Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin wyemituje obligacje na budowę krytych pływalni

Utworzony przez Romek, 15 marca 2014 o 18:19
Będą to obligacje przychodowe - wykupywane za środki uzyskane z czynszu dzierżawy nowych obiektów. Mydlenie oczu. Czynsz z dzierżawy obiektów nie będzie zasilał budżetu MOSIR-u, tym samym spółka będzie musiała w 100% samodzielnie ponieść koszt utrzymania kompleksu basenów generując tym samym straty. W normalnych warunkach po kilku latach spółka musiałaby ogłosić upadłość, ale udziałowcem MOSIR-u jest Gmina Lublin i to ona z naszych podatków będzie corocznie dokapitalizowała deficytową spółkę. A wszystko to pod piękną nazwą OBLIGACJI PRZYCHODOWYCH ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Geniusz zarządzania i marketingu, który sprzedając lodowiska mówi publicznie, że ma chłam do sprzedania (brawo z adziałanie dla dobra firmy), prezes wszystkich prezesów, na pewno da radę i spłaci te obligacje z dochodów. Po prostu sukces gwarantowany. :mellow:
0
Pani Beato-   nawet miedzynarodowych (ups) wracamy w zascianek lub do Unii Europejskiej ?  
0
pierdu, pierdu ... jak zwykle chłam ubrany w okrągłe słówka. Tylko frajer może spodziewać sie sukcesu kupując te obligacje !
0
Fajnie zadłużać nie siebie. Dziwne to miasto...
0
Jak nie pozbędziemy się Żuka to naprawdę Lublin zbankrutuje. A my będziemy spłacać długi poprzez caraz większe opłaty miejskie. Co on za dr ekonomi jak umie tylko zadłużać ?
0
Pewnie kilka lat tam łajzy narzekaliście pod każdym artykułem,że w Lublinie nic się nie buduje i  że jakiś rzeszówek nas wyprzedza. Za co ciećwierze chcecie rozwijać miasto, za zgniecione puszki po piwie?
0
Pewnie kilka lat tam łajzy narzekaliście pod każdym artykułem,że w Lublinie nic się nie buduje i  że jakiś rzeszówek nas wyprzedza. Za co ciećwierze chcecie rozwijać miasto, za zgniecione puszki po piwie?
Ten epitet to chyba dotyczy ciebie. Jeżeli świadomie robi się inwestycje niedochodowe i na ten cel emituje obligacje, to co to jest? Sytuacja dotyczy nie tylko Lublina. Wygląda na to, że jest na to rządowe przyzwolenie. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: