Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
@MACIORA deb***ami to sa te matki z wozkami, ktore tamtedy chca lazic. Co to qrwa za spacer dla dziecka przy trasie szybkiego ruchu?? :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktos zadal sobie pytanie dlaczego tam nie ma barierek energochlonnych !!!! ktore zmniejszyly by skutki wypadku ktore i tak beda sie zdażać !!!! wystarczy ze ktos wytraci twoj samochod z toru jazdy i ladujesz na filarze lub innym betonie np przy makro - chyba został powolany jakis urzednik ds bezpieczenstwa drog !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wredne rude napisał:
I tak oto kolejny burak sprawdził, ile wyciąga jego "nie bity, od niemieckiego emeryta, prawie nówka" szrot po trzech korektach licznika... Tak tak - selekcja naturalna jest bezlitosna! [/quote] Nie przesadzaj , bo może ktoś go szmyrną, na razie nic nie wiadomo, więc nie oceniaj !!
jojo napisał:
Etyka zawodu fotografa prasowego nakazuje zamazać w takim przypadku tablice rejestracyjne. Ale Sztandar Ludu zatrudnia jak widać nieetycznych dziennikarzy ...
Ale co tu ma etyka fotografa do artykułu ? Może zdjęcia przysłał przypadkowy przechodzień. Moim zdaniem powinna zawsze być pokazywana i twarz i nr. rejestracyjne, ludzie powinni wiedzieć kto jest kim. [quote name='MACIORA' timestamp='1338571952' post='635957'] MOŻNA SOBIE TYLKO WYOBRAZIĆ Z JAKĄ PRĘDKOŚCIĄ TEN deb*** JECHAŁ?!??TAM SĄ PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH!!DOBRZE,ŻE TYLKO SIEBIE ZABIŁ!!A NIE NP. KOBIETĘ Z DZIECKIEM W WÓZKU!!JA JEŻDŻE TAM 70 KM/H, TO WYSTARCZAJĄCA PRĘDKOŚĆ WG ZNAKÓW, ALE SĄ KRETYNI KTÓRZY ZORBIL SOBIE Z TEGO KRÓTKIEGO ODCINKA AUTOSTRADĘ!!DLATEGO NIE WSPÓŁCZUJĘ RODZINOM TAKICH KRETYNÓW!!
Pokaż mi chociaż jedno przejście dla pieszych w promieniu 200m od tego wiaduktu . Najbliższe jest przed wiaduktem na skrzyżowaniu z kompozytorów, a następne niecałe 200m przed sikorskiego . Już widzę jak jedziesz tam 70km/h nie ma takiej osoby, chyba że Policja stoi pod wiaduktem lub przy Macu Albo zwalniasz by popatrzeć na tą szczerbatą co tam często stoii hehehe Współczuć tutaj to należy rodzinie ale pasażera który zginą na miejscu, bo kierowca jest w szpitalu. A tak swoją drogą, to czasami wiele nie trzeba, nikt nie wie co na prawdę się stało, może kapeć, może ktopś mu drogę zajechał, może on odbił i dla tego tam wpadł. Na pewno prędkość, bo po 16 jak jechałem tamtendy zaraz po wypadku to droga już była cała sucha, udeżenie musiało być mocne, bo wystarczy popatrzeć na crasch testy tej Jetty robione przy ok 65km/h. To udeżenie było pewnie gdzieś przy prędkościu 90-100km/h dodać do tego drogę gdzie auto z pewnością trochę wyhamowało, lub też bezpośrednio pocisną w filar. Przekroczenie prędkości o ok.20km/h nie jest niczym dziwnym, ale musiało coś zawinić, nawet gdyby jechał 70km/h to pewnie skończyło by się to podobnie gdyby nie wyhamował tylko zjechał prosto w filar. Okaże się w praniu kto, lub co zawiniło, więc lepiej nie oceniać wszystkich jednakowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do MACIORA jesteś tępy/tępa aż głowa boli. przejście za rondem jest jedno, na którym zresztą jest sygnalizacja-jeżeli wiesz co to jest. poza tym wcale nie musiał jechać tak szybko, zobacz jak wyglądają samochody które uderzyły w drzewo przy prędkości 50 km/h. podejrzewam że jesteś jakimś zakompleksionym, niezrównoważonym emocjonalnie nieudacznikiem życiowy który nie odniósł żadnych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. widziałem ten wypadek na żywo, wiem że zginął tam człowiek-już to powinno dać ci do myślenia. wróć lepiej do swojego profulu na fejsbuku i wystawianiu durnych komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie jechał 70 km/h , no moze 80 km/h a do przejścia pieszych w kazdą stronę jest pewnie ze 350 m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam osoby która widziała kolizję (bądź przejeżdżała obok i widziała rozbite auta) dziś koło 17 na unii lubelskiej, czerwone palio, sprawa pilna, bezsądowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z lepszych odcinków drogi w mieście, bo reszta dróg to jakieś łatane kartofliska, to i cisnie każdy, bo czuje się, jakby wjechał na A4...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam, jak reanimowali pasażera, niestety zmarł kierowca w cieżkim stanie w szpitalu:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeju... Może to i była jego wina... Ale na zdjęciach widać fotelik samochodowy dla dziecka.. Not o fajny prezent.. Możliwe że dzis jakieś dziecko straciło swojego tatusia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MACIORA napisał:
MOŻNA SOBIE TYLKO WYOBRAZIĆ Z JAKĄ PRĘDKOŚCIĄ TEN deb*** JECHAŁ?!??TAM SĄ PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH!!DOBRZE,ŻE TYLKO SIEBIE ZABIŁ!!A NIE NP. KOBIETĘ Z DZIECKIEM W WÓZKU!!JA JEŻDŻE TAM 70 KM/H, TO WYSTARCZAJĄCA PRĘDKOŚĆ WG ZNAKÓW, ALE SĄ KRETYNI KTÓRZY ZORBIL SOBIE Z TEGO KRÓTKIEGO ODCINKA AUTOSTRADĘ!!DLATEGO NIE WSPÓŁCZUJĘ RODZINOM TAKICH KRETYNÓW!! [/quote][quote name='MACIORA' timestamp='1338571952' post='635957'] MOŻNA SOBIE TYLKO WYOBRAZIĆ Z JAKĄ PRĘDKOŚCIĄ TEN deb*** JECHAŁ?!??TAM SĄ PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH!!DOBRZE,ŻE TYLKO SIEBIE ZABIŁ!!A NIE NP. KOBIETĘ Z DZIECKIEM W WÓZKU!!JA JEŻDŻE TAM 70 KM/H, TO WYSTARCZAJĄCA PRĘDKOŚĆ WG ZNAKÓW, ALE SĄ KRETYNI KTÓRZY ZORBIL SOBIE Z TEGO KRÓTKIEGO ODCINKA AUTOSTRADĘ!!DLATEGO NIE WSPÓŁCZUJĘ RODZINOM TAKICH KRETYNÓW!!
