Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wąż spacerował rurami, wypełzł z łazienki u sąsiadów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 września 2016 r. o 08:38 Powrót do artykułu
Właścicielka zapewne to przykład wyższego levelu laluni z pieskiem, ktora kocha zwierzaczki tylko z ludźmi relacje tak jakoś średnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani powinna stracić pozwolenie na trzymanie pytona w bloku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No super zabezpieczony...To teraz jak ktoś się boi to powinien się wyprowadzić? Nawet we własnym mieszkaniu nie można czuć się swobodnie...Tylko w Polsce takie cuda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam, że właścicielka ma tipsy i mówi do swoich psiapsiółek per kochana. To, że policaje ją tylko pouczyli to zapewne też zasługa trzepania sztucznymi żęsami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jej mieszkaniu zresztą porusza się swobodnie. Ja znam te zwierzęta mam z nimi styczność, gatunek bardzo spokojny, no chyba ze akurat poczuje zapach jedzonka :P, ale bardzo skryty, Babka to kompletna idiotka niech odda zwierzę Bartkowi Gorzkowskiemu z Lubelskiego schroniska dla zwierząt. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za ograniczeniami w sprowadzaniu i posiadaniu zwierząt potencjalnie niebezpiecznych i budzących niepokuj. Zawsze prawo do bezpiecznego domu przedewszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pozwala na trzymanie takich zwierząt w bloku??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurier lubelsku a tu dziennik... nie ma to jak przepisać material...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby wpełzł jej do łóżka - oj działo by się. A może by zdechł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wadza" , jak to onegdaj mówiono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby wpełzł jej do łóżka"  ...ale z pewnością by się nie rozmnożył. :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa tygodnie wcześniej jej zginął i pani miłośniczka amerykańskiego pytona pewnie myśłała że poszedł na długi spacer. No chyba że nie chciał siać paniki. Prawo ta pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal takich durniow co w blokach trzymają zwierzęta zupełnie nie z tej bajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąć od psychologa fakturę na 15000 za terapię po spotkaniu z wężem i wezwać sądownie właścicielkę do pokrycia niniejszych kosztów. :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe po co tej pani taki dłuuuugi wąż :) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci tylko pouczyli zamiast kwita wypisać.. hahaha! nie wiedzieli pewnie z którego artykułu!!! hahahahahahaha :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe.. nie jest niebezpieczny.. tylko jakby zjadł komuś kotka, pieska albo (!!!) zaatakował niemowle??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
kto pozwala na trzymanie takich zwierząt w bloku??!!
Na szczęście PRL się skończył i mogę sobie trzymać nawet krokodyla jeżeli mam stosowny dokument.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję następnym razem zrobić z niego pasek do spodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebny do kuszenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...