Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianin Konrad Gaca poprowadzi telewizyjne show

Utworzony przez żak, 3 sierpnia 2013 r. o 08:40 Powrót do artykułu
"Po tej diecie i to stosowanej restrykcyjnie z witaminami itp. skóra robi się ziemista, włosy wypadają garściami!!!, skóra flaczeje, poza tym trzeba robić wyniki krwi bo to nie jest dieta bezpieczna. Indywidualne konsultacje polegają na tym, że Gaca wyciąga z szufladki po 30sek. gotową karteczkę z dietą której ma kilka rodzajów. Nie dajcie się ogłupić, może trochę schudniecie ale czy efekty uboczne są tego warte? Znam 3 osoby u których pojawił się potężny efekt jojo ale niestety nie wyglądają już tak młodo jak kiedyś. Ogólnie nie polecam i byłam bardzo głupia, że pozwoliłam sobie na coś takiego. Dukan to przy tym najzdrowsza dieta świata. Jedyny plus jaki widzę to dostępność rowerków - ale za 400zł (i więcej) takiej przyjemności miesięcznie (100 - wpisowe, 214 bodajże karnet - podrożał od tamtej pory, plus 100 witaminy, koktaile, kolejna kasa to dodatkowe ćwiczenia itp.) a i w treningu zalecane są tylko 2h w tygodniu:], oczywiście dodatkowo trenerzy zalecają dodatkowo oczywiście płatne urządzonka:] Nie polecam, można zdrowiej i znacznie taniej. Uważajcie! Acha - wszelkie zastrzeżenia ze strony klientów są niemile widziane" i inny wpis"Poczytajcie o tym co powoduje ketoza w organizmie. Bo do tego ta dieta się sprowadza, czy naprawdę uważacie, że jedząc praktycznie same białka (5 razy dziennie mięcho na smalcu) będziecie zdrowi??? Nie polecam! Zbyt duże obciążenie dla organizmu. Rozważcie naprawdę bardzo poważnie wszystkie za i przeciw. A jeżeli się na to zdecydujecie to róbcie przynajmniej regularne badania krwi i pojawiajcie się na wizytach u lekarza. Mój lekarz popukał się w głowę i powiedział, żebym się poważnie zastanowiła nad tym co chcę zrobić w moim organizmie i jakie to będzie miało konsekwencje na dłuższą metę bo takie eksperymenty nigdy nie są obojętne. Oczywiście wpisy o tym, że się chudnie bo chudnie się ale to, że jest to zdrowe i pod ścisłą kontrolą nie, nie jest. "    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( może w końcu zarobi więcej kasy i zacznie płacić i zatrudniać przyzwoicie przcownikom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po tej diecie i to stosowanej restrykcyjnie z witaminami itp. skóra robi się ziemista, włosy wypadają garściami!!!, skóra flaczeje, poza tym trzeba robić wyniki krwi bo to nie jest dieta bezpieczna. Indywidualne konsultacje polegają na tym, że Gaca wyciąga z szufladki po 30sek. gotową karteczkę z dietą której ma kilka rodzajów. Nie dajcie się ogłupić, może trochę schudniecie ale czy efekty uboczne są tego warte? Znam 3 osoby u których pojawił się potężny efekt jojo ale niestety nie wyglądają już tak młodo jak kiedyś. Ogólnie nie polecam i byłam bardzo głupia, że pozwoliłam sobie na coś takiego. Dukan to przy tym najzdrowsza dieta świata. Jedyny plus jaki widzę to dostępność rowerków - ale za 400zł (i więcej) takiej przyjemności miesięcznie (100 - wpisowe, 214 bodajże karnet - podrożał od tamtej pory, plus 100 witaminy, koktaile, kolejna kasa to dodatkowe ćwiczenia itp.) a i w treningu zalecane są tylko 2h w tygodniu:], oczywiście dodatkowo trenerzy zalecają dodatkowo oczywiście płatne urządzonka:] Nie polecam, można zdrowiej i znacznie taniej. Uważajcie! Acha - wszelkie zastrzeżenia ze strony klientów są niemile widziane" i inny wpis"Poczytajcie o tym co powoduje ketoza w organizmie. Bo do tego ta dieta się sprowadza, czy naprawdę uważacie, że jedząc praktycznie same białka (5 razy dziennie mięcho na smalcu) będziecie zdrowi??? Nie polecam! Zbyt duże obciążenie