Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dzine spoleczenstwo dawno deszczu nie bylo poleje na drogi i zapominaja ze slisko ze jak troche popada to smary oleje opary na asfalcie zmniejszaja przyczepnosc auta do jezdni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze kierowca przezyl to on powinin zginac nie pasazer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adolf napisał:
szkoda ze kierowca przezyl to on powinin zginac nie pasazer
skoro wjechał w wiadukt to chyba nie dlatego że miał taki kaprys. pewnie ktoś zajechał mu drogę i ratował się ucieczką w lewo. nie osądzajmy kierowcy tak pochopnie bo można człowieka bezinteresownie skrzywdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmmm napisał:
Widziałam stojące dwa samochody z boku. Jeden większy, a drugi to było renault kombi LLE. Czy to o to chodzi?
Tak, jeden Palio Weekend LLE drugi renault. Mogę Cię prosić o jakiś kontakt e-mail? Lub napisz do mnie borys895@wp.pl ,chcę coś zapytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jechał bardzo szybko. Powinny tam być barierki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy tepaki z miasta jezdzicie z jednego pasa na drugi jak swiete krowy i piszecie takie bzdury most ? to jest wiadukt most jest nad rzeką i wasze komentarze ze tablic nie zakryli pewnie zepchał go ktorys z was tam to wiecznie ktos pyska wpycha i telefon w rece cwaniaki nie patrzy. jezdze tamtedy co dzien i widze co robicie fajnie niedawno ciężarowka przepchał kobiete jak mu wjechała przed maske bo myslała ze sie zatrzyma. i dajcie sobie spokoj ze swoimi nedznymi kometarzami i nabijac z czyjegos nieszczescia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem co to za debi.. pisza ze jechal nie wiadomo ile!! o doswiadczenu!! jesli ktos jezdzi troche po lbn. to chyba wie jak wygloda ta ulica w piatek od godziny 15 jest cala zakorkowana. a po za tym to nie byl chyba 18 latek w 150 konnym szrocie z lat 90 wiec troche pomyslcie za nim cos napiszecie bo to co czytam w wiekszoscio to jest ŻAL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie wiem co to za debi.. pisza ze jechal nie wiadomo ile!! o doswiadczenu!! jesli ktos jezdzi troche po lbn. to chyba wie jak wygloda ta ulica w piatek od godziny 15 jest cala zakorkowana. a po za tym to nie byl chyba 18 latek w 150 konnym szrocie z lat 90 wiec troche pomyslcie za nim cos napiszecie bo to co czytam w wiekszoscio to jest ŻAL!!!!! [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1338646790' post='636126'] nie wiem co to za debi.. pisza ze jechal nie wiadomo ile!! o doswiadczenu!! jesli ktos jezdzi troche po lbn. to chyba wie jak wygloda ta ulica w piatek od godziny 15 jest cala zakorkowana. a po za tym to nie byl chyba 18 latek w 150 konnym szrocie z lat 90 wiec troche pomyslcie za nim cos napiszecie bo to co czytam w wiekszoscio to jest ŻAL!!!!!
TO NIE JEST SZROT Z LAT 90 !!!!!!!!!!!!ŻAL MI CIEBIE!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MACIORA napisał:
MOŻNA SOBIE TYLKO WYOBRAZIĆ Z JAKĄ PRĘDKOŚCIĄ TEN deb*** JECHAŁ?!??TAM SĄ PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH!!DOBRZE,ŻE TYLKO SIEBIE ZABIŁ!!A NIE NP. KOBIETĘ Z DZIECKIEM W WÓZKU!!JA JEŻDŻE TAM 70 KM/H, TO WYSTARCZAJĄCA PRĘDKOŚĆ WG ZNAKÓW, ALE SĄ KRETYNI KTÓRZY ZORBIL SOBIE Z TEGO KRÓTKIEGO ODCINKA AUTOSTRADĘ!!DLATEGO NIE WSPÓŁCZUJĘ RODZINOM TAKICH KRETYNÓW!!
Nie widziałeś/aś to nie komentuj w ten sposób trochę szacunku dla zmarłych bo gdyby Tobie taka przykrość się zdarzyła to byś bronił/ła z całych sił a tylko wrzucasz tutaj..-,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adolf napisał:
szkoda ze kierowca przezyl to on powinin zginac nie pasazer
Weźcie przestańcie to nie jest normalne macie swoje rodziny i tym się zajmijcie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co... nie musiał szybko jechać.... testy zderzeniowe wykonywane są nie przy dużych prędkościach tylko około 60 km/h i zobaczcie co z samochodów zostaje.... obstawiam że jechał koło 70 bo przy uderzeniu w obiekt który nie absorbuje energii to normalne są takie zniszczenia... to jest prosty odcinek, więc albo mu ktoś zajechał drogę złapał krawężnik i stracił panowanie nad samochodem albo coś z samochodem było nie tak.... widziałem też na żywo wrak... z tej perspektywy co są zrobione zdjecia nie widać prawdziwego oblicza.... ja widziałem z drugiej strony... szok, boję się jeździć po polskich drogach , nie mamy barierek, gdyby były barierki lub ustawione jak w ameryce beczki z wodą by nie doszło do tragedii... wyobraźcie sobie co on teraz ma w głowie... obstawiam że jechała z nim jakaś bliska osoba która nie zyje... masakra....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wredne rude napisał:
I tak oto kolejny burak sprawdził, ile wyciąga jego "nie bity, od niemieckiego emeryta, prawie nówka" szrot po trzech korektach licznika... Tak tak - selekcja naturalna jest bezlitosna!
Z góry przepraszam za przekleństwa, ale chyba Cię pojebało. Ten "burak" który kierował ma żonę i dwójkę dzieci. Nie jechał szybko. ku*** weź się zastanów co Ty piszesz. "Selekcja naturalna", to dojebałeś. Kierowca leży w szpitalu i potrzebuje krwi. Niech Cię ch***! Obyś cierpiał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto wie napisał:
Z góry przepraszam za przekleństwa, ale chyba Cię pojebało. Ten "burak" który kierował ma żonę i dwójkę dzieci. Nie jechał szybko. ku*** weź się zastanów co Ty piszesz. "Selekcja naturalna", to dojebałeś. Kierowca leży w szpitalu i potrzebuje krwi. Niech Cię ch***! Obyś cierpiał!
Che che che - a to se strzeliłeś w łeb! Nie wiesz duraku, że życzenia ZAWSZE wracają do wyrażającego życzenie? Aż mi ciebie szkoda - ale tylko trochę Btw - jak ktoś ma żonę i dwójkę dzieci to już nie może być burakiem? Przedziwna logika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego typu informacje powinny mieć wyłączoną opcję 'Dodaj komentarz'. Byłoby wtedy zdrowiej dla wszystkich. Stała się i zapewne do końca życia będzie działa się tragedia w życiu kilku osób, a tu 'kilku napaleńców' ma z tego pożywkę. Redakcja raczej nie uwzględni mojego punku widzenia, bo przecież liczą się wejścia, odsłony, kliknięcia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w 100%! w końcu normalny wpis... ehhh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy wspolczucia dla rodziny, pamitamy i nie zapomniemy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal i smutek po stracie bliskiej osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal i smutek gardlo sciska, odpoczywaj w pokoju ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze w naszych angielskich sercach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju. Wyrazy współczucia dla rodziny. Jesteśmy z Tobą Aniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...