Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja myślę,że ta działka (jak i wszystkie inne) należy się lubelskiemu kościołowi (jak np. Ś+P.jednostka na Majdanku. Jakże by było pięknie i po katolicku,gdyby tą działeczkę przekazać np.KULowi.A jeszcze lepiej by było,gdyby tam postawić jakiś budyneczek i dopioero oddać kościołowi?A może jeszcze trochę sę wstrzymać,to komisja majątkowa odpowiednio zagospodaruje tą działeczkę.Zawsze jakaś pokrzywdzonaparafia upomni się o tą nieruchomość (tak jak w przypadku szpitala wojskowego...Czyż zamiast szpitala wojskowego niemożnaby dać "poszkodowanymjednostę wojskową na Majdanku?Ale co wówczas by miał KULwa nać)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien tam powstać piękny budynek Kościoła ! Większy niż w Licheniu ! Przecież chyba Lublin jest stolicą Klechistanu czy nie jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynki na Majdanku zostały wydzierżawione na 10 lat a nie oddane KULowi! To chyba diametralna różnica? [quote name='tacowy' date='27 październik 2010 - 15:05 ' timestamp='1288184755' post='368717'] A ja myślę,że ta działka (jak i wszystkie inne) należy się lubelskiemu kościołowi (jak np. Ś+P.jednostka na Majdanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Budynki na Majdanku zostały wydzierżawione na 10 lat a nie oddane KULowi! To chyba diametralna różnica?
Myślisz że przepełniony zazdrością i nienawiścią antyklerykał zrozumie subtelną różnice miedzy własnością a dzierżawą? Wątpie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlatego od dwóch dni po Lublinie jeżdzi "dyskoteka"składająca się z trzech samochodów żandarmerii i dwóch mikrobusów przeszkadzając za moje pieniądze normalnym użytkownikom dróg.Kto jest w środku nie wiadomo,bo to tajemnica wojskowa zasłonięta przyciemnianymi szybami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się jak opłaca się KUL-owi przy 10-letniej dzierżawie wpakować tyle kasy w Majdanek? 2 budynki koszarowe, w planach zdewastowana stołówka do remontu? Grube miliony na 10 lat. A i po co im byłe składy amunicji w Dębówce - dla rozrywki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sfx napisał:
Myślisz że przepełniony zazdrością i nienawiścią antyklerykał zrozumie subtelną różnice miedzy własnością a dzierżawą? Wątpie.
Myślę, że terminy "dzierżawa" czy "użyczenie" w przypadku kleru to ściema którą łykają już tylko przepełnieni miłością chrystusową ortodoksi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sfx napisał:
Myślisz że przepełniony zazdrością i nienawiścią antyklerykał zrozumie subtelną różnice miedzy własnością a dzierżawą? Wątpie.
Tu akurat nie ma co rozumieć.To wy jesteście naiwni.Kul ,dzieżawi budynki bo nie ma ich za co kupić,albo znajdzie się inny chętny(do tego nie można dopuścić).Jednocześnie nie w swoje wali ogromne pieniądze (państwowe ,unijne).Proszę mi powiedzieć jak można załatwić środki unijne na informatyzację czyichś budynków.Tylko KUL może.Przez remonty nie swoich budynków ,podnosi ich wartość.Za kilka lat KUL powie,że włożył już tyle,że należy mu się to za 1 zł.I dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawie kto to kupi? Oby tylko nie wycięli całej zieleni pod jakieś koszmarne bloki (patrz sztandarowa lubelska architektura po drugiej stronie Kraśnickiej...) A gdyby tak pomarzyć i wyobrazić sobie, że miasto to wydzierżawi od wojska pod porządny park, bo Rogatka nie ma gdzie chodzić z dziećmi i psami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...