Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jest Dobrze a będzie jeszcze lepiej.Kaczyński WON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozproszyć karabinem maszynowym to bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosz Sierpniowski - czemu w Lublinie a nie w Zamościu. Lublin nie chce tego trybunału...
Ty i twoi koledzy spod sklepu to nie jest Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na twarze tych ludzi należy stwierdzić,że są to OBROŃCY CIEPŁEJ WODY W KRANACH a nie demokracji, no chyba ,że tej komunistycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Obrony Donaldowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyńskim za komuny żyło się jak pączkom w maśle. Dlatego teraz obstawiają się komunistami tj. Jasiński, Kryże, Łopiński, Piotrowicz ... http://www.fakt.pl/politycy/byli-w-pzpr-sa-w-pis,artykuly,595340.html
Gdy Polacy ginęli w kazamatach ubecji, gdy dobijano ostatnich żołnierzy Wyklętych, ojciec AK-owiec robił karierę naukową, a bliźniaki w show- biznesie. Gdy w stanie wojennym zamykano Polaków, te przybłęd wpieprzały rosołek u mamusi. Jakim cudem? Co kryje się za karierą naukową Lecha i Jarosława w okresie najczarniejszego PRL-u?  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petru, Nowacka, Siemoniak, Schetyna, "obrońcami" demokracji - chyba większej ściemy w ostatnich 35 latach nie widziałem. No, no, ilu to ubeków się uchowało i stawiło na wezwanie "partii miłosników osmiorniczek".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....brawo. Młodzi i wykształceni ludzie muszą dbać o przestrzeganie prawa nawet, jeśli uważamy je za niedoskonale. Jestem z Was dumny i z całego serca popieram. Nie mogę (z przyczyn zdrowotnych) osobiście uczestniczyć w tej manifestacji, ale sercem jestem z Wami! Mam nadzieje, że wielu moich byłych wychowanków aktywnie wspiera działania demokratyczne ...
Trzeba było transpanent wywiesić w oknie i skandować hasła -precz z komuną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy was porąbało, co wy chcecie, w naszym kraju do tej pory demokracja polegała na tym kto komu najwięcej zajebie, także widocznie boicie się, bo zostaniecie odsunięci od koryta z którego mogliście brać niemało bez  wkładu pracy. Wystarczy jak już w latach 80 w wuja załatwił nas wałęsa, i co mamy, my na dole klepiemy biedę, pracujemy za jałmużnę jak w ogóle mamy pracę.PRECZ Z WAMI, POGONIĆ TO TAŁATAJSTWO Z ULICY, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie wzięliście z sobie  wałęsy skakał by wam przez płot, który żeście zajebali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści i ich pomiot - czerwone dziadki i ich wnuczęta. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbiór pożytecznych idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....brawo. Młodzi i wykształceni ludzie muszą dbać o przestrzeganie prawa nawet, jeśli uważamy je za niedoskonale. Jestem z Was dumny i z całego serca popieram. Nie mogę (z przyczyn zdrowotnych) osobiście uczestniczyć w tej manifestacji, ale sercem jestem z Wami! Mam nadzieje, że wielu moich byłych wychowanków aktywnie wspiera działania demokratyczne ...
  Biznes farmaceutyczny również popiera poprzednią władzę. To ten, któremu co miesiąc oddajesz połowę swojej marnej nauczycielskiej emerytury wykupując lekarstwa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tym cwaniakom dobrze się powodziło przez lata rządów PO. Patrzcie i pamiętajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targowica - dobrze mówią. Jak Polska rozkradana była i upadlana przez ostatnich 8 lat, siedzieli cicho. Z głupoty, z niewiedzy, bo im dobrze żarło - nie wiem. Ale to niewolnicy - tylko pod butem Tuska i Makreli czują się dobrze. Ubodzy umysłowo, żebrzący o uznanie "elyt" - poplątały im się priorytety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy Platformy tze. lemingi, jak Platforma zawłaszczała państwo to siedzieli cicho
Nerwy puściły ??? Uwierzyłeś w propagandę pis, że "lemingi" się nie ruszą? a tu niespodzianka - 50 tys. w Warszawie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałem, że to zbiegowisko Radia Maryja. Twarze niezmącone inteligencją, lecz strachem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brakuje tylko okrzyków "gdzie jest swetru"  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie puknijcie się w te puste łby i weźcie się do pracy oraz dajcie innym pracować. Przestańcie bredzić z tym całym TK. Pani taka mundra niech sobie pana Wałęsę do domu zaprosi i się modli. Jesteście zwykłymi wichrzycielami, którzy wychodzą na ulicę, nie wtedy kiedy łamane jest prawo, ale wtedy kiedy wam pasuje. Ten cały wasz TK sam przyznał, że 2 sędziowie byli wybrani niezgodnie z prawem i jakoś wam to nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 tysięcy w warszawie? Wg rachunków rausza. Jak zawsze - kto liczy się liczy. Na bank nie było tam więcej niż 5 000 ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...