i niech baba płacze. Dobrze że prawy pas był wolny i odbiłem, ale że ślisko to trochę mnie rzuciło. I trąbiłem dwa razy i nic, ZERO reakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miałeś czas dwa razy zatrąbić to miałeś też czas zareagować 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgroza, czy to nie jest usiłowanie zabójstwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na Solidarności kolejna paniusia w białym mesiu wjechała na rondzie pod prąd skręcając z Kompozytorów :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest chwila nieuwagi. To brak wyobraźni, umiejętności, zdolności myślenia i rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wina smogu umysłowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak baba nie widzi w dzień dużego kombi (nawet bez świateł) z odległości 20-30 metrów to jakim cudem przeszła badania okulistyczne przed egzaminem na prawo jazdy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba za kółkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedwczoraj facet w rav4 prawie mnie skasował wjeżdzając pod prąd w Legionową. Nie przesadzajmy, umiejętność jechania nie jest zależna od płci, to są umiejętności osobnicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Ponikwodzie to norma nie ustępowanie jadącym z prawej strony. Osiedle samobójców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wypadek na kompletnie niepotrzebnym przejściu dla pieszych! Film z kamery podwieszonej pod oddalone o 100 m przejście nadziemną kładką. Był tu juz 1 lub 2 wypadki smiertelne. PRZEJSCIE ZLIKWIDOWAĆ, URZĘDNIKA KTÓRY JE ZAAKCEPTOWAŁ (PEWNIE DLA ZNAJOMEGO Z POBLISKICH GARAŻY) WYPIEPRZYC Z ROBOTY I CBA NIECH SPRAWDZI PROCES DECYZYJNY PRZEJŚCIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to na filmie widać,że nie tylko młode grzdyle wymuszają pierszeństwo , ale stare rapszle też tez tak jeżdżą. Jak w życiu tak i na ulicy- łokciami panie łokciami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich uważających się za wspaniałych kierowców- uważajcie na drodze bo nie jesteście sami!!! Myślcie za siebie a zwłaszcza za innych - tych w znaczeniu "mądry inaczej". Nawet gdy macie bezwzględne pierwszeństwo na skrzyżowaniu zwolnijcie stosując starą zasadę ograniczonego zaufania. Lepiej stracić kilka minut jadąc ostrożnie niż potem stać w kolejce do lekarza czy blacharza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś "bardzo ważna pani" jechała tym peugeotem, nie licząc się z innymi użytkownikami drogi. Taką piratkę drogową skierować od razu na prace społeczne na rzecz ofiar wypadków drogowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...