Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: W ciągu dnia taksówki nie wjadą już na Stare Miasto

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 marca 2017 r. o 08:01 Powrót do artykułu
brawo !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i W KONCU !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę czy ja jestem ułomny czy ten kto pisał ten artykuł: "Taksówki nie będą mogły przywozić i odbierać klientów przez całą dobę. Klienci zamawiający kurs między godz. 10 a 20 będą musieli wyjść poza Stare Miasto."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieszych też nie wpuszczajmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To jak to jest, zakaz jest przez całą dobę czy nie:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Naprawdę czy ja jestem ułomny czy ten kto pisał ten artykuł: "Taksówki nie będą mogły przywozić i odbierać klientów przez całą dobę. Klienci zamawiający kurs między godz. 10 a 20 będą musieli wyjść poza Stare Miasto."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uboczny skutek mojej walki o wjazd busów elektrycznych na Stare Miasto. Ponieważ zarzuciłem władzy zakłamanie w tej sprawie, to starają się udowodnić, że są konsekwentne w tej sprawie. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Uboczny skutek mojej walki o wjazd busów elektrycznych na Stare Miasto. Ponieważ zarzuciłem władzy zakłamanie w tej sprawie, to starają się udowodnić, że są konsekwentne w tej sprawie. Wojciech Górski.
Lecz się na ngi z tym chińskim szmelem dla którego nie ma miejsca na starówce. Takie jest zdanie większości mieszkańców i zrozum to wreszcie istoto człekokształtna. Nie dla wszelkaich pojazdów na starym mieście !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinien być całkowity I bezwzgledny zakaz poruszania się wszystkiego mechanicznego chyba, że sprzata, dowozi ciezkie rzeczy albo wiezie chora osobe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starówka 4 ulice na krzyż, przejść 50m w dowolną stronę to chyba nie problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie, nareszcie, świetnie, w końcu. I to jest cały Polaczek- Lubelaczek. Ale tenże znajdzie się kiedyś w potrzebie i gdy operatorka z radio taxi powie mu proszę pod bramę Krakowską, zwyzywa kobicinę jak to? Ja tu czekam, nie będę nigdzie chodził, tu proszę przyjechać, co mnie to obchodzi. Dziękuję dzwonię gdzie indziej, dostaniecie 1 gwiazdkę na fejsie. Co za firma?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taxi powinno mieć całkowity zakaz wjazdu. Po co TAXI chyba każy może przejść 100 metrów do taryfy. Całkowity zakaz wjazdu dla TAXI!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I rowerom też zakazać! I hulajnogom, i rolkarzom - a reszta wchodzi za biletami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złotówy śmierdzą fajami na kilometr! W ich gruchotach smród papierosowy i jakaś stęchlizna zajeżdża! Kompletny brak profesjonalizmu, po angielsku ani be ani me!  niech spadają! Z dwojga złego, wolę tramwaj.  Mydło, gorący prysznic i nie palić w aucie, może wówczas mniej będziecie śmierdzieć potem i fajami!! Przed kursem jakiś środek do japy,  niwelujący smród papierochów!!No i angielskiego się uczyć, bo cudzoziemcy nie lubią komunikować się na migi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z kurierami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby tak cwaniacy Musieli sami tachac wszystkie meble spod Lubartowskiej jak im przywioza wychodzic po pizze pod ulice i mam nadzieje ze moze zakaza tez wjazdu karetek to sie ktorys łebster i wtedy moze cos do tych pustych lbow dojdzie. Co komu przeszkadza ze wjedzie tam samochod ulica jak kazda inna, a jak jezdza w ta i z powrotem te psiarskie radiowozy tamtedy to juz to sie nie liczy? Wyludzanie kasy za pozwolenia, mandaty i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...