Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czechów juz się zapchał z powodu objazdu do Botanika, a teraz to nie wiem, awionetkę chyba kupię...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kieliszek przegoniłbym Cię to trasą ......
0
Czy te wszystkie remonty muszą być robione jednocześnie? Może całe miasto zamknijcie.......Już i tak jeździ się fatalnie, a jeszcze coś planują....
0
Jasne, narzekajcie. Nic innego nie potraficie. A ja chciałbym, żeby mi się czasowo LSM zablokował Ale potem miałbym równe i gładkie ul. Zana i ul. Bohaterów Monte Cassino. Więcej luzu
0
A niektorym to juz nogi do tylka calkiem przyrosly?
0
Zadziwiające jest jedno - złe drogi to źle, tragedia i narzekanie. Coś się robione - źle, narzekanie i jeszcze większa tragedia bo korki. To jest naturalne!!! Chcesz mieć wygody musisz poczekać. Cierpliwie :-)
0
Jasne, narzekajcie. Nic innego nie potraficie. A ja chciałbym, żeby mi się czasowo LSM zablokował Ale potem miałbym równe i gładkie ul. Zana i ul. Bohaterów Monte Cassino. Więcej luzu
Rozbabrane są różne ulice w jednym czasie (i pozamykane całkowicie lub częściowo). Zwykle te roboty "ślimaczą" się bez końca bo wykonawca/cy muszą kończyć inne, wcześniej zaczęte budowy nie wiadomo gdzie. W miejscu robót z reguły plącze się jakaś grupka "fachowców" plus jedna ciężarówka. Bywa też, że widać tylko 4 kolesi stukających młotkami w krawężniki. Dopiero na miesiąc przed końcem terminu wykonania robót przyjeżdża ciężki sprzęt i rozpoczyna się cyrk, iście amerykańskie tempo, żeby zakończyć babraninę "niedługo" po terminie (tak było z remontem wiaduktu na ul. Armii Krajowej - przy zjeździe na ul. Ułanów).  Więc w 10 miejscach zablokowane są ulice. A MOŻE BY SKONCENTROWAĆ PRACE W POŁOWIE TYCH BUDÓW, SKOŃCZYĆ WCZEŚNIEJ I PRZENIEŚĆ ROBOTY DO INNYCH CZĘŚCI MIASTA?
0
  Pocałuj mnie w sam środek.
0
to kompletny paraliż, jak BudŻet dojedzie do czytelni KRS?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: