Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To psa czy kota bo nie rozumjet ja
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To kota czy psa!?  Co za patol Kruczkowski!   
0
Pies czy kot?
0
To w koncu chodzi o psa czy o kota??? W sumie co by nie bylo to jakis psychopata...
0
To w końcu kota czy psa ?
0
frajer !!!
0
to kota czy psa w końcu?
0
Biednae zwierzę, ludzie nie mają uczuć, co małe biedne stworzonko zasłużylo sobie na takie traktowanie? To kota czy psa w końcu? bo w artykule napisane jest raz psa raz kota ...... 
0
Z nagłówka artykułu zrozumiałem, że gość odpowie za znęcanie się nad psem, choć chodziło o kota. Pies, kot czy nawet chomik to zwierzę i taka sama odpowiedzialność musi być za niewłaściwe obchodzenie się ze zwierzętami...
0
to w końcu kogo wyrzucił, kota czy psa???? :wacko:
0
To w końcu PSA czy KOTA ?   :blink:  :lol:
0
To w końcu psa czy kota wyrzucił?? Czy autor też miał ze 3 promile, jak to pisał??
0
To w końcu wyrzucił psa czy kota ? bo z artykułu wynika, że chyba ktoś, kto go pisał, jednak nie umie pisać
0
Z głównej: Lublin: Wyrzucił kota z 10 piętra w trakcie imprezy   55-letni mieszkaniec Lublina odpowie za wyrzucenie psa z 10 piętra. Za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem grozi do lat 3 więzienia.   Wywalił kota a odpowie za psa... dobre :)
0
Nic nie napisali co z Kotem !!!!!. Czy stracił swoje 7 żyć. Może jak by opisali w jakim  stanie był kot po upadku to może inni ciekawscy właściciele kotów  nie próbowali by  już czy spadnie na 4 łapy z 10 piętra. Najlepiej jeszcze kilka fotek   
0
Pan Redaktor też chyba był na tej imprezie i była ona dość ostra.
0
to w koncu kota czy psa?
0
Na wielu ludziach ta informacja nie zrobi żadnego wrażenia,przejdą obok niej obojętnie.Mam psa Azora,znalazłem go błąkającego się koło lasu dwa lata temu/porzucona mała psina /,wyrósł na wielkiego mojego przyjaciela.Obserwuję jak często niehumanitarne podejście do zwierząt mają ludzie.Wszyscy oni,to gorliwi katolicy,uczestniczący w niedzielnych mszach.Zwierzę dla wielu z nich,to istota niegodna uwagi,pomocy,opieki.
0
sprawdziłem dzwoniłem do redakcji całe szczęście jednak to był tylko kot a nie pies
0
Też mi osiągnięcie. Ja ostatnio rzuciłem takim sierściuchem z urwiska sporo wyższego niż 10-piętrowy wieżowiec. Myślę że było tam 50 metrów, przy jakiejś okazji jeszcze dokładnie pomierzę.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: