Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wyrzucił kota z 10 piętra w trakcie imprezy

Utworzony przez XX, 18 sierpnia 2013 r. o 12:08 Powrót do artykułu
To psa czy kota bo nie rozumjet ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kota czy psa!?  Co za patol Kruczkowski!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies czy kot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w koncu chodzi o psa czy o kota??? W sumie co by nie bylo to jakis psychopata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu kota czy psa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frajer !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kota czy psa w końcu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biednae zwierzę, ludzie nie mają uczuć, co małe biedne stworzonko zasłużylo sobie na takie traktowanie? To kota czy psa w końcu? bo w artykule napisane jest raz psa raz kota ...... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nagłówka artykułu zrozumiałem, że gość odpowie za znęcanie się nad psem, choć chodziło o kota. Pies, kot czy nawet chomik to zwierzę i taka sama odpowiedzialność musi być za niewłaściwe obchodzenie się ze zwierzętami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w końcu kogo wyrzucił, kota czy psa???? :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu PSA czy KOTA ?   :blink:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu psa czy kota wyrzucił?? Czy autor też miał ze 3 promile, jak to pisał??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu wyrzucił psa czy kota ? bo z artykułu wynika, że chyba ktoś, kto go pisał, jednak nie umie pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z głównej: Lublin: Wyrzucił kota z 10 piętra w trakcie imprezy   55-letni mieszkaniec Lublina odpowie za wyrzucenie psa z 10 piętra. Za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem grozi do lat 3 więzienia.   Wywalił kota a odpowie za psa... dobre :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie napisali co z Kotem !!!!!. Czy stracił swoje 7 żyć. Może jak by opisali w jakim  stanie był kot po upadku to może inni ciekawscy właściciele kotów  nie próbowali by  już czy spadnie na 4 łapy z 10 piętra. Najlepiej jeszcze kilka fotek   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Redaktor też chyba był na tej imprezie i była ona dość ostra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w koncu kota czy psa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wielu ludziach ta informacja nie zrobi żadnego wrażenia,przejdą obok niej obojętnie.Mam psa Azora,znalazłem go błąkającego się koło lasu dwa lata temu/porzucona mała psina /,wyrósł na wielkiego mojego przyjaciela.Obserwuję jak często niehumanitarne podejście do zwierząt mają ludzie.Wszyscy oni,to gorliwi katolicy,uczestniczący w niedzielnych mszach.Zwierzę dla wielu z nich,to istota niegodna uwagi,pomocy,opieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdziłem dzwoniłem do redakcji całe szczęście jednak to był tylko kot a nie pies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi osiągnięcie. Ja ostatnio rzuciłem takim sierściuchem z urwiska sporo wyższego niż 10-piętrowy wieżowiec. Myślę że było tam 50 metrów, przy jakiejś okazji jeszcze dokładnie pomierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...