Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zrobili koledze kawał i przerobili samochód na czołg

Utworzony przez rozalka olaboga, 6 września 2010 r. o 10:33 Powrót do artykułu
"- Kolega wraca dzisiaj ok. godz. 14. Sfotografujemy jego pierwsze wrażenia - dodaje." a ja bym chciala zobaczyc jak ich pierwsze wrazenie jak sie po tygodniu spiaczki obudza w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie chyba nie będzie zły na was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero sensacja!! Kiedy przyjedzie CNN?! Nie do wiary, jak oni to zrobili?! Dzięki Wam jednak wiemy co ważnego dzieje się w mieście! Dziękujemy, że pokazujecie nam to, co naprawdę ważne dziennikarze! Tak trzymaj wioskowy Pudelku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doda pokazała! http://url9.pl/pijana-doda-bez-majtek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysl zerzniety z Demotywatory.pl, wiec jak dla mnie zenada, jak ktos nie potrafi wpasc na to 1 :] po 2 to nie czarna tasma tylko folia strech do pakowania, kto widzial taka szeroka tasme?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xx napisał:
pomysl zerzniety z Demotywatory.pl, wiec jak dla mnie zenada, jak ktos nie potrafi wpasc na to 1 :] po 2 to nie czarna tasma tylko folia strech do pakowania, kto widzial taka szeroka tasme?
Nie zerzniety - tylko podpatrzony :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kicha, też to widziałem na demotywatorach, tylko że tamten czołg był lepszy. http://demotywatory.pl/2026192/Koledzy-z-pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzidek napisał:
To dopiero sensacja!! Kiedy przyjedzie CNN?! Nie do wiary, jak oni to zrobili?! Dzięki Wam jednak wiemy co ważnego dzieje się w mieście! Dziękujemy, że pokazujecie nam to, co naprawdę ważne dziennikarze! Tak trzymaj wioskowy Pudelku!
Grunt to znać się na żartach Mi tam się "nius" podoba, poproszę więcej takich rozweselaczy na jesienną szarugę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też się bardzo podoba niusik zawsze to jakiś odskok od standardowego "WYPADEK NA UL."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szaleństwo. fajny pomysł! gratuluję pomysłu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plagiat to obciach straszny. Po prostu żenada. To i do twórców tego dzieła, i do państwa redaktorów. Oglądajcie czasem demoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Plagiat to obciach straszny. Po prostu żenada. To i do twórców tego dzieła, i do państwa redaktorów. Oglądajcie czasem demoty.
jestem tego samego zdania :] za to ja kiedys na swoim samochodzie zastalem rysunki takie jak - swastyki, "siegl heil" i takie tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
jestem tego samego zdania :] za to ja kiedys na swoim samochodzie zastalem rysunki takie jak - swastyki, "siegl heil" i takie tam
I to jest wlasnie oryginalny pomysl. Oby wiecej takich, a nie plagiaty z Demotywatorow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sciągnięty nie ściągnięty, ale poczucie humor jest najważniejsze na zimny i pochmurny poniedziałek!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajac zerznał pomysł z demotów i teraz jeszcze sam posyła zdjecia do redakcji...skad tacy sie biorą? mógłby inteligent cos nowego wymyslec, a nie stylizowac sie na wielkiego dowcipnisia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, rzeczywiście, straszne rzeczy. Plagiat. Weźcie się ogarnijcie. Kawał podpatrzony - i co z tego? Dobrze, że coś się dzieje w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy news dla wiejskiej gazetki wiejskiego regionu hehehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
pajac zerznał pomysł z demotów i teraz jeszcze sam posyła zdjecia do redakcji...skad tacy sie biorą? mógłby inteligent cos nowego wymyslec, a nie stylizowac sie na wielkiego dowcipnisia...
Hmm... czyżby kompleks braku lufy Ludzie się bawią, to że podpatrzone na demotach mi nie przeszkadza... to jest zwykła zabawa a nie próba opatentowania. Lepiej zrób coś śmiesznego i podeślij, może dzięki temu nabierzesz dystansu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech wymysla cos oryginalnego a nie zżynaja pomysły i mysla ze to zabawne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, faktycznie zerżnięte na całego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...