Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Paulina mnie rozbawiła - inwestycje Willowej na np ul.Onyksowej - jedno mieszkanie jedno miejsce na samochód - efekt parkowanie na chodnikach pomimo bram i szlabanów oraz na parkingu przychodni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wstrętne te stare osiedla - szkoły, przedszkola, sklepy, place zabaw, dużo zieleni, brak płotów wokół każdego budynku i oczywiście odległości między budynkami że nie widać co sąsiad z bloku obok gotuje w garnku - NO NORMALNIE TE STARE OSIEDLA SĄ KOSZMARNE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna inwestycja, grzyb gratis po pół roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupujcie nowe bo taniej nie będzie! Kto teraz nie kupi nowego w kredycie ten przegrał życie!  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak w starych nie ma miejsc postojowych a w nowych zaparkować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo na Koralowej - odkąd Willowa II oddała budynki zastawione są chodniki i wymuszony ruch wahadłowy.   Wyśrubowane ceny - to też zabawne :D.   Chyba nieźle od nowego roku spada sprzedaż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramatem starych osiedli zwłaszcza LSM jest równiez to,że nawet jak ktoś kupi tam mieszkanie to zaraz oddaje pod wynajem.Coraz mniej stałych mieszkańców,którym zależy na otoczeniu,a nowi "lokatorzy" zachowują się...szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się ubwaiłem czytając ten artykuł - już dawno się tak nie uśmiałem - autor "myśli" ( - przepraszam to chyba za duże słowo i nadużycie), że w ten sposób bedzie zaklinać rzeczywistość - który to deweloper podsmarował kasą za artykuł. Musi być niezła desperacja by coś takiego pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno być napisane - UWAGA ARTYKUŁ ZAWIERA LOKOWANIE PRODUKTU    lol zawsze najważniejsza będzie cena a nowe osiedla są TRAGICZNIE zaprojektowane małe ciasne i bez infrastruktury czy miejsc na samochody choćby dla gości :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można by napisać wzorem ulicy Sezamkowej: "Dzisiejszy artykuł sponsoruje deweloper X, Y oraz nasz ulubiony deweloper Z"  :lol:  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wole na Czechowie mieszkać niż którymkolwiek z nowych osiedli (większość to niestety zadupia). Wszystko mam pod ręką. 5 przystanków do centrum. Owszem wielka plyta ale weźcie kamerę termowizyjna i wejdzcie do nowego mieszkania.. tak apropo nowego budownictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 30 letniemieszkanie sprzedajacy chcą tyle co za nowe ,niektórych totalnie pogieło,za cenę 50 m2 starego mieszkanie w wierzowcu ,można wybudować 100 m. domek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mają o wiele więcej pieniedzy niż się wydaje. Co z tego, że jest mnóstwo biedoty kiedy jest też dużo bogatych ludzi albo mających inną nieruchomość do spieniężenia. CIągle słyszę ten płacz a to, że galerie handlową budują, a to że bloki a nie ma kto kupować. Tylko potem do galerii nie da się wejść bo tłumy a co ciekawsze mieszkania błyskawicznie znikają z rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można by napisać wzorem ulicy Sezamkowej: "Dzisiejszy artykuł sponsoruje deweloper X, Y oraz nasz ulubiony deweloper Z"  :lol:  :P
No i po co trzy komentarze pod sobą piszesz? I tak ceny nie spadną. Możesz sobie pomarzyć bidaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co jak co ale najbardziej miejsc postojowych brakuje w nowym budownictwie bo garaży zawsze jest mniej niż mieszkań  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co trzy komentarze pod sobą piszesz? I tak ceny nie spadną. Możesz sobie pomarzyć bidaku
Trzy pod sobą? Napisałem jeden leszczu :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe mieszkania PLUSY : nowy blok , młodzi sąsiedzi, czynsz mniejszy, dzieci mają dużo znajomych w klatce w bloku, możliwość aranżacji wnętrza przebudowy ścian,    MINUSY: cena, daleko do przedszkoli, szkół, sklepów, targów, wąskie chodniki, brak miejsc do parkowania, odległość bloków bardzo małą, zwykle nowe mieszkania są na zadupiu. mimo iż ładniejsze to gorsze wykonanie bloków (doskonale słychać co robi sąsiad za ścianą :)).   Kazdy musi wybrać co dla niego jest ważne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...