dla organizmu. Rozważcie naprawdę bardzo poważnie wszystkie za i przeciw. A jeżeli się na to zdecydujecie to róbcie przynajmniej regularne badania krwi i pojawiajcie się na wizytach u lekarza. Mój lekarz popukał się w głowę i powiedział, żebym się poważnie zastanowiła nad tym co chcę zrobić w moim organizmie i jakie to będzie miało konsekwencje na dłuższą metę bo takie eksperymenty nigdy nie są obojętne. Oczywiście wpisy o tym, że się chudnie bo chudnie się ale to, że jest to zdrowe i pod ścisłą kontrolą nie, nie jest. "           Pewnie Świniaku sobie nie poradziłaś!!!!  Ja byłem chodziłem schudłem i dalej chodzę jem normalnie i żyję, a takie wypowiedzi piszą ludzie co sobie rady nie dają  i jedzą dalej tonami i tyłka nie chce się ruszyć żeby pobiegać  i Gaca zły bo nie 'chudnę". Nikt nigdy nie powiedział mi że mam ćwiczyć 2h w tyg. Na siłowni jestem co drugi dzień po 2h minimum a jeśli mam ochotę mogę częściej. Grubasy do roboty a nie marudzić że się nie da!!!  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem na diecie p. Gacy i korzystalem z tego programu, w ciagu 8 m-cy schudlem 20 kg, bylbym wiecej ale az tak do konca sie nie stosowalem, bo a to imprezy a to piwko z qmplami, ale potwierdzam, spodnie rozmiar 36-38 zamienilem na 31-33, plus ludzie ktorzy tam pracuja sa fenomenalni, zaczynajac od recepcji przez trenerow itd. dlatego tez troche przykro sie robi gdy sie slyszy ze ludzie tam pracujacy maja umowy zlecenie od kilku lat... czesc wyjechala-niestety... przyszli nowi, a niestety caly program+pochodne (witaminy, vibro, vacu etc) wcale nie sa tanie... ale wart to jest swojej ceny, w ciagu ost 10 m-cy kase ktore na to wylozylem byly najlepiej wydanymi od dawna... widzialem ekipe Polsatu podczas cwiczen, i dobrze ze co takiego tworza, ale generalnie uwazam, ze przy takich wplywach(choc wiem ze i oplaty za miejsce w gali do najnizszych nie naleza - a propos jak zapierdzielalem na tym rowerku nie raz to tak sobie myslalem zeby je wszystkie do jakiejs turbiny podlaczyc+orbitreki i bieznie, choc troche by mozna koszty obnizyc ;) :) ) szefostwo z p. Konradem na czele powinni doceniac swoich pracownikow bo to w glownej mierze dzieki nim panuje tam tak swietna atmosfera. Jesli czytaja to pracownicy - to bardzo serdecznie chcialem Was wszystkich pozdrowic, zwlaszcza dziewczyny z recepcji i trenerow, jak ogarne temat z nowa praca to wroce, niestety juz nie do godz 15 (wtedy fajnie bo malo ludzi)  tylko normalnie niestety, such life. A ci ktorzy twierdza ze dieta zle wplywa na zdrowie (moze sa takie przypadki) wystarczy jej nie stosowac a nie krytykowac od razu... Pozdrawiam pracownikow Centrum. 3majcie sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeszcze jedno, cwiczenia i zrzucenie tych zbednych kilogramow to nie sa jedyne plusy, dzieki cwiczeniom mialem dostawalem tak niesamowitej pozytywnej energii, zaczalem wierzyc w siebie, stalem sie bardziej pewny siebie, dzieki temu w pracy awansowalem (dlatego musialem na troche przerwac cwiczenia by nowy temat z praca ogarnac) plus poznalem wiele fajnych dziewczyn - generalnie same plusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są bardzo nieświadomi ,wystarczy więcej ruchu i mieć świadomość co się je, a nie energetyki i jogurty owocowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z postu powyzej: " Ja byłem chodziłem schudłem i dalej chodzę jem normalnie i żyję, a takie wypowiedzi piszą ludzie co sobie rady nie dają  i jedzą dalej tonami i tyłka nie chce się ruszyć żeby pobiegać  i Gaca zły bo nie 'chudnę". Nikt nigdy nie powiedział mi że mam ćwiczyć 2h w tyg. Na siłowni jestem co drugi dzień po 2h minimum a jeśli