Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no niestety w lublinie jeżdżą TRAGICZNIE. chamstwo, cwaniakowanie i wymuszanie pierwszeństwa na porządku dziennym. przydałoby się lubelakom pojeździć troszkę dalej niż po swoim województwie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka to karetka ;)prywaciaz z Trans Medica....chlopaki jezdza po 350h w miesiacu to i wypadki sa....szkoda mi ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
killi napisał:
no niestety w lublinie jeżdżą TRAGICZNIE. chamstwo, cwaniakowanie i wymuszanie pierwszeństwa na porządku dziennym. przydałoby się lubelakom pojeździć troszkę dalej niż po swoim województwie...
Masz rację i nie masz racji. Po Lublinie tragicznie jeżdżą przyjezdni mieszkańcy okolicznych lub nieco oddalonych wiosek. Kierowcy z rejestracją LU generalnie jeżdżą ok. Najgorsza zaraza to wsiowi czarodzieje w swoich 20-letnich golfach którzy przed przyjazdem do miasta powinni udoskonalić swe umiejętności za tatkową stodołą czy inną remizją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Masz rację i nie masz racji. Po Lublinie tragicznie jeżdżą przyjezdni mieszkańcy okolicznych lub nieco oddalonych wiosek. Kierowcy z rejestracją LU generalnie jeżdżą ok. Najgorsza zaraza to wsiowi czarodzieje w swoich 20-letnich golfach którzy przed przyjazdem do miasta powinni udoskonalić swe umiejętności za tatkową stodołą czy inną remizją.
W łeb sie pierd........j z tą twoja teorią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wlasnie lubelacy jezdza i parkuja gdzie chca i jak chca, szlak mnie trafia jak widze narwancow z lublina w swoich odpicowanych daewoo co nie wiedza ze nie sa sami na drodze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Masz rację i nie masz racji. Po Lublinie tragicznie jeżdżą przyjezdni mieszkańcy okolicznych lub nieco oddalonych wiosek. Kierowcy z rejestracją LU generalnie jeżdżą ok. Najgorsza zaraza to wsiowi czarodzieje w swoich 20-letnich golfach którzy przed przyjazdem do miasta powinni udoskonalić swe umiejętności za tatkową stodołą czy inną remizją.
Dziwne,bo z moich obserwacji wynika,że największe buractwo to kierowcy drogich "superbryk" na numerach świadczących,że są to samochody wzięte w leasing. A skoro mowa o przejawach uprzejmych zachowań,to niestety najczęściej doświadcza się takich od kierowców na obcych (nie lubelskich) numerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mint napisał:
W łeb sie pierd........j z tą twoja teorią
.... napisał typowy wsiowy czarodziej. To nie teoria, moja opinia wynika z praktyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefanie pier***isz jak potłuczony.Przylepienie sobie takiej czy innej rejestracji nie czyni z kierowcy omnibusa.No może z wyjątkiem kierowców LWL to wyjątkowe barany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No na sUgnale to mogła być tylko kUretka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tylko zauwaz, ze najwiecej wypadkow jest z nowymi autami. a taki "wsiok" jak to nazwales, nie kupi sobie takiego auta. a to ze mieszkasz ch.j wie gdzie to nie oznacza ze mozesz tak mowic na osoby ktore mieszkaja np na wsi. bo taki czlowiek napewno wiecej potrafi niz ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro w karetce nie było pacjentów, a karetka wracała do szpitala, to dlaczego jechała na sygnale?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bula napisał:
tak tylko zauwaz, ze najwiecej wypadkow jest z nowymi autami. a taki "wsiok" jak to nazwales, nie kupi sobie takiego auta. a to ze mieszkasz ch.j wie gdzie to nie oznacza ze mozesz tak mowic na osoby ktore mieszkaja np na wsi. bo taki czlowiek napewno wiecej potrafi niz ty.
Od kiedy? Przejrzyj sobie nawet archiwum Dziennika, to zobaczysz jakie to "nowe" samochody. Kierowcy starych aut z tablicami typu "więcej literek niż cyferek" często jeżdżą agresywnie i zupełnie bezmyślnie. Stan techniczny samochodów pozostawia wiele do życzenia, a kultura jazdy kierowców jest dużo poniżej krytyki. Kiedyś zwróciłem uwagę kierowcy starego Passata, który wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu równorzędnym (chyba takie skrzyżowania przekraczają możliwości umysłowe niektórych "kierowców"). Ten stwierdził, że i tak by się nie zatrzymał, bo było pod górkę, a on na śliskim ma kłopot z ruszeniem. Kiedy zasugerowałem mu, że może czas zmienić opony, to usłyszałem stek wyzwisk. Zgadnij, jaką tablicę miał ów Passat? Wiem, że ktoś uraził Twoją dumę, ale nie musisz się unosić, bo nic tym nie zmienisz. Zacznijcie jeździć jak ludzie, to i stereotyp się zmieni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jechał baran jeden z drugim!!!Ja był pare minut po tym wypadku i widział te straty wielkie. U nas w Chełmie nie ma tyle baranów,kultóra większa jest na drogach. Przecież nie ma prawa baran jeden z drugim wjechać jak karetka jedzie, to co on ślepy był i nie widział że karetka gna na sygnale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Masz rację i nie masz racji. Po Lublinie tragicznie jeżdżą przyjezdni mieszkańcy okolicznych lub nieco oddalonych wiosek. Kierowcy z rejestracją LU generalnie jeżdżą ok. Najgorsza zaraza to wsiowi czarodzieje w swoich 20-letnich golfach którzy przed przyjazdem do miasta powinni udoskonalić swe umiejętności za tatkową stodołą czy inną remizją.
