Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zwłoki bezdomnego na miasteczku akademickim

Utworzony przez jan miodek, 20 kwietnia 2011 r. o 16:45 Powrót do artykułu
czy tak trudno napisać poprawnie tak krótki tekst?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez pierdół.W solidarucholandii nie ma bezdomnych,bo panuje powszechny dobrobyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Około godziny 7:30 na miejscu była już policja, a zwłoki w czarnym worku. Takie sformułowania pasują do tekstów satyrycznych. KOmus zabrakło wyczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrzee by byłoo jak by to mój Ojciec był;]..Tak samo pasuje do tego co napisali:)..Oby tak byłoo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swirujee;D..hahaha no szkoda Człowiekaa[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jednego śmierdzącego śmiecia mniej! Wykop:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co kur**. ! jak mozecie takie cos pisać. zal mi was ludzie ! bez uczuć ! dla was nie ma miejsca na tym świecie .! bezdomny to też człowiek, wy macie wszystko to nie wiecie jak to jest ! leczcie sie !. chorzy ludzie ! psychiatra czeka. ps. ludzie nie mają uczuć.. przykro ze na tym świecie są osoby zdolne do takiego czegoś.. ;/////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh ludzie żal mi takich jak wy kur*a nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego co wy piszecie. A kolega z góry chyba jeszcze nie wie co to oznacza "stracić ojca" więc weź sie zastanów zanim coś napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byś miał takie jak ja miałem...To nie sądzee..żebyś tak napisał teraz! Jebać Cie nie wiesz jak jest to co pier***isz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a zwłoki leżały w czarnym worku" ..... "Lekarze nie znaleźli obrażeń, które wskazywałyby, że ktoś przyczynił się do śmierci mężczyzny." Kiepski dziennikarz to pisał złożone w ten sposób zdania są dwuznaczne, ktoś ze średnim ilorazem inteligencji mógłby zrozumieć to tak jak ja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie czyta to forum, to widać, ze poziom kultury i człowieczeństwa w Lublinie jest na samym dnie! Wstyd naprawdę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...