Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wyrzucił kota z 10 piętra w trakcie imprezy

Utworzony przez XX, 18 sierpnia 2013 r. o 12:08 Powrót do artykułu
Ale co się stało z kotem? Mój kiedyś ześlizgnął się z parapetu 3 piętra w dół na beton, to tylko nadkruszył sobie kły i przez tydzień siedział taki jakiś spokojny. Ale już dawno mu przeszło. A z 10 piętra to może przeżył, kiciuś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pies czy kot? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja aresztowała a prokuratura wypuści bo koszty robi i tyle w temacie --- po co piszecie o takich zdarzeniach jak nic z tego nie wynika ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty Jasiu jesteś deb***em od urodzenia cz pobierasz gdzieś lekcje będziesz z pewnością miał czym się pochwalić kiedyś dzieciom lub wnukom. Jak jesteś taki kozak to sam ######.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porąbana redakcja. Sami nie wiedzą co piszą. Raz kot, raz pies. Czy tam same przygłupy pracują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi osiągnięcie. Ja ostatnio rzuciłem takim sierściuchem z urwiska sporo wyższego niż 10-piętrowy wieżowiec. Myślę że było tam 50 metrów, przy jakiejś okazji jeszcze dokładnie pomierzę.
daj jakieś namiary na siebie to będziesz miał okazję zmierzyć dokładnie... Polecisz dokładnie tą samą drogą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego dziada trzeba wywalić przez okno, niech sobie pofruwa, bo polskie sądy nie wymierzą mu żadnej kary, niestety :( Dostanie zawiasy, chociaż moim (i nie tylko) zdaniem powinien sobie posiedzieć WIELE lat, z 15-25 jak nie lepiej. Za zwierzęta, z racji tego, że też czują i cierpią, powinny być takie same kary, jak za ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że mamy takie prawo, ja bym mu dał rok więzienia w zawieszeniu na pół. Może by wtedy zrozumiał że zwierzeta nie są zabawkami czy przedmiotami. Dodatkowo bym mu urwała jądra (bez zneiczulenia) i na jego oczach je zdeptała noga (but typu glan). _______________________ Odwiedz mnie http://ulinks.net/sarika_blog  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to wszystko po legalnym alkoholu dobrze ze nie pomylil kota z kumplem od kieliszka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wielu ludziach ta informacja nie zrobi żadnego wrażenia,przejdą obok niej obojętnie.Mam psa Azora,znalazłem go błąkającego się koło lasu dwa lata temu/porzucona mała psina /,wyrósł na wielkiego mojego przyjaciela.Obserwuję jak często niehumanitarne podejście do zwierząt mają ludzie.Wszyscy oni,to gorliwi katolicy,uczestniczący w niedzielnych mszach.Zwierzę dla wielu z nich,to istota niegodna uwagi,pomocy,opieki.
Bo prawdziwy katolik z PL właśnie tak się zachowuje. Zwierze może cierpieć,katol z zachlaną mordą nie robi sobie nic z tego. Takich faszystów trzeba było by po prostu niehumanitarnie gazować. Mniej ścierwa takiego na ulicach to czyściej w tym świecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że mamy takie prawo, ja bym mu dał rok więzienia w zawieszeniu na pół. Może by wtedy zrozumiał że zwierzeta nie są zabawkami czy przedmiotami. Dodatkowo bym mu urwała jądra (bez zneiczulenia) i na jego oczach je zdeptała noga (but typu glan). _______________________ Odwiedz mnie http://ulinks.net/sarika_blog
  I właśnie dlatego ze wszystkich oszołomów najbardziej brzydzę się tzw. miłośnikami zwierząt. Przejawiają wobec ludzi więcej agresji niż faszyści, komuniści i moherzyści razem wzięci. Lecz się wariatko, czym prędzej tym lepiej, może jeszcze uda się to wyleczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to kot zginął czy pies?? Jakaś nieścisłość się wdarła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to wszystko po legalnym alkoholu dobrze ze nie pomylil kota z kumplem od kieliszka 
a właśnie że nie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies czy kot - nie ma znaczenia biedne zwierzę zginęło tragicznie bo ten zwyrodnialec zachlał się i nie wiedział co robi - wódką można każde świństwo wytłumaczyć i większość go rozgrzeszy , bo bidulek nie wiedział co robi, dobrze, że nie było to dziecko - niemniej kara powinna być jedna - zrobić mu to samo  - oko za oko, lub ręka zgrzeszyła odrąb ją coś takiego byłoby sprawiedliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podły człowiek! tzn. bestia raczej nie człowiek!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie bym poznał bliższe dane (imię i nazwisko, miejsce pracy) tego kolesia - żeby spotkawszy się w innych okolicznościach, wiedzieć, z kim ma się do czynienia. Sąsiedzi i rodzina na pewno też byliby wdzięczni za pełną identyfikację - a nuż gość zechce jeszcze rzucić psa, albo dziecko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie podobna sytuacja miała miejsce kilka lat temu, przy ul. Jasnej w Lublinie. Niejaki (...) wyrzucił z 4 piętra kota również podczas libacji alkoholowej. Niestety nie odpowiedział za swój czyn.
Ostatnio edytowany 21 listopada 2013 r. o 12:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też bym go wywalił z 10 piętra... niech poczuje się jak ten kot...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucić go z 10 piętra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skurwy*** jeba***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...