Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin Tattoo Days 2017: Tatuaże, pokazy i koncerty w Targach Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2017 r. o 19:44 Powrót do artykułu
Idealne miejsce dla dzieci, do oglądania golych bab. Brawo dla rodziców, którzy wybrali się tam z dzieciakami +/- 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za grzesznice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
margines i ludy prymitywne tak się zdobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyś gołą babę widział...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc po zdjęciach, to przynajmniej w części wygląda jakby sataniści mieli jakiś zjazd. Wiązanie sznurami, czarna magia i ludzie którzy okaleczyli swoje ciała. Przykro patrzeć. Miejsce stanowczo nie dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjazd za 35zł - i to organizuje instytucja dotowana przez miasto. Nie rozumiem dlaczego od razy nie kasować 100zł za bilet. Żenada level expert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie-brudnopisy i inne Wyrki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta z tatuażem wygląda obrzydliwie, to zaprzeczenie kobiecości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malowanie po ciałach pięknych kobiet to jak skażenie środowiska naturalnego. Grzech i barbarzyństwo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne! Żeby wejść na stronę muszę potwierdzić, że mam 18 lat. Jak już wszedłem to zobaczyłem, że na tej hali są obecne dzieci i.... gołe "dziewice". To jest śmieszne. Gratuluję tym "rodzicom", co przyszli na tę erotyczną impre.. za jedyne 35 zł/sztuka. Pewnie dla dzieci są ulgowe. Gratuluję organizatorom tego dziwowiska. Nie lepiej było zorganizować coś o tematach, np kulinarnym, związanym ze zbliżającymi się świętami?. Zaiste dziwne upodobania mają nie którzy. Np. jeden chce wyglądać normalnie, inny zaś robi za diabła- albo jest nim. Dodatkowych świrów nie trzeba produkować. Ci co są wystarczająco dużo kłopotów sprawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, ubrać wszystkich jednakowo w mundurki, kazać myśleć tak jak wszyscy i będzie super...Po co te jęki i narzekanie? Czy ktoś was zmusza do odwiedzania takich imprez czy oglądania zdjęć? Organizujcie sobie sami jakieś spotkania kulinarne, najlepiej w parafiach to wówczas może będziecie szczęśliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podoba mi się ta dziewczyna z pierwszego zdjęcia, ładne ma piersi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta blondyna w bieliźnie wypiła chyba za dużo sponsorowanego Jim beam'a, bo chodziła jak pokraka na tych szczudłach. Generalnie pozostałe Panie wdzięk i gracja, natomiast tę wzięli chyba spod monopolowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest żenada.. Można sobie zrobić dziarę, ale bez przesady...Wszystko z umiarem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada to jest wówczas kiedy laska robi sobie mikroskopijny napis czy inne " badziewie" i uważa, że to fajne i super wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby z tatuażami mają zaburzenia psychiczne, częściej popełniają samobójstwa. Poza tym kobieta, z kleksami na ciele, przestaje być atrakcyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest obrzydliwe, baby chodziły z gołymi dupami i cyckami, gęby miały paskudne. Ten stary zwyrodnialec i wariat z tymi rogami to powinien być w ogóle nie dopuszczony na salę i zamknięty w wariatkowie. Tatuaż był kojarzony dawniej z przestępcami, prostytucją i więzieniem. Nie wiem co w tym ładnego, dla mnie to kicz i przejaw braku poczucia estetyki. Wg mnie nikt mądry się nie oszpeci, a jeśli się oznaczy, to w miejscu niewidocznym dla innych. A te "artystki" to chyba z jakiegoś burdelu, skoro tak publicznie roznegliżowane dla pieniędzy. Promowanie zboczeńców. Kto na to dał zezwolenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tatuujcie się barany, potem będziecie to zdzierać pumeksem. w obozach koncentracyjnych tatuowano numery przymusowo więźniom, a wy robicie to sobie bo jesteście frustratami, nieudacznikami i rekompensujecie sobie wasze porażki życiowe, albo jesteście z półświatka przestępczego. właściciele burdelów tatuują swoje robotnice, aby w przypadku ucieczki łatwo je było zidentyfikować, a klienci zamawiają je "tą z różą na ***", " tą z mewą na cycku", "tą z gwiazdą na cipie". tirówy też się tak ozdabiają, bo jak ich klient zaciuka gołą nożem to żeby wiadomo było, która to. no i jak studentki? chcecie wyglądać na cichodajki? a mamusie z dzieckiem jak te po wypadku w pracy? fajne, co? piękne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie wystarczy im już tatuaż wodny z Bravo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja p... ! Co to za patologia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...