Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin wydał na odśnieżanie o połowę mniej niż rok temu

Utworzony przez ted, 5 marca 2014 o 17:02
A kto powiedział ,ze zima już się zakończyła?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POszłooiooo w pizdu wszystko na nagrody i premie,nic się nie zmarnuje.
0
zimy było raptem miesiąc,a wydali połowę czteromiesięcznych wydatków zeszłej zimy.To się popisali.
0
ciekawa zależność wywieziono o 3/4 mniej śniegu; śnieżnych dni było o 2/3 mniej; użyto ponad połowę miej soli a koszty zimowego utrzymania spadły o zaledwie połowę.  
0
ja tak powiedziałem i tak ma być
0
A kto powiedział ,ze zima już się zakończyła?
ja tak powiedziałem i tak ma być
0
to moze sylweste wrescie zrobiciie normalny jak kidys a nie paranoje z rodzina cugowskich co biora wiecej niz inni.... na dodatek z wlasnego rodzinnego miasta zdziereja   
0
internauto 100 powiedz czy poza nienawiścią do Cugowskich masz, jakie argumenty o rozumie ptaka koliber ,tak pan myślisz .Dobrze że tacy jak Ty nie maja głosu w gospodarce lubelskiej.Człowiek z miast czy regionu zostawi lub zainwestuje na terenie Lublina czy regionu  -spadochroniarz zabieże tylko kasę a Lublin poza wydatkiem ma Zero.Rodzina Cugowskich jest Ambasadorem Lublina i uwielbiana przez tysiące  Polaków
0
Przecież nie mogli napisać że wydali 10% bo za rok kasa przydzielona przez UM była by zapewne dużo mniejsza. A tak swoją drogą to te służby mocno wkurwia.....ą  jak lataja bez celu po mieście zanim śnieg zacznie padac i potem jak go już wogólne nie ma na ulicach.Jedzie taki baran trze tym pługiem po żywym asfalcie  i jedzie po to żeby kilometry robić i paliwo palić..
0
nawet połowy tego śniegu nie spadło co rok temu! gdzie kasa? :)
0
Zamiast odłożyć te pieniądze na np na lokatę i mieć na następną zimę to oni będą teraz na siłą je wydawać w lecie na "częstsze sprzątanie" to co do tej pory "niedosprzątywali"...? Jacy ci urzędnicy porządni...! Ręce opadają!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: