Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin z półwyspem. Rewolucja w planie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2016 r. o 09:48 Powrót do artykułu
Jaki park przy Rusałce??? A gdzie urzędasy będą parkować swoje samochody za darmo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden park. Duże centrum przesiadkowe MPK z dużymi bezpłatnymi parkingami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brzmi dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin żąda dostępu do morza !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, żaden dziadek-działkowiec się nie zgodzi na przeprowadzkę. Będzie uzasadniał to faktem, że na działce ma altankę/domek itp., w którą włożył kupę kasy. Nie ma znaczenia fakt, że wszystko to wygląda jak slumsy lub wioska w której mieszkał Borat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk - prezydent wszystkich deweloperów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie Panu już podziękujemy. Idz rządzić w swoim ukochanym Świdniku :) Tam będzie Ci lepiej, i mieszkańcom Lublina tez. Nie wiem skąd Wy czerpiecie te pomysły....chyba z tyłków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A działkowcy niech namawiają urzędasów do przeniesienia swoich ciepłych stołeczków na mniej eksponowane miejsce - powiedzmy na księżyc. Tam łatwiej im będzie ochronić dupska przed skopaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Panie prezydencie Panu już podziękujemy. Idz rządzić w swoim ukochanym Świdniku :) Tam będzie Ci lepiej, i mieszkańcom Lublina tez. Nie wiem skąd Wy czerpiecie te pomysły....chyba z tyłków.
sam ić w pisDU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie obecna forma handlu nie przeszkadza na Kresowej. Zaraz po jest sprzątane i czysto. Bardziej drażnią oczy reklamy zawieszone na płocie. Ja rozumiem że Pan Prezydent nie korzysta z tej formy zakupów, ale tu są Tatary, Kalina ... zabiając 1100 na zleceniu nie stać mnie na Olimpy i inne sklepy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Panie prezydencie Panu już podziękujemy. Idz rządzić w swoim ukochanym Świdniku :) Tam będzie Ci lepiej, i mieszkańcom Lublina tez. Nie wiem skąd Wy czerpiecie te pomysły....chyba z tyłków.
oho już się zleciały opłacone przez PiS klakiery i nadają ŻENADA !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się bardzo te pomysły podobają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jakieś dobre koncepcje a nie tylko parkingi i parkingi. Oddać należy jak najszybciej przestrzeń miejską mieszkańcom :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne pomysły jestem ZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jednego z poprzedników - nikt ci nie broni zarabiać więcej niż 1100 i niekoniecznie na zleceniu. Twój los jest w twoich rękach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie s(k)racz, niezbadane są wyroki boskie. Dzisiaj ja Jutro Ty albo Twoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za, zwłaszcza pomysł na staw/ bulwary/ wyspu. Ogrodki działkowe tylko szpeca miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogródki działkowe w centrum miasta - ochyda , wywalić to natychmiast !!!! ale nie robic kolejnego bajora - tylko ładny lub piękny Park - tych w lublinie nie ma za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYWALIĆ OGRÓDKI Z| CENTRUM!!! W końcu ktoś wpadł na to, żeby to zmienić! BRAWO! Ty Biedroneczko nasza, w końcu jakiś dobry pomysł????!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na błoniach powinien być amfiteatr, który zbierałby wszystkie estrady z całego miasta. Pod ratuszem - skwer z winnicami (są w herbie miasta), fontannami, kaskadami, parasolami i ławeczkami. Na Placu Zamkowym - zamiast parkingu, zamienianego często w sezonie na estradę, boisko, itp. - ogródki z parasolami, jak na krakowskim rynku. Mam nadzieję, że pan Żuk już nie zdąży zrealizować żadnego bezsensownego pomysłu. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...