Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i dobrze niech buduja, niech buduja jak najwiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścieżki rowerowe to mogliby sobie darować. Wolałbym zamiast nich dodatkowe miejsca parkingowe - tego zawsze brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wykurzą z Bystrzycy bobry, kaczki i inne takietam żwierzaki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Arturze - na wioskę proponuję wracać skoro brak miejsc parkingowych doskwieraa ścieżki rowerowe drażnią....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tam teraz fajna spokojna ścieżeczka, gdzie można sobie pójść na spacer. Nie mam przekonania czy akurat ta lokalizacja jest najpilniejsza w kontekście budowy drogi. Lublin, moim zdaniem ma znacznie pilniejsze potrzeby w zakresie budowy dróg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Pan Kieliszek ma taka siłę sprawczą to mógłby przynajmniej postarać się o remont nawierzchni ulicy Kaskadowej, która to nawierzchnia nie daje dobrego świadectwa włodarzom naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli Lbn bedzie szedł drogą Warszawy zamiast Krakowa. Zamiast cichego miejsca wzduż rzeki, ulia.. Zepsujemyn Bystrzycę tak jak Warszawa zepsuła Wisłę zamiast wykorzystać jej otoczenie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna "niezbędna inwestycja" dla miasta.... czemu w tym mieście rządzą sami imbecyle? jak mam nie narzekać? zróbcie w końcu coś co ma łeb a nie dupę bo strasznie chce mi się coś pochwalić, tyle że naprawdę nie ma co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta inwestycja jest niezbędna, może nie tyle dla miasta, co dla mieszkańców owego osiedla. Mieszkałem rok temu na ulicy Nałkowskich i o budowie nowej drogi dostaliśmy informacje jakieś 4-5 lat temu. Wiadomo każdy chciałby mieć rewelacyjną drogę pod domem, oraz piękne osiedle, jednak i tak uważam, że do tej pory radziliśmy sobie sami z obecną "żużlówką" odśnieżając zimą i lepiąc dziury na bieżąco, także mieszkańcom, tej niedocenianej ulicy również należy się coś od miasta! "Szanowny " panie Arturze, widzę ogromną niechęć do rowerzystów w Lublinie. Może również czas, aby przetrzeć oczy i zobaczyć jak dużo NAS jest w NASZYM wspaniałym mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Dzi napisał:
Ta inwestycja jest niezbędna, może nie tyle dla miasta, co dla mieszkańców owego osiedla. Mieszkałem rok temu na ulicy Nałkowskich i o budowie nowej drogi dostaliśmy informacje jakieś 4-5 lat temu. Wiadomo każdy chciałby mieć rewelacyjną drogę pod domem, oraz piękne osiedle, jednak i tak uważam, że do tej pory radziliśmy sobie sami z obecną "żużlówką" odśnieżając zimą i lepiąc dziury na bieżąco, także mieszkańcom, tej niedocenianej ulicy również należy się coś od miasta! "Szanowny " panie Arturze, widzę ogromną niechęć do rowerzystów w Lublinie. Może również czas, aby przetrzeć oczy i zobaczyć jak dużo NAS jest w NASZYM wspaniałym mieście?
"Może również czas, aby przetrzeć oczy i zobaczyć jak dużo NAS jest w NASZYM wspaniałym mieście? " No cóż...widzimy Was AŻ za dobrze!Zwłaszcza jak pomykacie środkiem jezdni,między samochodami-nie zważajac na to,że utrudniacie kierowcom jazdę i stwarzacie cholerne niebezpieczeństwo zarówno dla siebie jak i dla innych użytkowników. To,że nie musicie mieć prawa jazdy ani karty rowerowej wcale nie jest równoznaczne z tym,że macie zachowywać się jak "święte krowy".Macie tyle ścieżek,że proponuję przenieść się właśnie na nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...