Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin znów tonie w korkach

Utworzony przez asd333, 22 grudnia 2008 r. o 14:15 Powrót do artykułu
TAKI OKRES JAK ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA, POKAZUJE WIELOLETNIE ZANIEDBANIA NIEUDOLNYCH DECYDENTOW LUBLESZCZYZNY W MATERII BUDOWY NOWYCH DRÓG I OBOWDNICY STOLICY WOJEWÓDZTWA,KÓRA ODRZUCIŁABY TRANZYT POZA JEJ OBRĘB!!JAK ZAWSZE DOSTAJĄ PO D....KIEROWCY, KTÓRZY WYPALAJĄ LITRY PALIWA, NERWÓW STOJĄC BEZ SENSU W KORKACH, ITD!!ALE KOGO TO OBCHODZI,PRZECIEŻ NIE DECYDENTÓW!!!???ONI JUŻ MYŚLĄ O SWIĘTACH JAK CO ROKU!!!KTOBY SIE NA LUBELSZCZYZŃIE PRZEJMOWAŁ DROGAMI,TYLKO GŁUPEK,CHA,CHA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST EFEKT RADOSNEJ TWóRCZOśCI MIEJSKICH URZęDASóW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajcie aż nasza ekipa miejskich bezmózgich urzędasó z prezydentem na czele zamknie krakowskie bo obywatelka mądzik ma kamienice io chce deptak. To się zacznie a co. Wogóle tam gdzie sie tworza korki trzeba zamykać ulice jak najszybciej i robić deptaki. PO co nam nowe ulice, skoro na tych co są i tak korki będą... Witamy w Nowym Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patrz pan, a w Paryżu, Berlinie i Nowym Jorku budują drogi i budują, a korki jak były tak są...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Paryża to ile się nie mylę władze tego miasta postanowiły w ciągu kilku lat zredukować ilość samochodów o połowę. Tak więc tam nie będzie problemu korków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje prezydent miasta! Dziękujemy za obwodnice, tunel-jest super. ps co to za korki 50 minit z jednej dzielnicy do drugiej! Niech pan bedzie tak dalej konsekwentny w działaniu panie gospodarzu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
35 minut trwało zanim wyjechałem parkingu przy z Leclercu (na Zana) w Zana. A dodam, ze jakoś daleko (pod sklepem) nie zaparkowałem. O 15:20 zapakowałem zakupy i odpaliłem samochód, a na Zana wjechałem o 15:55. Proponuję, żeby Leclerc postawił znak zakazu skrętu w lewo (w Zana). Dzięki czemu ruch by się upłynnił. Bo dwa samochody "chcące" skręcić w lewo potrafią zablokować całą resztę oczekujących/chcących wyjechać (w prawo). Pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych, bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...