Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin w rocznicę wyborów 1989 r. - imprezy

Utworzony przez no name, 2 czerwca 2009 o 00:05 Powrót do artykułu
Zamiast Comy lepiej było by zaprosić Lao Che. Jak ja uważam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ile to marnuje się kasy na jakieś imprezy i rocznice pięrdnięcia w stołek.A na inwestycje to ciągle brakuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coma COma COMA! Oczywiście, że będę, co za miła niespodziewanka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"PAMIĘĆ I TOŻSAMOŚĆ" Był okres, że kazano się zachwycać Dziełami JP 2 - w tym "Pamięc i tożsamość" - byl to okres podobny do upadlego PRL-u, w którym kazano zachwycać się Dzielami Lenina. Do upadku socjalizmu przyczynił się przy wykorzystaniu idei SOLIDARNOŚCI kościół grzmiąc z ambon i od ołtarzy, lejąc lzy i lkając nad losem Ojczyzny. Co to dalo w efekcie? Dalo to to, że bez księdza nic już nie funkcjonuje, a wszyscy którzy próbowali funkcjonowac w kościele wykorzystując możliwości Państwa Polskiego byli wrogami nr 1 kościoła. Do takich wrogów zaliczał się KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW rozgromiony przy wyraźnym udziale KULawego Świata Naukowego - wszystkich Związkowców zwolnili z groźbami karalnymi na ustach duchownych. Groźby te spelnili po uplywie 12 lat serwując w 1994 r. nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW oraz zakaz opalania budynków zimą mrożąc jednocześnie małe dzieci -w tym względzie nie poleciała nawet jedna lza, ani jedno łknięcie z ambon i od ołtarzy. Od samego też początku KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW okreslany byl jako "WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA", a wroku 2002 lub 03 (już w internecie) jakiś watykańczyk napisał akt strzelisty w intencji Związku (RUDY lub SK) "JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC" Czy warto w takiej scenerii obchodzic szumnie 20 lat "wolnych wyborów"? Jakie to wolne wybory skoro radio ma ryja i drze go na caly kraj (choć nie tylko) kogo należy wybrać. rydzykowna organizacja tez ma ryja i wykorzystuje go nawet w państwowych mediach serwując same dewotki plci obojga... i nie dopuszczając innych do radia Ma ryja... Komu potrzebny "wolny poseł" - szczególnie ten co Ma ryja odmawiający dzień i noc różaniec, a zamiast ustaw klepie gotowce z książęczki, bo nikt już na trzeźwo takich pierdół nie wymyśli... KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJA SIE POLACY pozwoli sobie zauważć, że to już KULejne zniewolone wybory, a nie wolne. Zniewolone przez kościół kumuljący w sobie cała pozostałośc z upadłej komuny, a za komuny różnie bywało w KULawym Świecie naukowym - uczyli z błędami, tórych nikt z KUL-wego Świata Naukowego nie widział i dopiero KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW zakł,ócił panujący w tym względzie święty spokój. Jeśli jeszcze ktoś ludzi się, że na KUL-awej uczelni jest "wysoki poziom" - to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wyprowadza wszystkich z (o)błędu wia(g)ry świętej... pocieszając wszystkich, że nawet JP 2 nie umarł mając wrzód na d... - czego też sam sie obawiał..., a właściwa diagnoze postawili lekarze... czyż to nie cudowne? I taka to już pamięc i tożsamość... Zostańcie z B(L)OGIEM (PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: