Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Złodzieje łańcuszków. Kto ich rozpoznaje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2016 o 19:52 Powrót do artykułu
mam nadzieje ze chwasty beda szybko zutylizowane poobcinac te smierdzace labska
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy ja muszę oglądać te reklamy
0
no to mają przesrane te śmiecie, SĄSIEDZI ROZPOZNALI
0
nie zamierzam czekać i oglądać reklam w materiale, który ma służyć celom społecznym, a nie czysto rozrywkowym.
0
No coż. Stosunkowo łatwy łup, bez większych zadrażnień i cielesnych uszkodzeń. Grosik do grosika, ogniwo do ogniwa. W pamięci ofiar pozostają: lęk, smutek, żal, zapewne chęć zemsty, ..., i wiele wiele podobnych nieprzyjemnych doznań, o ile słuszna zemsta nie daje przyjemnej satysfakcji. Dlatego konieczne jest: niektórym nierobom co nieco dać, zmienić prawo karne, zwiększyć poziom empatii i zatroszczyć się o państwo. Państwo bowiem jest wartością i koniecznością. Te dwa warunki nie wykluczają się absolutnie. Jeśli ktoś twierdzi inaczej, a tak jest w większości przypadków, to mamy to, co mamy. Narki, moi drodzy parafianie.
0
Studenci????
0
typowi prawacy, wyborcy korwina/ruchu narodowego/pis, bezrobotni, z kryminalna przeszloscia, elita prawicowej mlodziezy.
0
Wyrwać tych dwóch chwastów i poobcinać paluchy!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: