Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Trzy kobiety zatruły się czadem. Jedna w stanie ciężkim

Utworzony przez czujnik CO, 11 kwietnia 2011 r. o 12:39 Powrót do artykułu
Mam w łazience na 4 piętrze piecyk i czujnik CO - coś faktycznie się dzieje w związku z tą pogodą bo przez całą zimę nic się nie działo a w sobotę oszalał i mnie wygonił spod przyrznica. Pokazał ponad 400 PPM-ów! 400 to jeszcze nie jest ekstremalnie dużo http://www.ratowniczy.pl/index.php?id=124&id2=113 ale bardzo szybko rosło. Dziś rano już nic się nie działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czujnik CO napisał:
Mam w łazience na 4 piętrze piecyk i czujnik CO - coś faktycznie się dzieje w związku z tą pogodą bo przez całą zimę nic się nie działo a w sobotę oszalał i mnie wygonił spod przyrznica. Pokazał ponad 400 PPM-ów! 400 to jeszcze nie jest ekstremalnie dużo http://www.ratowniczy.pl/index.php?id=124&id2=113 ale bardzo szybko rosło. Dziś rano już nic się nie działo.
Też mieszkam na 4 piętrze, jak jest silny wiatr to wdmuchuje w komin powietrze i zamiast wyciągać z łazienki to wtłacza powietrze. W zimie potrafi mi śnieg przez kratki lecieć do domu trzeba się pilnować niestety, te kominy źle są skonstruowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Lekarze są zaskoczeni tym, że w kwietniu do szpitala nadal trafiają chorzy zatruci czadem (...) To teraz mnie nie dziwi, że mamy takich "wykształconych" lekarzy. Co ma kwiecień do zatrucia czadem? A może ci lekarze jak ten wróbelek: leci i myśli... na ch.. mi prawo jazdy jak nie mam lodówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
400 ppm to niedużo? Dopuszczalne są 3ppm. Przy 400 ppm wystarczy ok. 30 s. do utraty przytomności !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...