Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie widziałem Cię od czasów Polibudy.... i już nie zobaczę. Spoczywaj w spokoju. Szczere współczucie dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnes napisał:
widziałam, jak reanimowali pasażera, niestety zmarł kierowca w cieżkim stanie w szpitalu:(
czy znasz moze jakiś kontakt do rodziny? 505 231 851
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy pogrzeb i gdzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majdanek, piątek, 14.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***U 100% !!! ZGINĄŁ PASAŻER,KTÓRY NIE KIEROWAŁ TYM POJAZDEM !!!!!! JEBNIJ SIĘ W ŁEB ZANIM COŚ NAPISZESZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb odbędzie się w piątek (8.06) o godz. 14 na Majdanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie na forum kontaktu do rodziny bo chcą go agenci firm odszkodowawczych, wiem bo jestem adwokatem i znam te praktyki. I darujcie sobie żenujące osądy i oceny, to mógłbyć każdy z nas, ja przejeżdżałem obok jak reanimowali tego mężczyzne i naprawde dało mi to do myślenia - każdemu inteligęntnemu człowiekowi powinno dać. Pozdrawiam normalnych, a rodzinie składam wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalszy znajomy...nie jesteś prawnikiem i niewiele wiesz o tym zawodzie- nie oczerniaj ludzi - prawników, którzy uczciwie pracują!!! Bo nie wiesz jak wiele rodzin jest za tę pomoc wdzięcznych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalszy znajomy dobrze napisał, złodzieje z was weżcie się do normalnej pracy a nie ludziom po wypadku kit wciskacie - pomoc ... dobre sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż przykro to czytać... Chciałbym poinformować wszystkie dzieci Neostrady, że to nie Need For Speed. Zobaczcie sobie crash test z wypadku przy 60km/h i 100km/h, a potem matoły piszcie, że jechał 150km/h. Auto jest naprawdę niezbyt rozbite jak na dwupasmową drogę z ograniczeniem do 70. Po prostu trafiło w beton i stąd śmierć. Ale Wy i tak wiecie lepiej. Odejdźcie kiedyś od komputera, to zobaczycie, że w realnym świecie jest troszkę inaczej, niż w Waszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie czasem napisał:
Aż przykro to czytać... Chciałbym poinformować wszystkie dzieci Neostrady, że to nie Need For Speed. Zobaczcie sobie crash test z wypadku przy 60km/h i 100km/h, a potem matoły piszcie, że jechał 150km/h. Auto jest naprawdę niezbyt rozbite jak na dwupasmową drogę z ograniczeniem do 70. Po prostu trafiło w beton i stąd śmierć. Ale Wy i tak wiecie lepiej. Odejdźcie kiedyś od komputera, to zobaczycie, że w realnym świecie jest troszkę inaczej, niż w Waszym.
Zejdź na ziemię. Auto jechało 140 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałeś w tym samochodzie skoro stwierdzasz z jaką prędkością się poruszało? Nie sądzę żeby w tamtych warunkach pogodowych jakie były ktoś myślący gonił 140km/h a skoro uderzył w filar wiaduktu niestety cała siła poszła na samochód... więc i prędkość nie mysiała być duża...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "TAKA PRAWDA"-Nic nie wiesz i módl się , by Tobie nigdy nic się nie przytrafiło, bo jakby co rodzina biegiem bedzie szukać u nas pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kim Ty jesteś , by wystawiac opinię uczciwie pracującym ludziom z wykształceniem?! KITY TO TY WSTAWIASZ! Juz sam język swiadczy o tym kim jestes. ŻAL WIELKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy o zachowanie powagi przez piszących na forum. Życia naszym najbliższym już nic nie wróci, lecz będziemy wdzięczni za pomoc świadków tego zdarzenia, którzy by pomogli nam ustalić przyczyny tego tragicznego wypadku. W chwili katastrofy drogowej był bardzo duży ruch na Al. Solidarności, prosimy bardzo o pomoc: wypadeklublin@interia.pl Dziękujemy. Rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roksana opanuj się najwyżej nie zarobisz to nie najważniejsze. ,,Taka prawda,, pewnie nawiązując do ,,Dalszego znajomego,, miał na myśli firmy odszkodowawcze, a nie prawników profesionalnych (sam jest adwokatem), naucz się czytać ze zrozumieniem zanim zaczniesz pluć jadem. Dla rodziny i znajomych szczere wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalszy znajomy napisał:
Nie piszcie na forum kontaktu do rodziny bo chcą go agenci firm odszkodowawczych, wiem bo jestem adwokatem i znam te praktyki. I darujcie sobie żenujące osądy i oceny, to mógłbyć każdy z nas, ja przejeżdżałem obok jak reanimowali tego mężczyzne i naprawde dało mi to do myślenia - każdemu inteligęntnemu człowiekowi powinno dać. Pozdrawiam normalnych, a rodzinie składam wyrazy współczucia.
do tej pory nie moge zapomniec tego widoku:( czesto mijam to mijsce i zawsze zwalniam by sie przeżegnac choć tyle moge zrobić. strasznie mi szkoda rodziny, wygladał na młodego mężczyzne:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...