Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to ty chyba nie byłes na dworcu Warszawa Zachodnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cr napisał:
nie ma żadnego bezrobocia, bo każdy komu zależy na pracy ją znajdzie. a że ktoś ma przerośnięte ego i chciałby zbijać nie wiadomo jakie kokosy będąc niekompetentnym to już jego problem także rewolucję zacznij od siebie
Kończę studia wyższe nie po to żeby pracować w realu na kasie, nie ubliżając nikomu oczywiście. I nie są to studia typu socjologia czy kulturoznawstwo. Kończę prawo. W ciągu 4 lat nauki nie byłam w stanie znaleźć pracy która pozwoliłaby mi zarobić. Nie mowię o tym że chcę zarabiać miliony. Chcę mieć pieniądze na normalne wydatki, których potrzebuje człowiek. Z otwartymi ramionami przyjmują tylko na bezpłatne praktyki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...