Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powybijać zęby temu ścierwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam do tej Tektury to w ogóle taki element przychodzi,że strach. Cudaki jakieś, wyglądają jakby używali narkotyków, strach przejść koło nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz pewnie Panowie P. (syn i ojciec) rozdmuchają sprawę na całą Polskę, że to antysemici lub homofobi a w najlepszym przypadku kibole Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki klub taka kultura. Czemu tu się dziwić. Lokal na poziomie squatu, więc normą jest, że przychodzą wszelkiej maści ćpuny i pijaki. Poza ty jak robią jakieś prowokacje i chcą być tacy mega kontrowersyjni (filmy o tematyce nekro, plakaty z ofiarami Katynia), to niech się liczą z radykalnymi reakcjami. Moim zdaniem miasto powinno się odciąć od tego typu inicjatyw, a nie jeszcze popierać i łożyć kasę. Niech se będzie takie miejsce, ale niech się utrzymuje samo z siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież utrzymuje się samo z siebie. Miasto nie dokłada ani złotówki do działalności, wręcz zarabia (czynsz)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym polega wielokulturowość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje w tym siedlisku rozpusty to przechodzi ludzkie pojęcie. Jakieś tańce voo doo, czy coś. Oni chyba wąchają trawkę narkotyczną, albo może sobie wstrzykują jakąś inną marychuanę. Mój stary tam raz poszedł, mówił że zjadł coś tak dobrego, że w domu przez tydzień obiadu nie chciał jeść. Jakieś farfocle, mówił że to z cieciorki, ale Bóg jeden wie jakiego świństwa mu tam nawsypywali. Przez sen gadał "Farfocle, dajcie mi farocli...", majaki miał senne, więc pewnie to z jakimś narkotykiem. Ostrzegam Was przed tym miejscem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
przecież utrzymuje się samo z siebie. Miasto nie dokłada ani złotówki do działalności, wręcz zarabia (czynsz)
Śmiem wątpić. Ciekawe na czym w takim razie zarabiają na płacenie tego czynszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sportowiec napisał:
Śmiem wątpić. Ciekawe na czym w takim razie zarabiają na płacenie tego czynszu?
najlepiej zapytaj w urzędzie miasta. tam się wszystkiego dowiesz. jako obywatel masz prawo to wiedzieć. myślę, że właśnie na niczym. to działalność hobbystyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co wątpić. Tektura utrzymuje się sama. Jest inicjatywą społeczną, utrzymywaną przez środowisko wokół niej skupione. Proszę sobie to zapamiętać. ps. I pisze to osoba nie związana z miejscem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
najlepiej zapytaj w urzędzie miasta. tam się wszystkiego dowiesz. jako obywatel masz prawo to wiedzieć. myślę, że właśnie na niczym. to działalność hobbystyczna.
Do urzędu miasta mi nie po drodze, tylko bym się wk... Jeśli to hobby, to dosyć drogie, bo czynsz pewnie niemały, żarcie drogie, nie mówiąc już o organizacji koncertów (prąd, hotele itp.). Ciekaw jestem kto ma tyle kasy, bo z tego co mi wiadomo to większość ludzi z Tektury to bumelanci żyjący na garnuszku innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie jaka wielokulturowość? to jest zwykła melina a zajmują lokal w samym centrum miasta. Jak w ogóle można w przypadku tego czegoś mówić o jakiejkolwiek kulturze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
here ablema napisał:
Do urzędu miasta mi nie po drodze, tylko bym się wk... Jeśli to hobby, to dosyć drogie, bo czynsz pewnie niemały, żarcie drogie, nie mówiąc już o organizacji koncertów (prąd, hotele itp.). Ciekaw jestem kto ma tyle kasy, bo z tego co mi wiadomo to większość ludzi z Tektury to bumelanci żyjący na garnuszku innych.
wystarczy jeden telefon do wydziału kultury i tam wszystkiego się dowiesz. spróbuj, to rozwieje Twoje wątpliwości. Tektura jest niezależną, niekomercyjną placówką utrzymywaną przez grupę młodych ludzi, którzy poświęcają swój czas, energię, pomysły.... z tego co wiem właściwie wszystkie osoby związane z Tekturą pracują zawodowo lub studiują, więc nie wiem skąd te domniemania... rozmawiajmy o faktach, a nie o plotkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
here ablema napisał:
Do urzędu miasta mi nie po drodze, tylko bym się wk... Jeśli to hobby, to dosyć drogie, bo czynsz pewnie niemały, żarcie drogie, nie mówiąc już o organizacji koncertów (prąd, hotele itp.). Ciekaw jestem kto ma tyle kasy, bo z tego co mi wiadomo to większość ludzi z Tektury to bumelanci żyjący na garnuszku innych.
