Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tylko kary zdyscyplinują nierzetelnych wykonawców. Ale pewnie urzędnicy stosownego zapisu w umowie nie przewidzieli - bo i po co ? Wszak w Lublinie wszystko czym się zajmuje urząd jest opóżnione i to jest taka nasza norma lubelska.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jeśli ten system będzie tak "yntelygientny" jak np. skrzyżowanie Al. Spółdzielczości Prac z Andersa/Smorawińskiego .. to Boziu miej nas (kierowców) w opiece ..  Dlaczego ? a no choćby dlatego, że wspomniane skrzyżowanie tak reguluje ruchem ( inteligentnie ! ), że, w szczycie,  w kierunku Lublin - Lubartów często bywa pusto , a kierunek Andersa - Smorawińskiego zapchany na 4-5 zmian świateł ... i to ma być to  ? ? ?   pozdrawiam dzielnych organizatorów ruchu !  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To samo jest z Dragadosem i budową S17. Dalej niech wygrywają firmy, które będą później wszystkich stukały w kakao...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Termin wykonania to chyba istotna część warunków przetargowych? Hiszpanie nie lubią się spieszyć... proszę zobaczyć chociażby ile czasu ponad ustaloną datę potrzebuje Dragados na budowę obwodnicy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten system sterowania bedzie tak inteligentny jak pracownicy i urzędnicy w Urzędzie Miejskim w Lublinie. Kolesie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Weźcie pod uwagę że w sierpniu Hiszpanie nie pracują - przynajmniej większość :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A plany były takie dobre, zakończenie tuż przed wyborami, sukces by odtrąbiono, a tu pupa blada :) To oczywiste, że termin grudniowy nie jest realny, ale w czasie kampanii wyborczej do samorządu będzie można powtarzać, że lada dzień system zadziała... Jak wygra obecna ekipa - a coś mocno podejrzewam, że tak się stanie - to będzie mieć kolejne  4 lata, a jak kto inny, no to już nie ich zmartwienie. Tak to życie uwiązane w kieracie cykli: od wyborów do wyborów... a t'fu! Wnioskuję o częstsze wybory B)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jakie kary są płacone za te przesunięcia terminów? Czyżby zadłużony samorząd był dobrym wujkiem i tylko dlatego, że wygrał obcy, to wystarczy prośba?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystkie firmy robią sobie jaja z Lublina. Przykłady można mnożyć: wiadukt na Kunickiego, Urząd Marszałkowski, Obwodnica Lublina, pole golfowe, szkoła na Sławinie. Szkoda że UM pozwala sobie na takie traktowanie ale skoro mogą to przesuwają terminy. Urzędnicy za łatwo podpisują aneksy do umów. Taki dokument to ostateczność ale w Lublinie robi się to normą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jeszcze raz powtarzam  chwala wladzom za uruchomienie inwestycji napraw remontow itp ale duze ciegi za nadzor przy tych wszystkich robotach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dlaczego nie napisali, że większość projektów skrzyżowań  jest gotowa tylko urzędnicy wymyslają coraz to nowe powody i wprowadzają nowe wytyczne, aby tylko ich nie zatwierdzić
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak urzędnicy mogą wymyślać? Jest specyfikacja, którą trzeba spełnić i sytuacja jest zero-jedynkowa, albo projekt ją spełnia albo nie. Najwyraźniej projekt jest dziurawy. To nie jest czas na negocjacje, tylko realizację.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: