Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Tarasińska powinna leczyć się na nogi, bo na głowę już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pytanie po co pies.... np po to żeby pomagał !!! np w moim wypadku jest "uszami" dla mojej babci, jest "małą opieką".. dzieki psu, wiem że niby wnuczek nie wejdzie do domu!!! a co do zostawiania na balkonnie... ja zostawiam... ale mam otworzony balkon.. i nie ma możliwosco żeby sie zamkna. Sama nie lubie jak ludzie zostawiają psy na balkonie po calych dniach bo mysla ze bedzie im tam lepiej... pies czuje sie bezpieczniej w domu!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za posrany właściciel. Zostawić tak młodego psa na balkonie :/ chory na głowę debil.. Ciekawe co by on zrobil jak by byl zamknięty gdzieś a chciało mu sie pic albo jeść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Tarasińska pod publikę gra bo sprawa w mediach. Superbohater odbierający właścicielowi zwierzę za najdrobniejszy wypadek. Wypadek podkreślam. A potem płacz ludzi pokroju Pani Tarasińskiej, że zwierzęta w schroniskach siedzą. Umiarkowania trochę.. Źle się stało, wiadomo ale robienie z ludzi potworów bo pies na balkonie siedział jest żenujące. Jest ciepło: póki jest osłoa przed słońcem, miska z woda to jest dobrze. Co najwyżej można się przyczepić o uchylone okno, bo to jest powód śmierci wielu zwierząt a zwłaszcza kotów. Na to należy się uczulić. Pozdrawiam... HD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze to szczeniak . Biedny psiak, oby nie wrócił do swoich właścicieli tyranów .. Brak słów na takich ludzi ;(
tyranów?? nie przeginasz trochę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To musiał się trafić ktoś z opieki?? A reszta społeczeństwa to co - nie mój pies, nie mój problem, niech cierpi?? Poje***y naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te kurwy zamknąć na balkonie na kilka dni, to może zmądrzeją. Śmiecie, a nie ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POJEBAŁO WAS Z TYMI SAMOWŁĄCZAJĄCYMI SIĘ FILMIKAMI KURWA. 4 rano a jazgot na cały dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie praktyki w postaci pozostawiania psów na długie godziny samych, zamkniętych w domu, lub na balkonie, są nagminne. Ludzie kupują sobie żywe zabawki, dla których później nie mają kompletnie czasu. Wiadomo: praca, aktywny tryb życia, wyjścia do znajomych, wyjazdy do rodzinki, wyjazdy urlopowe... Wieczorem chciało by się wyskoczyć do znajomych, a kochany piesek staje się wówczas tylko przeszkodą i kłopotem, dlatego "ląduje" np. na balkonie i jedynie "umila" życie innym mieszkańcom bloku ciągłym szczekaniem i wyciem. Najgorsze, że Ci ludzie uważają się za dorosłych i odpowiedzialnych, a zachowują jak gówniarze. Nie macie czasu dla psów, czy innych zwierząt, to ich nie kupujcie i nie skazujcie na więzienie w blokach! Kupcie sobie pluszowego pieska, który nie będzie musiał przez Was cierpieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no naprawdę żeby zabrać psa za takie coś ? sądzicie że lepiej będzie mu w schronisku ?
ZDECYDOWANIE BĘDZIE MU LEPIEJ WSZĘDZIE INDZIEJ NIŻ U TYCH ZAPIJACZONYCH MORD - OSOBIŚCIE WIDZIAŁAM PATOLOGICZNY "WŁASCICIEL" I JEGO ŚMIERDZĄCA NIEDOMYTA PIJANA ŻONA. Brak słów.. pies to szczenię, z mig znajdzie nowy kochający dom. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tacy ludzie mają w głowie bo nie jest to mózg. Zostawiać psa na całe dni na balkonie? W jakim celu wzieli tego psa bo co zniszczy coś w domu nasika? To nie jest zabawka która można wstawiać gdzie się podoba. powinni zaostrzyć kary dla takich zwyrodnialców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Tarasińska pod publikę gra bo sprawa w mediach. Superbohater odbierający właścicielowi zwierzę za najdrobniejszy wypadek. Wypadek podkreślam. A potem płacz ludzi pokroju Pani Tarasińskiej, że zwierzęta w schroniskach siedzą. Umiarkowania trochę.. Źle się stało, wiadomo ale robienie z ludzi potworów bo pies na balkonie siedział jest żenujące. Jest ciepło: póki jest osłoa przed słońcem, miska z woda to jest dobrze. Co najwyżej można się przyczepić o uchylone okno, bo to jest powód śmierci wielu zwierząt a zwłaszcza kotów. Na to należy się uczulić. Pozdrawiam... HD
Z całym szacunkiem, ja przez całe 40 minut obserwowałam całą akcję, wzywałam policję. Sprawa jest dość delikatnie opisana, nikt w artykule nie dodał, że w tym mieszkaniu jest patologia, chlanie codzienne, libacje, piesek od 2 tygodni mieszkał na balkonie bez wody i jedzenia. Co więcej jeden z sąsiadów, który również był przy całej akcji jak pojawił się ten zwyrodnialec w końcu krzyczał, aby nie oddać mu psa, bo go skatuje, ponieważ ma takie skłonności.. więc wiedział co mówił, mając go za sąsiada.. Ale to już na szczęście sprawa dla prokuratury, bo akt oskarżenia dla WZYRODNIALCA już jest. Także miejmy nadzieję, że odczuje konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy osobnicy powinni mieć całkowity zakaz trzymania zwierząt skoro nie potrafią zapewnić im należytej opieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul.Różanej 6 też mieszkają ludzie którzy z rana zostawiają psa na cały dzień na balkonie i dopiero wieczorem go wpuszcZają jak wrócą z pracy, takich ludzi powinna obowiązywać karą pieniężną na zwierzęta i zakaz trzymania jakichkolwiek zwierząt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kujawy z właścicieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak łatwo jest oceniać, ale tylko i wyłącznie PODŁÓG SIEBIE ponieważ pies, który uległ wypadkowi chciał dostać się do mieszkania sądząc, iż jest tam jego ukochany Pan. Pan przez dużą literę ponieważ zwierzę zostało przygarnięte przez tego człowieka na prośbę starszej pani która miała udać się do szpitala celem podjęcia leczenia. Źle się stało, że właściciel zostawił uchylone okno. Każdy popełnia błędy. Pies na balkonie miał zostawioną wodę do picia i karmę w misce oraz legowisko. Właściciel będąc w pracy nie został obojętny na jego los i w chwili otrzymania telefonu natychmiast udał się z pomocą. Ludzi sądzących pochopnie i oczerniających rzucających oszczerstwa na tego człowieka oraz szukających sensacji zamiast pomocy dopiero powinna spotkać KARA. Nie myślmy, że internet to tajemnica. Drogą elektroniczną można zidentyfikować każdy wpis a pomówienia są karalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za serce właściciel zapłacił podwójną karę. Ulitował się nad niechcianym stworzeniem, a po wypadku utracił je. Zwierzę było zadbane. Karmione i pielęgnowane. To nikt inny tylko jego Pan uwolnił go z pułapki w pośpiechu jadąc i wbiegając na 6 piętro. Czy tak postąpiłaby patologia??? !!! Chyba nie! Języki ludzkie nie znają granic! Zastanówmy się!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piski uslyszala polowa bloku , a nastepnie wezwala pomoc . a Panidowydarzenia dolaczylawpozniejszymczasie . zmienianie faktow i oklaskow na swoja korzyscztskiego wypadku .bezczelnosc !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...