Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zbiórka śpiworów dla uchodźców

Utworzony przez Guest, 11 września 2015 r. o 14:40 Powrót do artykułu
Kogos tu ostro powalilo, "biedni uchodzcy" w wiekszosci maja iPhony najnowszych generacji, prawie wszyscy to mezczyzni w wieku poborowym, a z Polski uciekaja do zamozniejszych krajow. Na przystankach w Lublinie codziennie mozna zobaczyc spiacych bezdomnych, to dla nich powinna byc zorganizowana taka akcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na śmietnik wyrzucę, a tubylcom, cyganom nie dam. Won z kraju bo nie ręczę za siebie. Obiecywali, że będą wracać do kraju nasi rodacy, a tu proszę! Nowych cyganów się zachciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może być zasr... tak jak to co pozostawili po sobie w autobusach na węgrzech ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnie ! Te śpiwory nie są potrzebne bogatym uchodźcom (od 2 do 5 tys. EUR dla przemytnika) a ich rodzinom, które żyją w nędzy w Syrii czy Iraku. Zachowujecie się tak jak starsza babcia dająca pieniądze znajomemu wnuczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież oni wyrzucają nawet jedzenie. Było to pokazane na filmikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja pierniczę... przesada... może im od razu damy broń i maczety oraz gołe tyłki wypniemy niech sobie ulżą chłopaki :/ Obudźcie się idioci. Tu chodzi tylko o obiecaną kasę za łebka, nie liczy się już prawo ani patriotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może administrator forum zrobi wreszcie porządek z tym rasistowskim ściekiem? Komentarze, które puszczacie na forum wielokrotnie nawołują do nienawiści na tle etnicznych czy religijnym, a to przestępstwo. ogarnijcie się i zacznijcie coś z tym robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dzięki uchodźcom (choć 11,5 tys. to kropla w morzu potrzeb) do Polski przyjdzie wreszcie jakaś cywilizacja. "Przyjąć uchodźców - deportować narodowców".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma swoją plagę, ruskie miały ostatnio szarańcze a my będziemy mieć... Rozwalić Polskę jeszcze bardziej, do tego dąży ten cały syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt mamy w Polsce jedną niebezpieczną plagę - Polaków-rasistów, sączących jad na forach internetowych, w tym na forum "DW", który nic z tego sobie nie robi. Przykre to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wór mogę przekazać - śpiwora nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Polska przyjmie tak mało uchodźców. Widać niektórzy zapomnieli co znaczy słowo solidarność (z małej litery).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co Wy piszecie!!! Ludzie?! jesteście ślepi? oni tu jadą tylko po to żeby osiedlić się przejąć Europę . lada dzień kobiety nie będą mogły wyjść na ulicę bo zgwałcą i obetną głowę! To jest dzicz! gorzej niż w dżungli! Ludzie oni będą mordować nam dzieci !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 tysięcy na proimigranckiej demonstracji w Londynie, kolejne setki tysięcy w wielu europejskich miastach. To jest miara cywilizacji i humanizmu. A w Polsce nacjonalistyczna dzicz krzycząca rasistowskie hasła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś człowiekiem czy tchórzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My ich tu nie chcemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żadnych zbiórek! Oni na s powyrzynają a ja umierać nie chce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na śmieci wyrzucam. Nic nie dostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 tysięcy na proimigranckiej demonstracji w Londynie, kolejne setki tysięcy w wielu europejskich miastach. To jest miara cywilizacji i humanizmu. A w Polsce nacjonalistyczna dzicz krzycząca rasistowskie hasła.
  Radziłabym uważać z takim prostym uogólnianiem. To mainstreamowe media ciągle wmawiają Polakom rzekomy nacjonalizm i ksenofobię, i przeciwstawiają ich rzekomo tolerancyjnym państwom i narodom Europy Zachodniej. Tymczasem to nieprawda. Nastroje antyimigracyjne narastają w całej Europie, nawet w tak hiperpolitpoprawnej Szwecji dochodzą do głosu. W Niemczech od początku tego roku podpalono ponad 200 schronisk dla azylantów, otwarcie krytykuje się tam politykę Frau Merkel, we Francji kilkanascie gmin zadeklarowało przyjmowanie tylko i wyłacznie chrzescijan, Front Narodowy demonstruje na ulicach - a Front Narodowy jest w tym momencie jedną z głównych sił politycznych w tym kraju.  Ludzie się boją. I ten strach jest całkowicie zrozumiały, i nie wynika on z prostej ksenofobii, lecz lęku przed zamachami i  terrorem. Ponoć kilka tysięcy bojowników ISIS przeniknęło już do Europy w tłumach uchodźców. Chciałabym wierzyć, że to nieprawda. A jeśli nie kilka tysięcy, lecz mniej - nawet to już będzie problemem. Jak ich odróżnić od tych, którzy naprawdę potrzebują pomocy? Zeby bylo dla wszystkich jasne - rasizmu nie popieram, i  przepraszam, jeżeli rasistowskie komentarze zbyt długo tu wiszą. Wstyd mi zwłaszcza za tych, którym marzy się ponowne uruchomienie komór gazowych - chcę napisać z całą stanowczoscią, że takie poglądy stawiają was poza nawiasem polskiego narodu, którego tylu członków zginęło w tychże komorach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubrania z kontenerów PCK też dajecie tym przybyszom? Od dzisiaj ładuję w worki i do śmieci. Jestem okropnym rasistą i nie pozwolę, żeby jakieś łachudry chodziły po Polsce za którą moi dziadowi oddali życie. Jestem za tym by strzelać do nich, a nie przyjmować jak ciocię z sąsiedniego województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemcy czy Austriacy popieraja nas że niechcemy tej chołoty u nas, piszą że bedziemy jedynym krajem w europie do ktorego będzie można przyjechać spokojnie na wakacje. Mogę tym brudasom dać śpiwory wyścielane watą szklaną. Ciekawe jak komuś z was zabią siekierą dziecko jak ten pojeb czy będziecie tak mile ich witać. Obudzcie sie ciemnoto podlaska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...