Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nic nikomu nie trzeba będzie podnosić, nowe miejsca pracy oznaczają że ludzie zarobią, zapłacą podatki a resztę pójdą do sklepów wydać i w ten oto sposób koło się kręci
Jasne, tylko jakoś podstawowe dobra nigdy nie tanieją jak jest taka koniunktura a zawsze drożeją pod byle pretekstem. Dlaczego miasto nie obniży cen biletów mpk skoro paliwo tak potaniało? Idę o zakład że gdy tylko zacznie wyraźniej drożeć to będą już nosami kręcić że trzeba podnieść ceny. A stawki vat to na ile miały zostać podniesione? Pamięta ktoś? jakoś nie można się obniżki doczekać.  Szkoda słów ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są jakieś jaja, gdzie jest wolny rynek. Jedna firma dostaje ulgę, a pozostałe musza płacić. Hipermarkety nie płacą w Polsce podatków, a Polskie firmy już muszą, stając się mniej konkurencyjne. To jest kpina. To może niech pan prezydent też zdejmie mnie i moją rodzinę ze wszystkich podatków które płacę do kasy miasta, w czym ja i moja rodzina jest gorsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk spłaca kolesiom długi wdzięczności za kampanię prezydencką...już sam fakt z ul.Topolową...brzydko to pachnie...nie wiem czy prokurator nie miałby pracy...w każdym razie Zuk nie ma co liczyc na reelekcje!!! mojego głosu już NA PEWNO nie dostanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł jest skandaliczny a propozycja pana Zuka wręcz niemoralna. Pytanie czy w grę wchodzi łapówka czy szantaż ?
splata długu wdzięczności za kampanie prezydencką...i śa to ci sami kumple dewloperzy co kochają motocross...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego szału. Zerknijcie na JARTOM - wejście w SSE wcale nie jest tak trudne, wymaga tylko odpowiednich środków, a oni np. mają wolną halę w Bieruniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że z IP urzędu miasta komentarze sie sypią !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...