mam ochotę mogę częściej. Grubasy do roboty a nie marudzić że się nie da!!!" Zgadzam sie w 100% ja tez chodzilem kiedy chcialem, czasem nawet codziennie bo mialem czas, raz trening fitness raz cardio raz (ten silowy stopien 2 juz nie pamietam nazwy), nikt nikomu nie zabrania - po prostu trzeba dac 24h miesniom na regeneracje, co do Świniaka-to kolego sie z Toba nie zgodze bo widze ze wychodzisz z zalozenia "Zapomnial byk jak cieleciem byl" wiec wiecej szacunku, nie kazdy jest psychicznie w stanie sie przelamac do cwiczen i ruchu do czego zachecam, niekoniecznie u Gacy ale tam macie ludzi do pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program odchudzajacy Gacy moze i przynosi jakies skutki, ale trzeba stosowac jego zalecenia caly czas, a nie schudnac i jesc dalej tak samo jak wczesniej. Co z tego ze ludzie chudna? On nie szanuje swoich pracownikow, dzieki ktorym ma takie wyniki. Pracuja na umowe zlecenie, a jak chca normalniej umowy to ich sie zwalnia. Przymusowe platne szkolenia, zebrania po pracy w godzinach nocnych, kamery i podsluchy nawet w pomieszczeniu socjalnym, praca za marne grosze i nastawienie na bicie kasy. Ludzie niby chudna a on zbija na nich kase, bo jak mowi i tak ponad 70% wroci do niego zeby znow zgubic pare kilo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z postu powyzej: " Ja byłem chodziłem schudłem i dalej chodzę jem normalnie i żyję, a takie wypowiedzi piszą ludzie co sobie rady nie dają  i jedzą dalej tonami i tyłka nie chce się ruszyć żeby pobiegać  i Gaca zły bo nie 'chudnę". Nikt nigdy nie powiedział mi że mam ćwiczyć 2h w tyg. Na siłowni jestem co drugi dzień po 2h minimum a jeśli mam ochotę mogę częściej. Grubasy do roboty a nie marudzić że się nie da!!!" Zgadzam sie w 100% ja tez chodzilem kiedy chcialem, czasem nawet codziennie bo mialem czas, raz trening fitness raz cardio raz (ten silowy stopien 2 juz nie pamietam nazwy), nikt nikomu nie zabrania - po prostu trzeba dac 24h miesniom na regeneracje, co do Świniaka-to kolego sie z Toba nie zgodze bo widze ze wychodzisz z zalozenia "Zapomnial byk jak cieleciem byl" wiec wiecej szacunku, nie kazdy jest psychicznie w stanie sie przelamac do cwiczen i ruchu do czego zachecam, niekoniecznie u Gacy ale tam macie ludzi do pomocy.
na szczescie nigdy nie bylem ''swiniakiem''. Generalnie chodzilo mi o to ze ludzie nie daja sobie rady z cwiczeniami, dieta itp. i odrazu pisza ze Gaca to lipa, ze jojo ze nacigaja i wszystko zle, poczytaja na forach ze karczek i odrazu pisza ze to katowanie organizmu ze wlosy wypadaja. Generalnie widac ze Polska i nalezy dodac NIE CHCE MI SIE BIEGAC GACA TO LIPA A TO WSZYSTKO WINA TUSKA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesc wszystko ale w ograniczonych ilościach,i ruch to podstawy chudnięcia.Jezeli ktoś na świecie wymyslilby dietę cud byłby najbogatszym człowiekiem świata.zresztą nie jest sztuką zrzucić 30 kg z 180.gorzej jak się waży np 65 i spróbujcie zrzucić 10.to wszystko to pic na wode i zbijanie kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program odchudzajacy Gacy moze i przynosi jakies skutki, ale trzeba stosowac jego zalecenia caly czas, a nie schudnac i jesc dalej tak samo jak wczesniej. Co z tego ze ludzie chudna? On nie szanuje swoich pracownikow, dzieki ktorym ma takie wyniki. Pracuja na umowe zlecenie, a jak chca normalniej umowy to ich sie zwalnia. Przymusowe platne szkolenia, zebrania po pracy w godzinach nocnych, kamery i podsluchy nawet w pomieszczeniu socjalnym, praca za marne grosze i nastawienie na bicie kasy. Ludzie niby chudna a on zbija na nich kase, bo jak mowi i tak ponad 70% wroci do niego zeby znow zgubic pare kilo.
