Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Właściciel kamienicy domaga się eksmisji lokatorów. Proces pełen emocji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2016 r. o 08:43 Powrót do artykułu
Czy cos wam przypomina ul.Sądowa 6. wyrzuceni ludzie - wyburzona zabytkowa kamienica a teraz nowy hotel. to było w 2012 r. poczytajcie sobie o tym na tut forum. patologia to nowi "właściciele"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pamiętajcie! a tym cwaniaczkom nowobogackim - idziemy po was złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządy komunistów trwające prawie pół wieku poczyniły jak widać straszne spustoszenia w umysłach ludzi. Nie rozumieją prawa własności , nie rozumieją , że za wynajmowane mieszkanie trzeba płacić czynsz. Na siłę chcą koniecznie mieszkać w czyimś domu. Straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻELI MAMY PAŃSTWO PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI, TO DLACZEGO DO TEJ PORY TAKIM BYDLAKIEM WYMUSZAJĄCYM HARACZE DO TEJ PORY NIE ZAJĄŁ SIĘ PROKURATOR - LUBELSKA PROKURATURA TO POTRAFI JEDYNIE WSADZIĆ DO WIĘZIENIA BEZDOMNEGO, KTÓRY "BEZPRAWNIE" ZJADŁ BUŁKĘ ZA 29 GROSZY *- NA TAKICH DEBILI PŁACIMY PODATKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma się nim zająć Prokuratura skoro to członek PiS??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj w klubie. Też mnie uczył. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr Mariusz Kasprzak Szanowna Państwo, Na podstawie art. 31 ustawy Prawo Prasowe zwracam się z prośbą o opublikowanie sprostowania informacji zawartej w artykule w/w. Informacje te wprowadzają czytelników w błąd. Oto tekst sprostowania: „Informuję, że pozew o eksmisję został wniesiony do sądu po to, aby zabezpieczyć niektórym mieszkańcom możliwość ubiegania się o lokal zastępczy lub socjalny, ze względu na ich sytuację materialną. Nie jest prawdą, jakoby dokonałem podwyżki czynszu lokatorom kamienicy przy ul. Skibińskiej 5, bowiem nigdy takiego dokumentu nie wystawiłem. Z kolei odszkodowania, żądam jedynie od tych osób, które podnajmowały mieszkania. Dla przykładu Pani Danuta Janisz podnajmowała innym osobom ok. 50 m2, tj. 3 lokale mieszkalne. Jednocześnie informuję, że nakaz opuszczenia kamienicy podyktowany był moją troską o bezpieczeństwo lokatorów, bowiem dysponuję ekspertyzą biegłych, która wskazuje, że kamienica nie nadaje się do dalszego zamieszkiwania i osoby ją zamieszkujące powinny natychmiast opuścić budynek, gdyż zagraża ich życiu i zdrowiu. Nadmieniam, że osoby zamieszkujące mieszkania przy ul. Skibińskiej 5 od 15 lat nie uiszczały czynszu poprzednim właścicielom budynku, którzy byli zastraszani. Uważam, że postawienie mnie w tak negatywnym świetle jest tylko i wyłącznie wynikiem zemsty najemców, którzy czerpali dochód z podnajmu, nie płacili czynszu i jeszcze zostali tym samym pozbawieni dodatkowego źródła dochodu. Niektóre z tych osób mają swoje domy i mieszkania tak jak Pani Janisz i jej syn (na podstawie zaświadczenie z Sądu Ksiąg Wieczystych). Ci państwo przed wyprowadzeniem dopuścili się zniszczenia mieszkań w następujący sposób tj. poprzecinana instalacja elektryczna, rury wodne zniszczone tak że trzeba od nowa kłaść nową instalację, zniszczona glazura w kuchni i łazience, wyrwane okna z ramami w taki sposób że została naruszona konstrukcja budynku.(ekspertyza biegłych sądowych z zakresu budownictwa) o całej tej sytuacji została powiadomiona Policja i Prokuratura która bada tę sprawę”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cenzura.sztandar ludu. ul.sadowa6???? skasowaliscie ciule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój nauczyciel od wosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...