Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin tonie w śmieciach. Brudy urzędnika z Sejmu

Utworzony przez nick, 5 kwietnia 2012 o 06:49 Powrót do artykułu
to mnie akurat nie dziwi - jakiś czas temu chciałem skorzystać z miejskiego wysypiska (akurat nie w lublinie lecz niedaleko) i co usłyszałem od urzędniczki zajmującej się jego obsługą?!?! "nie ma możliwości, a śmieci to sobie pan do lasu może np wywieźć..." widać w lublinie ludzie albo do lasu mają za daleko, albo po prostu nie chcą go zaśmiecać i wolą śmieci trzymać na posesjach:)))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najgorzej jest na terenach należących do miasta oraz prywatnych, które nie mają jednoznacznie określonego właściciela. Straż miejska takie olewa bo nie ma komu wystawić mandatu, więc zadowala się radarem i nagonkami na psie kupki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najgorzej jest na terenach należących do miasta oraz prywatnych, które nie mają jednoznacznie określonego właściciela. Straż miejska takie olewa bo nie ma komu wystawić mandatu, więc zadowala się radarem i nagonkami na psie kupki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Się ma działkę to się ma odpowiedzialnośc...Jak Wysoki Urzędnik Wysokiego Polskiego Sejmu nie potrafi ogrodzic własnej działki to niech sprząta to co mu ludzie naniosą. Proste chyba!Na jego działce to jego odpowiedzialnośc. A jak nie chce sprzątac to niech to leży i gnije. Brzydko wygląda? Trudno! Ważniejszy interes Wielkiego Urzędnika niż schludny wygląd miasta z którego wyszedł był w świat Wielkich Urzędników!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A skąd te śmieci się biorą? Nóg nie mają i same nie przychodzą. Polacy to brudasy, śmieciarze i sr**ą we wlasne gniazdo. Tyle w temacie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hahaha ! Dobre ! Wyrwał paragon i go zjadł :PPP Widać jakie pojęcie o prawie mają ludzie ze wsi ... nieliczni oczywiscie mają go więcej więc nie wypowiadam się o wszystkich ... powinien ten Wasz Mość Pan z Głuska dostać zawiasy za próbę zatarcia śladów wykroczenia ;ppp Pozdrawiam jajogłowych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bardzo prosimy straż miejską w okolice Obozu na Majdanku.W ubiegłym roku dyrekcja obozu mocno zabiegała o powiększenie samego obo jak i strefy ochronnej i dostała to.A teraz prosimy straż,aby zmusiła dyrekcję obozu o zadbanie o sam teren obozu jak i strefy.W tej chwili trochę popadało,ale nie daj Boże jak by komuś przyszło do głowy podpalenietych chaszczy,bo tak to wygląda,to nie wiem czy straż zdołała by ocalić cokolwiek z tego miejsca pamięci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy Straż Miejska wystawia mandaty Miastu Lublin za nieposprzątane tereny?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
schaboszczak napisał:
... nagonkami na psie kupki.
