Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nawet trakcja protestuje przeciwko nowej siatce połączeń trolejbusowych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A starszego zdjęcia w nagłówku artykułu to już kochana redakcja Dziennika Wschodniego nie mogła dać?,bo sie nie chciało nikomu ruszyć za przeproszeniem d* py na miejsce zdarzenia żeby cyknąć ze dwie aktualne fotki.
0
zdjęcie jest jak najbardziej aktualne, na DW dali najszybciej zdjęcie stamtąd
0
Wypierdzielić te trolejbusy bo ta trakcja tylko szpeci miasto !
0
Mrozów nie ma a trakcja się rwie. Chyba ktoś jej dziś pomógł
0
A ja mam pytanie jakim prawem - tj. ustawą ci panowie ubierają się jak policjanci, zakładają czapki i dyrygują ruchem ?
0
Ano mają pełne prawo na podstawie par. 2 ust. 1 pkt. 4 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 6 lipca 2010 w sprawie kierowania ruchem drogowym, które to rozporządzenie wydano z kolei na podstawie upoważnienia zawartego w art. 6 ust. 4 pkt. 1 i 2 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 Prawo o ruchu drogowym. Starczy?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: