Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czechów juz się zapchał z powodu objazdu do Botanika, a teraz to nie wiem, awionetkę chyba kupię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kieliszek przegoniłbym Cię to trasą ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te wszystkie remonty muszą być robione jednocześnie? Może całe miasto zamknijcie.......Już i tak jeździ się fatalnie, a jeszcze coś planują....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, narzekajcie. Nic innego nie potraficie. A ja chciałbym, żeby mi się czasowo LSM zablokował Ale potem miałbym równe i gładkie ul. Zana i ul. Bohaterów Monte Cassino. Więcej luzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niektorym to juz nogi do tylka calkiem przyrosly?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające jest jedno - złe drogi to źle, tragedia i narzekanie. Coś się robione - źle, narzekanie i jeszcze większa tragedia bo korki. To jest naturalne!!! Chcesz mieć wygody musisz poczekać. Cierpliwie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, narzekajcie. Nic innego nie potraficie. A ja chciałbym, żeby mi się czasowo LSM zablokował Ale potem miałbym równe i gładkie ul. Zana i ul. Bohaterów Monte Cassino. Więcej luzu
Rozbabrane są różne ulice w jednym czasie (i pozamykane całkowicie lub częściowo). Zwykle te roboty "ślimaczą" się bez końca bo wykonawca/cy muszą kończyć inne, wcześniej zaczęte budowy nie wiadomo gdzie. W miejscu robót z reguły plącze się jakaś grupka "fachowców" plus jedna ciężarówka. Bywa też, że widać tylko 4 kolesi stukających młotkami w krawężniki. Dopiero na miesiąc przed końcem terminu wykonania robót przyjeżdża ciężki sprzęt i rozpoczyna się cyrk, iście amerykańskie tempo, żeby zakończyć babraninę "niedługo" po terminie (tak było z remontem wiaduktu na ul. Armii Krajowej - przy zjeździe na ul. Ułanów).  Więc w 10 miejscach zablokowane są ulice. A MOŻE BY SKONCENTROWAĆ PRACE W POŁOWIE TYCH BUDÓW, SKOŃCZYĆ WCZEŚNIEJ I PRZENIEŚĆ ROBOTY DO INNYCH CZĘŚCI MIASTA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, narzekajcie. Nic innego nie potraficie. A ja chciałbym, żeby mi się czasowo LSM zablokował Ale potem miałbym równe i gładkie ul. Zana i ul. Bohaterów Monte Cassino. Więcej luzu
  Pocałuj mnie w sam środek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kompletny paraliż, jak BudŻet dojedzie do czytelni KRS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...