Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda mi Was, naprawdę. obaczycie po 60, 70 jak zaczną Was te super malowidła prześladować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie, kto myśli, co będzie w wieku 70 lat? Jesteś chyba z tych co całe życie odkładają na starość, żeby potem na leki wydawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia jak Ci ludzie wyglądają, byłem akurat w ten dzień na zakupach  i nie sposób było nie zauważyć tych dziwnych ludzi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze z tego konwentu to: 1. Striptiz, 2. Brudne nogi klienta do tatuażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalności to tam niebyło tylko jakieś dziwolagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos ma namiar do tych suk bym je zerznal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
degradacja natury ludzkiej !!! zagonił bym do sadzenia lasu na 16 godzin dziennie 7 dni w tygodniu i by przeszła im ochota na myślenie o du*** marynie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie, kto myśli, co będzie w wieku 70 lat? Jesteś chyba z tych co całe życie odkładają na starość, żeby potem na leki wydawać.
Żebyś przypadkiem się nie zdziwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na Konwencie Tatuażu, warto było to wszystko przeżyć i zobaczyć tylu zakręconych ludzi w jednym miejscu. Wiecie, że pobili też Rekord Guinessa? Widzieliście ile miała igieł w ciele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz szykują kolejną imprezę, jak dla mnie to dużo lepszą niż konwent, Fit Day, w ten weekend :) na fb jest nawet wydarzenie utworzone, bardzo ciekawie się zapowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz szykują kolejną imprezę, jak dla mnie to dużo lepszą niż konwent, Fit Day, w ten weekend :) na fb jest nawet wydarzenie utworzone, bardzo ciekawie się zapowiada.
  Ja się wybieram, można porozmawiać z trenerami i dietetykami, ale najfajniejsze, że do wygrania jest dużo karnetów i zniżek do siłowni, fitness, nawet na kręge i do Spa Nałęczów :))) może wygram, bo zamierzam ćwiczyć do upadłego tam:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na fit day ma być specjalny Ring, w którym można zapoznać się ze sportami walki, a nawet Ścianka wspinaczkowa! ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na fit day ma być specjalny Ring, w którym można zapoznać się ze sportami walki, a nawet Ścianka wspinaczkowa! ;D
  A ścianka płatna czy każdy może wejść ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ścianka płatna czy każdy może wejść ?
  Wszystko podczas Fit Day będzie darmowe, zarówno ścianka jak i porady trenerów, udział w treningach, a do tego można wygrać karnety, a nawet ubrania sportowe w tym dniu będą w specjalnej promocji -20% taniej od cen outletowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle im ten Fit Day się udał, najlepsze były jak zwykle konkursy, mi się udało wygrać karnet na fitness, bardzo się przyda, bo lato już niedługo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłem tam ostatnio kurtkę i swojej dziewczynie udało mi się kupić kurtkę S w Diverse za 1 zł, haha :D Outlet Center rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...