A skąd wiesz kretynie że on szybko jechał ! Ze zdjęć wynika że w samochodzie był fotelik dla dziecka ! CZyli możliwe że jego dziecko dzić w swoje święto straciło ojca kretyni ! licz sie ze słowami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
A czy ktos zadal sobie pytanie dlaczego tam nie ma barierek energochlonnych !!!! ktore zmniejszyly by skutki wypadku ktore i tak beda sie zdażać !!!! wystarczy ze ktos wytraci twoj samochod z toru jazdy i ladujesz na filarze lub innym betonie np przy makro - chyba został powolany jakis urzednik ds bezpieczenstwa drog !!!
własnie, gdzie są barierki ?? To samo na słynnym zakręcie na Witosa koło marko ile jeszcze samochodów przelecieć na przeciwny pas żeby w końcu stanęły tam barierki rozdzielające obydwa kierunki jazdy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy samochód. A tak zawsze tołkują że stare auta są niebezpieczne. W starym aucie człowiek ma respekt dla praw fizyki. Memento Mori.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kierowca jest "kimś" lub znanym celebrytą to nic mu nie zrobią tak jak Ziętarskiemu ! Podobny wypadek, a Zientarski dalej rrznie głupa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henrys napisał:
Most Poniatowskiego na Al. Solidarności - w jakim to mieście, bo chyba nie w Lublinie?
Wiadukt Poniatowskiego tak w roli ścisłości. Dołem leci Al. Solidarności a górą Al. Smorawińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiadukt Poniatowskiego tak w roli ścisłości. Dołem leci Al. Solidarności a górą Al. Smorawińskiego
Żeby oszczędzić ci na przyszłość wstydu za nieuctwo GWOLI ŚCISŁOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo często jeżdżę górą czyli przez wiadukt.Bardzo rzadko się zdarza aby ktoś jechał nawet 80-tką.Masowo śmigają obok mnie,dopiero przed fotoradarem wszyscy zwalniają i jadą przez moment jak aniołki.Więc błagam,nie wciskajcie kitu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te maciora tam zginol niewinny pasazer a nie kierowca mysl co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Wczoraj jechałem tą trasą do domu z żoną i dzieckiem, z przerażeniem obserwowaliśmi widok zniszczonego auta. Najbardziej utkwił mi w pamięci widok reanimowanego człowieka. Żona cały czas myślała o tym foteliku samochodowym i czy było w nim dziecko. Można pisac wiele rzeczy o prędkości, brawurze często głupocie ale nic to nie znaczy przy ludzkim życiu, dlatego też należy oddać szacunek zmarłemu przecież nie był kierowcą tylko pasażerem. Należy też zożyć wyrazy współczucia rodzinie zmarłego, w szczególności dzieciom. Ja ze swoją rodziną składam głebokie wyrazy wspólczucia rodzinie i najbliższym poszkodowanych, także rannego kierowcy. Mam ponadto nadzieję, że społeczeństwo przez takie wypadki zrozumie, że duża predkość to smierć, choć nie przesądzam co było przyczyną tego wypadku. Jeszcze raz wyrazy wspólczucia rodzinom poskodowanych. Nom omnis moriar ... P.S. Pamiętajcie, że to mogło spotkać każdy z nas ... noga z gazu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil k napisał:
szukam osoby która widziała kolizję (bądź przejeżdżała obok i widziała rozbite auta) dziś koło 17 na unii lubelskiej, czerwone palio, sprawa pilna, bezsądowa.
Widziałam stojące dwa samochody z boku. Jeden większy, a drugi to było renault kombi LLE. Czy to o to chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzine spoleczenstwo dawno deszczu nie bylo poleje na drogi i zapominaja ze slisko ze jak troche popada to smary oleje opary na asfalcie zmniejszaja przyczepnosc auta do jezdni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...