Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinien odpowiadac za usilowanie zabojstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to powinma być recydywa!! 25 lat to za mało dla takiego pustaka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego to się powinno dać ludziom do osadzenia, bo w sądzie sprawiedliwego wyroku nie dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko moja panie doktorze , lekarzu złamanie miednicy w wieku 74 lat to poważny uraz. Obrażenia głowy też są poważnym urazem w tym wieku. Jak w chwili obecnej można stwierdzić , że to nie będzie stały uraz, to określi dopiero lekarz po zakończonym leczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy beznadziejne prawo, 12 lat więzienia jeśli trwały uszczerbek na zdrowiu, a 4,5 jeśli nie trwały. Kara zależy od stopnia szczęścia poszkodowanego, a nie od czynu winnego?? Jak to mówią idioci mają szczęście, ten jest idiotą do potęgi entej..więc pewnie takie samo będzie miał szczeście. Dostanie 4 lata, wyjdzie po trzech, a za pięć po pijaku kogoś zabije.. Tylko kamieniołomy o chlebie i wodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy te poszkodowane kobiety w wieku 74 i 76 będą po wypadku sprawne 100 % wg pana biegłego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważam taką prawidłowość , im lepiej finansowo zasobny  sprawca - tym bardziej  łagodne opinie i wyroki. może ktos mi przybliży jak to działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważam taką prawidłowość , im lepiej finansowo zasobny  sprawca - tym bardziej  łagodne opinie i wyroki. może ktos mi przybliży jak to działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlamana miednica u kobiety w tym wieku to nie jest staly uszczerbek na zdrowiu? A biegly to ma cos wspolnego z medycyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abstrahując od tego zdarzenia tam już dawno powinno być bezpieczne przejście podziemne z windami itp. Na zielonym świetle przechodzi przez nie jednorazowo kilkadziesiąt osób, może nawet ponad 100 ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe w jaki sposób biegły przed zakończeniem leczenia jest w stanie stwierdzić, że uszczerbek na zdrowiu nie będzie trwały. Moze to biegły jasnowidz. A kierowca.Sam sobie wymyśli kare i dobrowolnie się jej podda i nadal w zawiadach będzie jeździł po pijaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4,5 roku? to chyba kpina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze pan biegly zamieni sie z tymi paniami i pokaze 100 procentowy powrot do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech mi ktoś wciśnie kit że kobieta w wieku 76lat bedzie jeszcze może ''biegała'' z tą roztrzaskaną miednica -.- jakis dureń to ocenia.. może być tak że ostatnie swoje lata życia spędzi przez tego jełopa na wózku bo nie oszukujmy się ale starsi ludzie nie biegają maratonów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyj to synalek, no bo niepracujący, mający na wódę i samochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz co to ocenił jest nie kompetentnym idiotą. Kiedyś potrącił mnie samochód tez na przejściu. Miałem tylko stłuczone kolano . Problem.z chodzeniem mam do dzisiaj i będę miał do końca zycia a mam 30 lat. Jakim cudem ten baran oceniłto w ten sposób. Warchoł i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grozi 4,5 dostanie max 2 i to w zawiasach i zrobi to samo. Norma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na filmie jedna z pań zrobiła salto i jest zdrowa. To cud lubelski. Po takim wypadku wylew wewnętrzny i obrażenia murowane u zdrowego, a co tu mówić o babci po 70. roku życia. Tego lekarza chyba też trzeba zbadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co wy się czepiacie, wiecie ile takie emerytki czesza kasy z ZUS i krusu? Młody zostanie ulaskawI ony i otrzyma order od prezydenta za depilację emerytow ! Najlepiej żeby lubelska służba zdrowia odłączyla te panie pod 80 od aparatury. Po chuj toto się slamazarzy na ulicy? Same sobie winne!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...