To źle Ci wiadomo. Są to ludzie, którzy chodzą codziennie do pracy i UWAGA UWAGA płacą podatki. Tektura to działalność dodatkowa, jak ktoś już wcześniej powiedział - hobbystyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni im pomnik postawić. Przecież ta lewacka melina, ma tyle z kultura wspólnego co siniak spod budki z piwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Nie ma co wątpić. Tektura utrzymuje się sama. Jest inicjatywą społeczną, utrzymywaną przez środowisko wokół niej skupione. Proszę sobie to zapamiętać. ps. I pisze to osoba nie związana z miejscem.
Jeśli społeczna, to jeden plus na obronę. Ale podtrzymuję, że prowokacje są prostackie i szkodzą temu miejscu i wizerunkowi miasta - przykładem jest koncert fajnego posthippisowskiego zespołu Atomic Bitchwax, który zepsuły niepotrzebne ekscesy wynikające właśnie z wcześniejszych prowokacji, przez co drugi raz ten zespól pewnie do nas nie zawita, drugi przykład to projekcja filmu Necromantik, wiem, że to żart, ale po co to było tak nagłaśniać, włączać w reklamę miasto i później dziwić się reakcjom społecznym. To tak jakbym ja poszedł do kościoła ubrany na czarno, z zawieszonym odwróconym krzyżem, wysikał się na ołtarz i później dziwił, że ludzie chcą mnie z tego kościoła wyrzucić. Takie prowokacje może by były ok w Nowym Jorku, gdzie są tysiące takich miejsc, ale nie w Lublinie, gdzie 90% ludzi to katolicy, a społeczność jest raczej jednolita. Reasumując, jeśli utrzymują się sami, to ok, ale niech się przeniosą na obrzeża miasta dla bezpieczeństwa mieszkańców i niech zaprzestaną kiepskich prowokacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem osobą o poglądach prawicowych. Proszę nie mówić w imieniu wszystkich osób o takich poglądach. Byłam parę razy na spotkaniach organizowanych przez Tekturę, dotyczących praw zwierząt i budownictwa ekologicznego, parę razy przyszłam też na koncert. Nie widzę w tym nic złego. Miałam okazję porozmawiać z niektórymi uczestnikami i organizatorami i muszę powiedzieć, ze oni też mają na względzie dobro tego kraju i tej planety, tylko pojmują je w nieco odmienny sposób. Ale to nie są źli ludzie. A co do pijaństwa i chuliganstwa - wszędzie tego pełno gdzie są młodzi ludzie. Niech pierwszy rzuci kamień ten, kto nigdy nie pił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla rozwiania wątpliwości czym zajmuje się Tektura: http://tektura.wordpress.com/ warsztaty, projekcje filmów, wystawy, koncerty kapel z całego świata, slamy poetyckie, spotkania, inicjatywy społeczne: Jedzenie Zamiast Bomb, Maraton Pisania Listów, Akcja dla zwierząt, działania na rzecz wolnej Białorusi, Tybetu, biblioteka... i wiele innych grafik wydarzeń: http://tektura.wordpress.com/najblizsze-wydarzenia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
here ablema napisał:
Do urzędu miasta mi nie po drodze, tylko bym się wk... Jeśli to hobby, to dosyć drogie, bo czynsz pewnie niemały, żarcie drogie, nie mówiąc już o organizacji koncertów (prąd, hotele itp.). Ciekaw jestem kto ma tyle kasy, bo z tego co mi wiadomo to większość ludzi z Tektury to bumelanci żyjący na garnuszku innych.
Racja!!! Kaplicę tam trzeba zrobić żeby się komunistyczni sataniści wynieśli z miasta! Bumelanci mają swoje miejsce w srodku Lublina a człowiek nie ma się gdzie z Bogiem spotkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytaniem jest co w tej ruderze było do zdemolowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...