"generalnie jeżdżą ok". może i "ok" jeżdżą tam gdzie wiedzą jak jeździć. w obcym miastach są pośmiewiskiem, nie znają przepisów, wjeżdżają pod tramwaje, nie potrafią płynnie włączyć się do ruchu, na autostradach walą 100km/h lewym pasem... żal d.. ściska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzychu napisał:
Od kiedy? Przejrzyj sobie nawet archiwum Dziennika, to zobaczysz jakie to "nowe" samochody. Kierowcy starych aut z tablicami typu "więcej literek niż cyferek" często jeżdżą agresywnie i zupełnie bezmyślnie. Stan techniczny samochodów pozostawia wiele do życzenia, a kultura jazdy kierowców jest dużo poniżej krytyki. Kiedyś zwróciłem uwagę kierowcy starego Passata, który wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu równorzędnym (chyba takie skrzyżowania przekraczają możliwości umysłowe niektórych "kierowców"). Ten stwierdził, że i tak by się nie zatrzymał, bo było pod górkę, a on na śliskim ma kłopot z ruszeniem. Kiedy zasugerowałem mu, że może czas zmienić opony, to usłyszałem stek wyzwisk. Zgadnij, jaką tablicę miał ów Passat? Wiem, że ktoś uraził Twoją dumę, ale nie musisz się unosić, bo nic tym nie zmienisz. Zacznijcie jeździć jak ludzie, to i stereotyp się zmieni...
zobacz co napisales "wiecej literek niz cyferek", to czy takim samochodem by jechal mlody 20latek? nie wydaje mi sie. jak juz to moze jechac takim autem dziadzius co nie ma zielonego pojecia o jezdzie po miescie. a taki mlody to cos chyba musi umiec, skoro ma to prawo jazdy. i nikt nie urazil mojej dumy, tylko postaw sie na miejscu takiego "wsioka", ktory np nie mial zadnej stłuczki a tu czyta takie rzeczy ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paul napisał:
Skoro w karetce nie było pacjentów, a karetka wracała do szpitala, to dlaczego jechała na sygnale?
Jechała od Tysiąclecia to mogła wieżć krew ze stacji krwiodastwa przy ul.I Armii WP i dlatego na sygnale i nie było pacjentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bula napisał:
tak tylko zauwaz, ze najwiecej wypadkow jest z nowymi autami. a taki "wsiok" jak to nazwales, nie kupi sobie takiego auta. a to ze mieszkasz ch.j wie gdzie to nie oznacza ze mozesz tak mowic na osoby ktore mieszkaja np na wsi. bo taki czlowiek napewno wiecej potrafi niz ty.
Ależ ja nie mam nic do ludzi ze wsi. Kiedyś wszyscy mieszkali na wsi. Codziennie, kilka razy dziennie widzę po prostu w okolicach miasteczka akademickiego jak jeżdżą kierowcy z trzyliterowymi rejestracjami zaczynającymi się od L. Niestety 90% z nich nie potrafi nawet prawidłowo zaparkować. A jak już wyjadą ..... Boże ratuj Polskę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bula napisał:
zobacz co napisales "wiecej literek niz cyferek", to czy takim samochodem by jechal mlody 20latek? nie wydaje mi sie. jak juz to moze jechac takim autem dziadzius co nie ma zielonego pojecia o jezdzie po miescie. a taki mlody to cos chyba musi umiec, skoro ma to prawo jazdy. i nikt nie urazil mojej dumy, tylko postaw sie na miejscu takiego "wsioka", ktory np nie mial zadnej stłuczki a tu czyta takie rzeczy ;/
A co ma wiek do numeru rejestracyjnego? Są to tablice (uwaga przykład!): LKS 21AR. Czyżby prawo zabraniało 20-leniemu posiadaczowi prawa jazdy kat.B kierowania autem osobowym z taką tablicą? Chyba czytanie postów ze zrozumieniem ma coś wspólnego z pojęciem zasad obowiązujących na skrzyżowaniach rózwnorzędnych... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wazy napisał:
Jak jechał baran jeden z drugim!!!Ja był pare minut po tym wypadku i widział te straty wielkie. U nas w Chełmie nie ma tyle baranów,kultóra większa jest na drogach. Przecież nie ma prawa baran jeden z drugim wjechać jak karetka jedzie, to co on ślepy był i nie widział że karetka gna na sygnale.
a ty baranie z Chełma naucz się pisać - kultÓra, dobre ha ha !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stefanie pier***isz jak potłuczony.Przylepienie sobie takiej czy innej rejestracji nie czyni z kierowcy omnibusa.No może z wyjątkiem kierowców LWL to wyjątkowe barany.
A co masz do LWL?, lepiej spójrz na LU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...