Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam w łazience na 4 piętrze piecyk i czujnik CO - coś faktycznie się dzieje w związku z tą pogodą bo przez całą zimę nic się nie działo a w sobotę oszalał i mnie wygonił spod przyrznica. Pokazał ponad 400 PPM-ów! 400 to jeszcze nie jest ekstremalnie dużo http://www.ratowniczy.pl/index.php?id=124&id2=113 ale bardzo szybko rosło. Dziś rano już nic się nie działo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czujnik CO napisał:
Mam w łazience na 4 piętrze piecyk i czujnik CO - coś faktycznie się dzieje w związku z tą pogodą bo przez całą zimę nic się nie działo a w sobotę oszalał i mnie wygonił spod przyrznica. Pokazał ponad 400 PPM-ów! 400 to jeszcze nie jest ekstremalnie dużo http://www.ratowniczy.pl/index.php?id=124&id2=113 ale bardzo szybko rosło. Dziś rano już nic się nie działo.
Też mieszkam na 4 piętrze, jak jest silny wiatr to wdmuchuje w komin powietrze i zamiast wyciągać z łazienki to wtłacza powietrze. W zimie potrafi mi śnieg przez kratki lecieć do domu trzeba się pilnować niestety, te kominy źle są skonstruowane.
0
(...) Lekarze są zaskoczeni tym, że w kwietniu do szpitala nadal trafiają chorzy zatruci czadem (...) To teraz mnie nie dziwi, że mamy takich "wykształconych" lekarzy. Co ma kwiecień do zatrucia czadem? A może ci lekarze jak ten wróbelek: leci i myśli... na ch.. mi prawo jazdy jak nie mam lodówki
0
400 ppm to niedużo? Dopuszczalne są 3ppm. Przy 400 ppm wystarczy ok. 30 s. do utraty przytomności !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: