Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin znów wystąpi w filmie. Krystyna Janda zagra Dulską

Utworzony przez dectrrick, 10 stycznia 2015 r. o 08:49 Powrót do artykułu
Czemu miasto do tego dopłaca? Jeśli ja będę chciał od miasta wynająć na tydzień jakąś ulicę lub kamienicę to też mi za to zapłaci? Gdzie się mogę zgłosić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Lubelacy powinni być z tego dumni ? Cała ta niby "polska kinematografia" w ostatnich latach schodzi na psy i albo służy opluwaniu Polaków albo gloryfikowaniu wrogów, albo lansowaniu zboczeń jak "Pani z przedszkola" w którym też gra Janda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie w Lublinie pojawią się gwiazdy a nie tylko celebryci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu miasto do tego dopłaca? Jeśli ja będę chciał od miasta wynająć na tydzień jakąś ulicę lub kamienicę to też mi za to zapłaci? Gdzie się mogę zgłosić?
Miasto dopłaca, bo jest to traktowane jako reklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2012/2013 roku w TVP o godz. 18.20 (kilka dni w tygodniu) był emitowany serial "Wszystko przed nami". Ten badziew zdjęto wtedy po jednym sezonie, a Miasto Lublin też dołożyło wtedy full kasy do jego kręcenia "na promocję Lublina", he he.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2012/2013 roku w TVP o godz. 18.20 (kilka dni w tygodniu) był emitowany serial "Wszystko przed nami".Ten badziew zdjęto wtedy po jednym sezonie, a Miasto Lublin też dołożyło wtedy full kasy do jego kręcenia "na promocję Lublina", he he.
Tamten serial to była rzeczywiście wyjątkowa chała, tym razem jednak obecność Krystyny Jandy pozwala miec nadzieje na to, ze bedzie to coś na poziomie. Ona nigdy nie schodzi poniżej pewnego pułapu, dosc wysoko zawieszonego w jej przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...