Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SZANOWNI KUPUJĄCY - W POLSCE DUMPING JEST PRAWNIE ZABRONIONY - NAGLE JAKIŚ SKLEP OBNIŻA CENĘ O 40 % I JESZCZE NA TYM ZARABIA - NA WYPRZEDAŻY JEST TOWAR NIECHODLIWY DLA SPRZEDAWCY - NAPALACIE SIĘ JAK SZCZERBATY NA SUCHARY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha szal zimowych wyprzedazy...swiateczne wyprzedaze...poswiateczne,styczniowe I kto wie jeszcze jaki...a ludzie w amoku I obledem w oczach biegaja szukajac okazji,która tak naprawde jest tylko ochlapem rzuconym by tylko kase wyrwac z portfeli oglupionych tlumów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena za kurtkę 100 zł, potem w górę do 250, potem znowu obniżamy do 100 i OESU bo taka obniżkaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, ale stosunek ceny do jakości tych ubrań jest po prostu skandaliczny. Zmechacone szmaty, rozciągające się bluzki i sztywne sukienki, a jeszcze próbują wmawiać, że 129 złotych to super cena. Nawet przy tych wielkich wyprzedażach marża wynosi po kilkaset procent! Te wszystkie ciuchy tak do 200 złotych to zwykłe śmieci, a niestety ciuchy dobrej jakości są po prostu drogie jak diamenty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zesrajta się komentujący, gońta do kościoła lepiej na tace dać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to koniecznie "cichą" tacę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając to ,że wyprzedaże są cały rok ponieważ sklepy mają zwykle taką politykę ,że wypychają to co i nie zejdzie żeby mieć miejsce na nowy towar to beka z ludzi idących na wyprzedaże jak stado baranów na żeś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając to ,że wyprzedaże są cały rok ponieważ sklepy mają zwykle taką politykę ,że wypychają to co i nie zejdzie żeby mieć miejsce na nowy towar to beka z ludzi idących na wyprzedaże jak stado baranów na żeś .
jeszcze takiej pisowni wyrazu rzeź jak żyję nie widziałam. Gratuluję poczucia homoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze takiej pisowni wyrazu rzeź jak żyję nie widziałam. Gratuluję poczucia homoru.
  jeszcze takiej pisowni wyrazu rzeź jak żyję nie widziałam. Gratuluję poczucia humoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie zesrajta się komentujący, gońta do kościoła lepiej na tace dać!" hahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zesrajta się komentujący, gońta do kościoła lepiej na tace dać!
   
I to koniecznie "cichą" tacę!
  No to jest zabawne :D Hahaha :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zesrajta się komentujący, gońta do kościoła lepiej na tace dać!
A ty buszuj po galeriach kupując chińskie szmatki na "promocjach". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszni są ludzie piszący ,że na tych wyprzedażach są same marne jakościowo szmaty przypominam wam przygłupy ,że jeszcze jakieś dwa miesiące jaraliście się tymi ubraniami jak małe dziecko gwiazdką ale teraz oczywiście źle bo za tanie wielcy bogacze ze zjednoczonych emiratów katolickich. Pomijając fakt ,że wyprzedaże są tak naprawdę cały a cebulaczki głupieją na widok napisu sale na czerwonym tle to tańsze i lepsze jakościowo ubrania można kupić na bazarze przy dworcu PKS tylko trzeba poszukać ale wiadomo dla cebulaczków źle bo nie ma metki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic ciekawego na tych wyprzedażach, tyle w temacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam nic ciekawego, jak się chce to się zawsze coś znajdzie :) ja akurat w outlet center polowałam i znalazłam :) pozdrawiam wszystkich narzekaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani centa tam nie wydam, skąd ludzie mają tyle kasy? Oszczędzam okrutnie...Czekają nas podwyżki, Spółdz. Mieszkaniowa Czechów uchwaliła już tuż przed wigilią podwyżki opłat. Drożeje cukier i wszystko co z cukrem, pewnie i usługi. Weźcie sobie wszyscy na wstrzymanie, a ferie dla dzieci kto sfinansuje? I poco te buble kupować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...