Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin trzy lata z prezydentem Żukiem

Utworzony przez gosc, 13 grudnia 2013 r. o 09:32 Powrót do artykułu
Wszystko zamknąć! Nic nie budować! Może wtedy co niektórzy doceniliby pozytywne zmiany jakie zachodzą w Lublinie. Chociaż... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'zwykli ludzie marzą by wyjechać na zachód albo choć do Puław czy Świdnika by móc żyć jak ludzie'   marzą by wyjechać do Puław czy Świdnika - no to jest prawdziwy hit   Leśniak weź leki bo choroba postępuje zbyt szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rok 2011: Billenium, Proama, Ursus; SSE: MPC Metal, Multivac, Laboratoria Natury rok 2012: Warbo, SoftSystem; SSE: Intrograf, Invest Bistro, Maxbud, Margomed rok 2013: Sii, Transition Technologies, Sollers Consulting, Baxter Manufacturing, Alior Bank, rozbudowa: Raben; SSE: Europiek, PZ Cormay, ABM, Lift Service, Medi-Sept, GT-85, RBM Apex   Jak można pisać, że Żuk nie ściąga nowych inwestorów?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Pan Żuk zająłby się bardziej istotnymi sprawami jak np bezrobocie czy wyzyskiem  w prywatnych firamach , czy też zatrudnianiem w firmach państwowych rodzinek i znajomych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry prezydent! Dobrze, że wyborów ktoś z PiS nie wygrał, bo zapewne ułamka tego by nie zrobił co obecny prezydent...   Żukowi należy się kolejna kadencja, oby tylko zapału do pracy mu nie brakowało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zamknąć! Nic nie budować! Może wtedy co niektórzy doceniliby pozytywne zmiany jakie zachodzą w Lublinie. Chociaż... 
A jakie widzisz pozytywne  zmiany w Lublinie??? Ciekawa jestem...... bo ja widze markety,markety i mnóstwo ludzi przy urzędzie dla bezrobotnych.Ty widzissz coś innego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka kiedy byłaś ostatnio w UP? Jakoś byłem tam w środę i nie widziałem mnóstwa ludzi do rejestracji.   Pieprzysz głupoty jak typowa idiotka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z treści artykułu wynika że Żuk przywłaszczył sobie wszystkie te inwestycje i programy, które zrealizowała lub zaczęła ekipa prezydenta Wasilewskiego: strefę ekonomiczną, lotnisko, Teatr Stary, Centrum Kultury, wymianę taboru MPK, inwestycje nad zalewem, nowe instytuje kultury \np: Rozdroża/. Może Noce Kultury, Jarmarki Jagiellońskie, Inne Brzmienia, Kody-to też jego zasługa??? Bezczelność tej ekipy jest porażająca. ale nawet zwykły kibic polityczny to nie człowiek chory na amnezję.Pamiętamy jak było .A w kwestii dróg- robi to poprawnie , ale to żadne wybitne osiągnięcie - inwestycje były planowo przygotowane wcześniej a teraz to tylko kredyty i unijna kasa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam tutaj takie wypociny forumowiczów to aż mi sie chce płakać. Jaka to niby zasługa Pana Żuka? To polityka Unii Europejskiej. Każda stolica wojewodztwa jest potężnie finansowana a tak duze inwestycje na wschodze świadczą tylko o tym , ze chce sie mniej wiecej  zrównać wschod z zachodem. Spójrz obywatelu na zamosc,Ełk czy inne mieściny w lubelskim- BIEDA. Spojrz obywatelu na Mazwosze- tam tylko Warszawa. Pan Żuk znalazł sie w odpowiednim czasie i  na odpowiednim miejscu i to wszystko. Dodam tylko ,ze teraz naiwni dalej będą głosować na te samą opcje polityczną i dadzą sie rozkradać dalej:) Pozdrawiam
potężnie finansowana - hahaha czy ty masz pojęcie ile się trzeba nagłówkować, żeby taką kasę dostać?  Zgodzę się z większością tu na forum, że Żuk to najlepszy prezydent jakiego miał Lublin, drugą kadencję ma w garści i lamenty pismaków nic tu nie pomogą :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ohydna autoreklama żuka i lizusostwo w wykonaniu jego pretorian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To popieram to było do tekstu powyżej. Panie Żuk popieram i podziwiam, co zrobił Pan dla Lublina. Przez 3 lata, zrobił Pan więcej niż wcześniejsi prezydenci przez lat co najmniej 12.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym powiedział że więcej niż wszyscy od czasów Gruela Żuk jest tak wspaniały żęsmy niegodni całować jego śladów które pozostawi odchądząc w niepamięć  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym tu się szczycić ? stadion powstał... i ile ten obiekt przyniósł korzyści ? nie rozumiem dlaczego Prezydent Żuk nie wspomniał o tym, że jego zasługa to zamknięcie Toru na ul. Zemborzyckiej.... poza tym nie wykazał chęci powstania nowego toru, który potem napewno dałby pracę większej ilości ludzi z naszego województwa, a o samej promocji naszego regionu już nie wspominając...   Mój komentarz nie jest celem gnojenia Prezydenta, bo nie o to tu chodzi i napewno jakiś plan wykonał, ale niektóre sprawy (choćby sytuacja Toru Lublin) potwierdzają totalny brak kompetentności władz miasta.   Poza tym warto zwrócić uwagę na to, iż Lublin należy do miast najbardziej wyludniających...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ tu nie ma nmowy o jakimkolwiek gnojeniu przecie Żuk jest sowicie opłacany za to czego nie robi czyli za służbę mieszkańcom miasta gdzie tu gnojenie? gdyby mnie tak płacona za nieróbstwo... ;-) ... z mojej perspektywy Żuk nie jest jakimś niekompetetntnym znajdą bynajmniej to technokrata który oparł się o mafijne struktury urzędnicze i szowinistyczne grupki komunistyczne których wiele natworzył niejaki Skrzypek z TNN-u (zapewne na polecenie samego Voldemorta) tym sposobem oczywiście Żuk musiał działać na złość i na przekór zwykłym mieszkańcom miasta ... priorytetem stały się takie sprawy jak budowa kolosalnego gmaszyska dla "animatorów" albo stadionu dla... czort wie dla kogo własciwie może dla swiadków jehowy? albo darowizna wielkiego lokalu dla tektury... ... a takie sprawy jak komunikacja miejska leżą i kwiczą miejsca pracy jak się dobrze przyjrzeć to jednak ich za Żuka ubyło - i ten fakt zauważyła juz zwykle slepoa na takie sprawy wyborcza drogi wygladają jak kunickiego i abramowicka ... jednym słowem - dupa ... ALE JEST TO JEDNAKOWOŻ DUPA KTÓREJŚMY NIEGODNI CAŁOWAĆ ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał wymienić największą swoją zasługę dla Lublina - Cukrownia Lublin.
Nie wymienił, bo to nie jego zaśługa - sprawdź daty, program likwidacji cukrowni klepnął rząd PIS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  a takie sprawy jak komunikacja miejska leżą i kwiczą  
Co mianowicie leży i kwiczy w komunikacji miejskiej? Mamy nowy tabor, nowe trasy trolejbusowe, wyświetlacze. Tu jest akurat coraz lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...