Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
1 maja, na zdjęciu dres w czapeczce... do tego klasyczna histroria, dziewczyna chciała odejść od swojego chłopaka a ten wpadł w szał i ją zabił, potem jednak mu się szkoda zrobiło i zaczął ją ratować i uciekł.... czemu mnie to nie dziwi, zawsze dziewczyny lecą na typ złego chłopca, którego mylą ze zwykłym chamem i dresem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 maja, na zdjęciu dres w czapeczce... do tego klasyczna histroria, dziewczyna chciała odejść od swojego chłopaka a ten wpadł w szał i ją zabił, potem jednak mu się szkoda zrobiło i zaczął ją ratować i uciekł.... czemu mnie to nie dziwi, zawsze dziewczyny lecą na typ złego chłopca, którego mylą ze zwykłym chamem i dresem
Porządni są mało pociągający dla kobiet i tragiczni w łóżku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porządni są mało pociągający dla kobiet i tragiczni w łóżku
Cóż za ironia ... tragiczna w łużktj w tym przypadku była rozkładająca dziewczyna ... można nawet uznać, że skoro lubisz chamów to możesz się przygotować, że rozkłożysz się na kilka sposobów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za sugeruje jedna rzecz on mógł ją przetrzymać ale za mocno lecz jest jeszcze inna rzecz ... ten kto pętle zaciska na szyi ten diabeł czuwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On mógł tylko zatrzymać dziewczynę ale diabli ska sami robią to co trzeba .... większość ludzi nie zdaje sobie sprawy ... miałam z tym do czynienia na własne oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dres nie czyni nikogo zlego ito nie wina tragedii ubioru a czlowieka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dres nie czyni nikogo zlego ito nie wina tragedii ubioru a czlowieka....
dres to nie ubiór, to styl myślenia. Mało kiedy ktoś normalny na 1 maja dusi dziewczynę, a pajac w dresiku, kibic motoru pewnie, to co się dziwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...