powinniście się wszyscy zwolnić,niech dalej szuka naiwniaków za parę groszy bo pracować u takiego to wstyd,nie prawda ze mamy bezrobocie,jak ktoś ma cokolwiek pojęcie zawsze będzie pracował.wiem to na własnym przykładzie.ludzie jak sami sie nie będziecie szanowali to nikt was nie bedzie szanowałA co wasz szef ma oprócz kasy i tego klubu? może honor? moze szacunek?chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszelkie pseudo diety to czysta głupota, najlepsza dieta to jp - jedz połowę. jak się taki grubasek nażre (przepraszam za wyrażenie) kotletów i fryt ile tylko zmieści i nie widzi w tym samokrytycyzmu, to pomocy raczej szukać u lekarza od główki. a każdy rozsądny człowiek, nawet jak mu się przytyje sam potrafi wymysleć sobie "dietę" wystarczy racjonalne odżywianie, trochę ruchu, unikanie tłustego i słodkiego. znam osobę która poszła do gacy, stosowała się do diety a raczej oszukiwała sama siebie, bo po kilku dniach wtryniała pizzę.nadal jest taka jaka była. gaca zalecał jej też picie coca coli no naprawdę bardzo zdrowe takie wciskanie kitu ludziom jest dla półgłówków chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena za 2,3 razy  w tygodniu jazdy na rowerku 295,zł. plus suplementy witamin tylko od P. Gacy bo inne nie są tak skuteczne ,napoje białkowe po treningu to daje około 700 zł. miesięcznie plus karczek ,kurczak ,i mało warzyw o owocach zapomnij ,ponadto chwali się tymi którzy schudli po 60 kg. a dlaczego nie mówi co dalej jest z tymi którzy pzestają chodzić do jego klubu ,takich jest cała masa schudli 10 a przybrali 20 ,to napewno nie jest zdrowe odchudzanie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się: czy zgubienie około 10% swojej wagi w ciągu miesiąca jest zdrowe???? Stosowanie Dukana: szkoda zdrowia. Po co wam Gaca, dieta cud: trochę ruchu (kilka razy w tygodniu) i mniej żreć i co żreć. Polecam. Sam zgubiłem około 10% wagi i wcale nie u Gacy i nie w miesiąc a w rok. Uważam że taka metoda jest zdrowsza i mnie szkodliwa. A co do samego Gacy i zatrudnianych ludzi, to mam znajomego który u niego pracował, a właściwie charował w zasadzie za nic. Znam też kilka osób które chodziły do Gacy. U wszystkich pojawił się efekt jojo. Moim zdaniem koleś jest jednym wielkim sku..... który po trupach chce się wspiąć na samą górę kariery i zbić kupę kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę tylko pogratulować Panu Gacy tego, że na totalnej niewiedzy i niestety glupocie ludzkiej dorobił się kosmicznych pieniędzy. ludzie niestety patrzą tylko na rezultat, że osoba która ważyła 130kg po 3 miesiącach waży 75kg... ale nie wiedzą co dzieje się w organizmie takiego człowieka, jak zostaje zaburzona cała gospodarka, jak drastycznie zwalnia metabolizm spoczynkowy, jakie zaburzenia psychiczne mają takie osoby. ludzie widzą tylko tych "pilotów akcji" którzy trzymają wagę, ale nie widzą, że większość osób wraca a nawet przekracza wagę z jaką przychodzili do Pana Gacy. zgodzę się z jednym, Pan Gaca był kulturystą, może ukończył jakieś kursy z dietetyki( żadnych nie musi posiadać jeśli zrobił kursy trenerskie) nie wiem tego, więc nie chce oceniać, natomiast przez te działania jakie Pan Gaca "uskutecznia" nigdy nie nazwę go dietetykiem i niema prawa on używać określenia, że jest dietetykiem. ukończyłem studia wyższe na kierunku dietetyka i wiem jak ma wyglądać zdrowa zbilansowana dieta... Pan Gaca mówi o indywidualnym doborze i rozpisywaniu diet, kiedyś moja ciotka ważąca 105kg poszła do niego( bo nasluchała się o tym jak ludzie po jego diecie chudną, mimo że proponowałem jej, że sam się nią zajmę) ze swoją koleżnką ważącą 77kg... i ku mojemu zdziwieniu moja ciotka i jej koleżanka miały identyczne plany żywieniowe, ok niema problemu, większym jest to, że obie miały identyczną gramature jedzenia, co jest nie dopuszczalne i po prostu "chore"... diety Pana Gacy nie tylko sprawiają, że metabolizm spoczynkowy niesamowicie zwalnia, ale też przede wszystkim bardzo upośledzają cały układ pokarmowy. jeśli ktoś chce to jego wybór, ale ludzie myślcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.pudelek.pl/artykul/57597/terentiew_tez_chce_odchudzac_widzow_zabojcy_tluszczu/   Pudelek o tym pisze. :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zdrowe jest jedzenie przez tygodnie 3 razy w tygodniu karkówki usmażonej na smalcu? Nie i to BARDZO NIEZDROWE, dlatego TA dieta Gacy jest tajna (ale szybko na tym się chudnie bo wywołuje się KETOZĘ-organizm zjada swój tłuszcz). Oficjalnie dieta to taka na której tak szybko się nie chudnie i jest zdrowa. Efekty zdrowotne u chudnących na nieoficjalnej diecie zobaczymy za kilka-kilkanaście lat. W internecie i paru gazetach pojawia się przed nazwiskiem Pana Gacy magiczny skrót "dr" (dr Kontad Gaca), czy ten Pan jest lekarzem albo ma doktorat którejś polskiej uczelni-jeśli tak to z czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pochwali się jak 'pakował;.Metoda bardzo szkodliwa dla zdrowia .Już bardziej wolałabym szczaw i mirabelki niż karkówkę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zdrowe jest jedzenie przez tygodnie 3 razy dziennie karkówki usmażonej na smalcu? Nie i to BARDZO NIEZDROWE, dlatego TA dieta Gacy jest tajna (ale szybko na tym się chudnie bo wywołuje się KETOZĘ-organizm zjada swój tłuszcz). Oficjalnie dieta to taka na której tak szybko się nie chudnie i jest zdrowa. Efekty zdrowotne u chudnących na nieoficjalnej diecie zobaczymy za kilka-kilkanaście lat. W internecie i paru gazetach pojawia się przed nazwiskiem Pana Gacy magiczny skrót "dr" (dr Kontad Gaca), czy ten Pan jest lekarzem albo ma doktorat którejś polskiej uczelni-jeśli tak to z czego?   pogrzebałam trochę w necie to znalazłam dietę Pana Gacy: PIERWSZY tydzień *PIERWSZY POSIŁEK godz.7.00 75g karczku smażonego na smalcu i średni pomidor *DRUGI POSIŁEK godz. 11.oo 75g karczku smażonego na smalcu i średni pomidor *TRZECI POSIŁEK godz.15.00 75g karczku smażonego na smalcu i średni pomidor *CZWARTY POSIŁEK godz.19,00 75g karczku smażonego na smalcu i średni pomidor do tego witaminki: VITAMIN KING(można go kupić przez internet lub w klubach fitness) 2xdziennie rano i wieczorem oraz COLON C-naturalny błonnik2xdziennie (dostępny w aptece) Ważne jest też to że co pół godziny musimy wypić 200ml płynów(niepełna szklanka), mogą to być woda, cola light, herbaty zielona, czerwona, czarna, kawa. z tym że bilans wody musi być na plus 2l Bardzo ważne jest to żeby wypić szklankę wody przed snem Istotne jest też to ze w tej diecie konieczna jest całkowita rezygnacja z soli, cukru i cytryny...tak więc karczek możemy przyprawiać tylko ziołami...napoje dosładzać słodzikami.. W drugim dniu diety należy rozpocząć trening...50 min na rowerku. Drugi tydzień dietki: *PIERWSZY POSIŁEK: jajecznica z 2 jaj na smalcu *DRUGI POSIŁEK:75g łopatki na smalcu i marchewka (12cm) *TRZECI POSIŁEK:75g łopatki na smalcu papryka świeża cebulka *CZWARTY POSIŁEK: 75g łopatki na smalcu (papryka, pomidor, ogórek lub rzodkiewka do wyboru} Zasady takie same jak tydzień wcześniej....zero soli ,zero cukru, zero cytryny...do tego napoje co 45minut(woda mineralna, cola light, herbata czerwona, zielona, czarna, kawa) do suplementacji dochodzą: MOLKA- koktajl o różnych smakach do wyboru (po treningu) MINERAL SPORT-witaminy rozpuszczane w wodzie i oczywiście COLON C i WITAMIN KING jak tydzień wcześniej Trening to 3 razy w tygodniu rowerek poziomy seria po 60 minut. Tydzień 3 Posiłek 1: 75g piersi z kurczaka na smalcu ogórek Posiłek 2: 75g piersi z kurczaka na smalcu ogórek Posiłek 3: 75g piersi z kurczaka na smalcu pomidor Posiłek 4: 75g piersi z kurczaka na smalcu Picie wody takie samo jak w zeszłych tygodniach...do suplementacji dochodzi tylko MEAL DRINK na wodzie (białko) i SLIM FORMUŁA po dwie tabletki na pół godziny przed śniadaniem i głównym daniem.. witaminki do wody są nadal podawane po treningu...no i oczywiście VITAMIN KING oraz COLON C 2 razy dziennie rano i wieczorem W treningu też zmiany...zaczyna zaczyna się od 4 serii po 15 brzuszków..potem 10 min na orbitreku a potem 60 minut na rowerku 4 tydzień : *pierwszy posiłek: kefir+4 suszone śliwki+płatki owsiane na wodzie *drugi posiłek: jabłko...ale od razu mowie że można inny owoc ,byle to nie był banan albo winogron *warzywa na parze lub surowe(dowolność dozwolona)polane łyżka oliwy z oliwek+ pierś z kurczaka na parze,gotowana lub grillowana bez tłuszczu *serek chudy(nie zawierający soli)+ jogurt naturalny Picie wody jak wcześniej zero soli,zero cukru...i tu niespodzianka można plasterek cytryny do herbaty...i odrobinę mleka do kawy trening taki sam jak tydzień wcześniej tyle ze czas na bieżni lub orbitreku wydłuża się o 5 minut suplementacja taka jak tydzień temu , z tym wyjątkiem że MEAL DRINK nie jest sporządzany na wodzie tylko na mleku.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zdrowe jest jedzenie przez tygodnie 3 razy w tygodniu karkówki usmażonej na smalcu? Nie i to BARDZO NIEZDROWE, dlatego TA dieta Gacy jest tajna (ale szybko na tym się chudnie bo wywołuje się KETOZĘ-organizm zjada swój tłuszcz). Oficjalnie dieta to taka na której tak szybko się nie chudnie i jest zdrowa. Efekty zdrowotne u chudnących na nieoficjalnej diecie zobaczymy za kilka-kilkanaście lat. W internecie i paru gazetach pojawia się przed nazwiskiem Pana Gacy magiczny skrót "dr" (dr Kontad Gaca), czy ten Pan jest lekarzem albo ma doktorat którejś polskiej uczelni-jeśli tak to z czego?
A któż Ci kazał jeść przez 3 tygodnie karkówkę smażoną na smalcu? Dawaj swoje wyniki badań, które wpłynęły na Twoją ketozę. Wtedy pogadamy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...