Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zmasakrowane ciało mężczyzny we wraku samochodu. Udławił się własną krwią

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 r. o 13:21 Powrót do artykułu
Jak sam sie zadławił swojo krwia to po mojeu był nieszczęsliwy wypadek nie? Tak na logike...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydujcie się. 52 lata czy 55 lat? dziennik zatrudnia Ukraińców na czarno czy taki niski poziom "dziennikarstwa" w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota pisał ten artykuł? najpierw miał lat 52 a w dalszej części artykułu już 55-lat. Szybko się postarzach, no chyba że pismak ten artykuł tworzył 3-lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WINNEGO ŚMIERCI TEŻ UŚMIERCIĆ.PASOŻYTA POLAKOM NIE POTRZEBA.ILE POLACY WYDAJĄ NA DARMOZJADÓW W WIĘZIENIACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak sam sie zadławił swojo krwia to po mojeu był nieszczęsliwy wypadek nie? Tak na logike..." To ja ci nogę podstawię żebyś upadł i się w łeb pirdolnął. To też będzie wtedy nieszczęśliwy wypadek i do tego jaki pouczający - może w łebku się coś rozjaśni- i też wypadek bo sam się potknąłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"""Jak sam sie zadławił swojo krwia to po mojeu był nieszczęsliwy wypadek nie? Tak na logike...""" TO NA PEWNO NAPISAŁ PROKURATOR DOŚWIADCZONY W CZASACH PO-PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"""Jak sam sie zadławił swojo krwia to po mojeu był nieszczęsliwy wypadek nie? Tak na logike...""" TO NA PEWNO NAPISAŁ PROKURATOR DOŚWIADCZONY W CZASACH PO-PSL.
 a co pisi trepie, co doświadczeni w czasach PIS, nie potrafią pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rzeczywistości człowiek miał 54 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On mial chyba 56 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero w połowie artykułu można się dowiedzieć że chodzi o sytuację z października. Poziom dziennikarstwa sięga dna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote=undefined] undefined  napisał: """Jak sam sie zadławił swojo krwia to po mojeu był nieszczęsliwy wypadek nie? Tak na logike...""" TO NA PEWNO NAPISAŁ PROKURATOR DOŚWIADCZONY W CZASACH PO-PSL.[/quote]
 a co pisi trepie, co doświadczeni w czasach PIS, nie potrafią pisać?
Raczej nie o pisanie tutaj chodzi tylko o interpretację rzeczywistości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...