To akurat jest problem wcale nie mniejszy od walających się śmieci - psich odchodów jest wszędzie pełno. Pozatym, to też jest zaśmiecanie, jakby nie patrzeć. W niektórych rejonach miasta, to nie da się przejść nawet chodnikiem, żeby nie wdepnąć w psią kupę. A trawniki i wszelakie tereny zielone, są "przyozdobione" jeszcze bardziej. Niestety posiadacze psów, w większości to prymitywy, które mają to w dalekim poważaniu, że robią syf dookoła, nie sprzątając po swoim pupilu. Chyba ich wręcz cieszy to, że ktoś wdepnie w taką minę i upaskudzi sobie buta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czekam tylko kiedy w końcu postronne zwykłe oraz urzędnicze bydło przestanie się wpieprzać we własność prywatną, działka należy do mnie, płacę za nią podatki i w zasadzie mam prawo trzymac na niej bałagan. Do prywatnych meiszkań się nei zagląda, jak ktoś lubi chlew to jego sprawa. Poza tym pospolitemu bydłu wydaje się że jak ktoś jest właścicielem jakiejś posesji to zaraz opływa w bogactwo, a wcale tak nie jest, sprzątanie tez ostro kosztuje. Więc najlepiej jeśli bydło zajmie się swoimi sprawami a nie wtyka nos w nie swoje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
When people see a buyer carrying a bag with the Tiffany Jewelry outlet of the company, they will definitely get attracted and pulled towards with an urge to get the same.This is highly paid much to details because the replica watches wholesale company has stores all over the world and a slight mistake can end up destroying the whole collection.If the cheap replica watches has a good shape, it will be much manageable to transport and distribute. Tiffany Jewelry are usually packaged in cartons and smaller boxes which are beautifully decorated with artwork and carrying the company label.This applies the most when shipping has to be done and the type of designer replica handbags packaging is used to determine the packaging cost. replica watches also enhances flexibility in transport.High quality packaging of cheap wholesale handbags , watches, earrings and other help protect them from getting dust or moisture from the environment.This ensures that the replica sunglasses is properly safeguard from harsh weather conditions so that the buyer gets it when it's as new as it ought to be.Other than flaunting designer handbags , the reason behind this is to make the collections customer friendly.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.cheap-pow...r-leveling.html team offers professional Diablo III powerleveling and http://www.mmopowerl...r-leveling.html Diablo 3 powerlevel, powerleveling Diablo 3,Guild Wars2 power leveling, Swtor power levleing, Buy Guild Wars2 gold service,our cheap safe fast swtor power leveling on sale, 7/24 service, here can be available at the cheapest prices. Guaranteed Handwork & Account Security! Cheap, Safe and Fast. Incomparable! After you buy Diablo 3 gold, we will deliver it to you within 15 minutes. Available 7/24 customer support for any and all questions,buy Diablo 3 gold with fastest delivery and 100% safe guarantee, you need enough Diablo 3 Gold, We provide Cheap Diablo 3 powerleveling and Diablo III Gold in stock with fully guarantee and instant delivery. http://www.cheap-pow...c-leveling.html Cheap SWTOR Power leveling http://www.cheap-pow...c-leveling.html SWTOR Power level http://www.mmopowerl...r-leveling.html SWTOR power leveling http://www.mmopowerl...ablo3-Gold.html Buy Cheap Diablo 3 Gold http://www.mmopowerl...ablo3-Gold.html Cheapest Diablo 3 Gold http://www.mmopowerl...ablo3-Gold.html Diablo 3 Gold http://www.cheap-pow...ablo3-Gold.html Diablo III gold http://www.cheap-pow...ablo3-Gold.html Cheap Diablo3 gold http://www.mmopowerl...r-leveling.html Cheap Diablo 3 powerleveling http://www.mmopowerl...r-leveling.html Diablo III powerlevel http://www.mmopowerl...r-leveling.html Cheap Diablo 3 powerleveling http://www.cheap-pow...c-leveling.html SWTOR Power leveling http://www.cheap-pow...r-leveling.html Diablo 3 power leveling http://www.cheap-pow...r-leveling.html Diablo III powerleveling http://www.cheap-pow...r-leveling.html powerleveling Diablo 3 http://www.mmopowerl...r-leveling.html SWTOR power leveling http://www.mmopowerl...r-leveling.html power leveling swtor http://www.cheap-pow...erleveling.html guild wars 2 powerleveling http://www.cheap-pow...wars2-gold.html Guild Wars 2 gold http://www.mmopowerl...erleveling.html GW2 Power Leveling http://www.mmopowerl...erleveling.html cheap guild wars2 powerleveling http://www.mmopowerl...Wars2-Gold.html cheapest Guild Wars2 gold http://www.cheap-pow...r-leveling.html tera power leveling http://www.mmopowerl...r-leveling.html cheap tera powerleveling http://www.mmopowerl...r-leveling.html powerleveling tera
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: