Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZACHOWUJECIE SIĘ JAK HITLEROWCY NISZCZĄC TO CO BYŁO ; CZUGAŁY NIE ZAMORDOWAŁ POLAK ;
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miasto powinno mieć świadomość, że w bardzo bliskiej okolicy skweru znajduje się potężny maszt z gęsto umieszczonymi na nim nadajnikami radiowymi i innymi wytwarzającymi gigantyczne pole elektromagnetyczne oraz to, że taki teren nie powinien w związku z tym otrzymać pozwolenia na budowę - szczególnie kilkunastometrowego budynku, na który wzdłuż linii promieniowania emitowanego z nadajników będą szły główne fale! To zbrodnia wymierzona na mieszkańców przyszłego akademika! Regulują to przepisy ochrony środowiska oraz dopuszczalne normy promieniowania. Inspektor budowlany nie ma prawa wydać zgody na taka lokalizację. Najpierw rektor mówi, że coraz mniej studentów i , że na nic nie ma pieniędzy a teraz raptownie ma na budowę kosztownego akademika... Nawet "niewtajemniczonym" wydają się dziwne te manipulacje.. A swoją drogą faktycznie szkoda tego skweru i tej prawie już nie istniejącej na Miasteczku przestrzeni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale zabudować jedyny skwer na Bronowicach to nie było problemów, szybko deweloper dostał i ziemię i pozwolenie. Ale jak UMCS chce budować to nie wolno, najlepiej niech sprzeda teren deweloperowi popieranemu przez radę miasta i prezydenta to pozwolenie będzie w mig i apartamentowiec będzie szybciutko.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zostawić skwer!!! Tylko niech miasto odkupi teren od UMCS bo to dziwne, że właściciela na siłę uszczęśliwia się pozostawieniem wolnej przestrzeni nakazując mu dbać o ogólnie dostępny teren płacić podatki. A do czego ten skwer jest wykorzystywany? Jako parking i wychodek dla psów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co ma Miasto odkupywać? Przecież to nie jest działka budowlana więc w wyniku działania Miasta nie straciła na wartości. Za zasługi UMCS dostanie od Miasta prezent za nasze podatkowe pieniądze. Bardzo sprytne!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech UMCS zajmie się remontem kładki nad Sowińskiego a nie nowe inwestycje wymyśla, na pensje brakuje a tu taka megalomania? A może szykuje się podobny wałek jak swego czasu z prywatnymi akademikami przy Głębokiej, wielu zacnych naukowców zainwestowało wtedy w te mieszkania na wynajem dla studentów, tacy z nich biznesmeni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na ch..j budować. Studentów coraz mniej, w ostatnich latach oddano do użytku dwa akademiki (Jowisz, dawny dom asystentów UMCS i Kronos, dawny DOM Studenta Zaocznego). Są poza tym prywatne akademiki, a studenci z zasobniejszym portfelem mają mieszkania fundowane coraz częściej przez zamoznych rodziców. Wystarczy się przejechać po nowo budowanych osiedlach LZA, LC, LLB, LLE, LKR, RNI, WR, TKI, RSA i wiele wiele innych. Więc w czym problem??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na biurowiec(ostatnio modne) ,to by sie miasto zapewne zgodziło,a ,czemu nie zrobić parkingu? gdzie w koncu te samochody parkować? ten tzw. pomniki ,to jakiś badziew jest,konstrukcja -koszmar,jakieś ruskie naśladownictwo
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: