Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin zagra jutro w serialu \"Na dobre i na złe”

Utworzony przez no, 11 lutego 2011 r. o 16:11 Powrót do artykułu
... "pełnomocnik prezydenta ds. funduszu filmowego" ale jaja już takie etaty są w UM. Już wiem na co idą moje podatki :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez mi temat w sam raz na pierwsza strone!!! nie maja o czym pisac tylko o jakims badziewnym tasiemcu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikotową chałupę trzeba nakręcić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też wydarzenie,jednorazowe i pewnie jeszcze sponsorowane.Krasnystaw gra codziennie w plebani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam scenariusz do tego odcinka: Szpital - pewna Pani poseł rozdziera szaty i własnym ciałem blokuje dostęp do 85 letniej babci. Blokuje lekarzy chcących wykonac operację biodra tejże babuni. Dochodzi do drastycznych scena... Z uwagi na powyższe odcinek dla osób o mocnych w wieku od 18 lat do 50. Powyżej 50 niewskazane, wszak to grupa dużego ryzyka, że sami będą potrzebowali takiej operacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie wczoraj spotkaliśmy się w jednej z lubelskich knajpek z "gwiazdami" i ich obsługą techniczną - wiekszość słaniała się na nogach juz pijana i generalnie robili oborę. Rozumiem, że można chcieć się napić po dniu cięzkiej pracy, ale tarzanie się po podłodze i wpadanie na wszystkich gości uważam zazwykłe chamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...